Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zyskuj jesienią: 350 zł premii na Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!

Zyskuj jesienią: 350 zł premii na Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!
Źródło: strona promocji

Akcja „Zyskuj jesienią”, której organizatorem jest ponownie Ad Astra Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach, potrwa nie dłużej niż do 26 listopada 2019 r. W praktyce czas na  przystąpienie do promocji może się okazać znacznie krótszy, ponieważ organizator wygasi ofertę specjalną natychmiast po osiągnięciu puli 3000 rejestracji.

W akcji możesz w sumie zyskać: 50 zł w formie kodu zakupowego na Allegro oraz trzy premie gotówkowe o łącznej wartości 300 zł (50 + 100 + 150). Niestety, bank wprowadził pewną rygorystyczną zasadę – jeśli nie spełnisz warunków gwarantujących otrzymanie jednej z premii, nie masz żadnych szans na zdobycie kolejnych (na szczęście, przyznane wcześniej nagrody nie przepadają).

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o premię

Zapewne domyślasz się, że najnowsza oferta promocyjna jest adresowana wyłącznie do nowych klientów banku. Zgodnie z regulaminem do akcji mogą przystąpić tylko osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujące się ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie konta), które łącznie spełniają następujące warunki:

  • w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach najnowszej akcji nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas;
  • na dzień składania wniosku nie są stroną umowy ramowej z bankiem.

Ważne! Z promocji wykluczeni są także posiadacze rachunków w dawnym Raiffeisen Polbanku, gdyż od listopada 2018 r. formalnie są już oni klientami BNP Paribas.

Nagroda w czterech „ratach”

Co musisz zrobić, by zgarnąć wszystkie bonusy? Przepis na zdobycie pełnej nagrody nie jest skomplikowany, choć wymaga uwagi:

Krok 1
Krok 1

Do 26 listopada 2019 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie internetowej promocji.

Krok 2
Krok 2

Także do 26 listopada 2019 r. skorzystaj z linka, który znajdziesz w wiadomości e-mail otrzymanej po zarejestrowaniu się w akcji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z jedną z kart debetowych z oferty BNP Paribas i dostępem do bankowości elektronicznej. 

Na wszelki wypadek sprawdź wszystkie foldery w skrzynce odbiorczej, również ten, gdzie wpadają spamy, bo wiadomość od banku może właśnie tam trafić.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej 3 grudnia 2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o wymienione produkty w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS.

Kartę otrzymasz kurierem. Pamiętaj o nadaniu PIN-u.

Nagroda
Nagroda

Za otwarcie konta osobistego wraz z kartą otrzymasz kod o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro.

Voucher trafi do Ciebie najpóźniej 13 grudnia 2019 r. w wiadomości e-mail wysłanej na adres podany w formularzu rejestracyjnym.

Krok 4
Krok 4

W grudniu 2019 r. wykonaj min. 6 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty.

Krok 5
Krok 5

Z kolei w styczniu 2020 r. zrealizuj następujące zadania:

  • wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Krok 6
Krok 6

Najpóźniej do 20 lutego 2020 r. otrzymasz na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym informację o przyznaniu Ci premii.

Skorzystaj z linka z unikalnym kodem, który znajdziesz w wiadomości i podaj numer rachunku, na który bank ma przesłać Ci nagrodę. Masz na to czas do 25 lutego 2020 r.

Nagroda
Nagroda

50 zł za spełnienie warunków w grudniu i 100 zł za wywiązanie się z warunków w styczniu otrzymasz najpóźniej do dnia 29 lutego 2020 r.

Krok 7
Krok 7

W lutym i marcu 2020 r. wykaż się identyczną aktywnością w korzystaniu z rachunku co w styczniu. W każdym miesiącu wykonaj więc ponownie:

  • min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Ostatni bonus w wysokości 150 zł wpłynie na Twoje konto do dnia 30 kwietnia 2020 r.

Otrzymane premie będą w całości do Twojej dyspozycji. Nagrody nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się nimi dzielić z fiskusem.

To musisz wiedzieć

Znasz powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Ta prawda odnosi się także do promocji bankowych. Jeśli chcesz prawidłowo zrealizować wymagania akcji, musisz uwzględnić następujące zasady.

Pamiętaj o zgodach

Podczas procesu rejestracji musisz zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić wymagane zgody: na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.

Bądź uważny

Zwróć uwagę, aby we wniosku o umowę o rachunek podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail co w formularzu rejestracyjnym.

Zapoznaj się z definicją transakcji bezgotówkowych

Zgodnie z regulaminem są nimi operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty debetowej będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja zamieszczona w regulaminie obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Pamiętaj jednak, że organizator nie uwzględni takich transakcji, jak płatności Blik czy operacje zlecone za pośrednictwem zewnętrznych systemów płatności (Dotpay, PayU itd.) Niedozwolone są również transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku do regulaminu (np. związane z hazardem).

Warto podkreślić, że w tej promocji nie liczy się kwota transakcji kartą, ale liczba takich operacji. Najprościej korzystać z plastiku przy okazji drobnych zakupów (np. kupno biletów komunikacji miejskiej, niewielkie zakupy spożywcze itd.). Można się zdziwić, ale często korzystamy z karty częściej niż nam się to wydaje :)

Dowiedz się, jak bank definiuje wpływy

Ważne - wpływ nie może pochodzić z innych Twoich kont prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to również rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek) i BGŻOptima. Nie zostaną też uznane wpłaty gotówkowe.

Jeśli jednak posiadasz rachunek w innym banku, możesz z niego wykonać przelew (lub kilka przelewów – ważne, by ich łączna wartość wyniosła 1000 zł w danym miesiącu), a organizator zaakceptuje takie rozwiązanie.

Bądź cierpliwy

Pamiętaj, że do chwili otrzymania ostatniej nagrody (czyli praktycznie do końca kwietnia 2020 r.) nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji.

Kilka słów o Koncie Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem, który może zainteresować zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w bankowości, jak i bardziej wymagających klientów. Jest otwierane i prowadzone za darmo, a jego posiadacz ma do wyboru aż trzy różne karty. Więcej o poszczególnych kartach piszemy w tej analizie, zaś poniżej prezentujemy najważniejsze parametry konta:  

Ze swojej strony podpowiadamy, że dla większości z nas najlepszym wyborem będzie standardowa Karta Otwarta na Dzisiaj. Jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia, będzie ona zupełnie bezpłatna. W przeciwnym razie w banalny sposób możesz uniknąć miesięcznej opłaty w wysokości 3 zł - wystarczy, że wykonasz choć jedną płatność "plastikiem".

Dodatkowe 400 zł do Biedronki za kartę kredytową

Jest jeszcze jeden argument do podjęcia szybkiej decyzji o przystąpieniu do tej promocji. Jeśli – już jako klient BNP Paribas - zdecydujesz się na wyrobienie karty kredytowej, znacząco powiększysz swoją pulę nagród. Za prostą aktywność otrzymasz bon zakupowy do sklepów Biedronka o wartości aż 400 zł.

Wysoka premia, niewiele czasu na decyzję

350 zł za założenie konta jest niewątpliwie okazją wartą rozpatrzenia, zwłaszcza jeśli porównamy wysokość premii od BNP Paribas z nagrodami przygotowanymi przez konkurencję. Jest faktem, że najnowsza akcja wymaga od uczestników sporej systematyczności, jednak spełnienie wymogów promocji nie jest w sumie trudne. W gruncie rzeczy chodzi o standardowe korzystanie z rachunku – notowanie wpływów i aktywne używanie karty. Konieczne jest również przestrzeganie określonych terminów – w tym jednak pomoże Ci nasz harmonogram :)

Nie ulega wątpliwości, że obecnie jest to jedna z najlepszych akcji promujących konta osobiste. Wniosek? W przypadku tej oferty nie warto czekać zbyt długo z decyzją o udziale, ponieważ okazja może przejść Ci koło nosa.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskuj jesienią"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.