Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 1400 zł premii z Kartą Kredytową z Żubrem: 64 000 punktów (800 zł) w programie Bezcenne Chwile + do 600 zł moneybacku

Nawet 1400 zł premii z Kartą Kredytową z Żubrem: 64 000 punktów (800 zł) w programie Bezcenne Chwile + do 600 zł moneybacku
Źródło: najlepszekonto.pl

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile

Program Bezcenne Chwile sprowadza się do zasady: płacisz kartami Mastercard (oraz Maestro), zyskujesz punkty za wykonane transakcje, a następnie zamieniasz punkty na nagrody. Jeżeli transakcja została przeprowadzona u partnera programu (np. w Empiku, Circle K, Home&You, Allegro), liczba zdobywanych punktów jest znacznie wyższa. Nagrody podzielone są na kilka popularnych kategorii do wyboru, m.in. sport, podróże, muzyka, kulinaria.

Dla uatrakcyjnienia programu Mastercard co pewien czas organizuje promocje, w których można zdobyć punkty za przystąpienie do Bezcennych Chwil albo za wykonanie określonych płatności. Czasem są to akcje dla klientów wszystkich banków uczestniczących w programie, a innym razem tylko posiadaczy kart konkretnego banku czy wręcz tylko "plastiku" wskazanego w regulaminie akcji.

Do tej ostatniej kategorii należy promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem - edycja II”, która trwa do 30 kwietnia 2023 r. W regulaminie zapisano, że termin może ulec skróceniu, jeśli zostanie wydanych 3000 kart objętych promocją. Gdy tak się stanie, bank zamieści na swojej stronie internetowej stosowny komunikat i po 7 dniach od jego publikacji akcja zostanie zakończona.

Do zdobycia jest 6400 punktów powitalnych za aktywność w miesiącu po zarejestrowaniu karty w Bezcennych Chwilach oraz 9 x 6400 punktów za każdy miesiąc, w którym spełnione będą wymagania regulaminu. Dla zdobycia nagrody konieczne jest wydawanie Kartą Kredytową z Żubrem w poszczególnych miesiącach po min. 250 zł.

Dodatkowe bonusy, w tym 600 zł zwrotu

Rozważając udział w tej promocji, warto wiedzieć, że posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem mogą otrzymać nawet 600 zł moneyback i szybciej zbierają punkty w programie Bezcenne Chwile.

Kto może zdobyć punkty?

Bonusowe punkty przypadną osobom pełnoletnim, które złożą wniosek o Kartę Kredytową z Żubrem. Pakiet "kredytówki" (Standard, Złoty czy Platynowy) nie ma znaczenia.

Ważne, by wnioskodawca nie posiadał wcześniej karty kredytowej z oferty Pekao a także nie uczestniczył nigdy dotąd w programie Bezcenne Chwile.

10 miesięcy aktywności

Jak zdobyć punkty powitalne i dodatkowe w promocji? Aktywnie korzystając z Karty Kredytowej z Żubrem przez 10 miesięcy:

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2023 r. podpisz umowę o Kartę Kredytową z Żubrem.

Krok 2
Krok 2

Także do 30 kwietnia 2023 r. przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim Kartę Kredytową z Żubrem.

Informacja
Informacja

Twoje konto w Bezcennych Chwilach zostanie utworzone w ciągu 14 dni od daty rejestracji.

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpiąłeś kartę do Bezcennych Chwil, wykonaj "kredytówką" transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 250 zł.

Nagroda
Nagroda

6400 punktów powitalnych (czyli równowartość 80 zł) otrzymasz na swój profil w programie Bezcenne Chwile do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś warunek aktywności. Będą one ważne przez 6 miesięcy od daty ich przyznania.

Krok 4
Krok 4

Aktywnie korzystaj z Karty Kredytowej z Żubrem w kolejnych 9 miesiącach (po miesiącu spełnienia warunku powyżej), wykonując nią w każdym miesiącu transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 250 zł.

Nagroda
Nagroda

Za każdy miesiąc, w którym wywiążesz się z warunków aktywności, otrzymasz kolejne 6400 punktów. Zostaną one zapisane na Twoim profilu w Bezcennych Chwilach do końca kolejnego miesiąca. Te punkty też będą ważne przez 6 miesięcy od daty ich przyznania.

Gdzie możesz płacić?

Transakcje Kartą Kredytową z Żubrem możesz wykonywać w sklepach stacjonarnych i internetowych, przy czym płatność musi nastąpić w złotych polskich. Co istotne, zakup nie może zostać zwrócony. Nie liczą się także płatności związane z grami losowymi, wykupieniem polisy ubezpieczeniowej, opłacaniem podatków i odsetek, doładowania portfeli cyfrowych (w tym portfela SkyCash), kart podarunkowych oraz bonów elektronicznych. W ramach promocji nie będę uwzględnione operacje gotówkowe, np. przelew z rachunku karty.

Zabronione są też płatności w miejscach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie:

  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
  • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
  • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
  • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
  • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
  • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty).

Spełnienie wymogów uprawniających do zdobycia punktów powitalnych jest warunkiem ubiegania się o punkty dodatkowe. Gdybyś w którymś z 9 miesięcy, za który będą one przyznawane, nie wywiązał się z wymagań regulaminu, to nie stanie się nic strasznego; po prostu za ten okres nie otrzymasz nagrody, ale nie pozbawi Cię to prawa ubiegania się o nią w kolejnych miesiącach.

Karta Kredytowa z Żubrem

To sztandarowa kredytówka Banku Pekao SA. Do wyboru masz trzy pakiety różniące się dostępnymi usługami (i oczywiście opłatami). Co ciekawe, za transakcje wykonane tą kartą otrzymujesz więcej punktów za każde wydane 50 zł: 3, 4 lub 5 punktów (w zależności od wybranego pakietu) i masz też szansę na moneyback za wykonane transakcje.

W Pakiecie Standardowym karta jest bezpłatna, w droższych pakietach jej koszt może wynieść 19 lub 39 zł:

Zdobywanie nagród mimochodem

Uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile nie nakłada na Ciebie żadnych obowiązków, ani tym bardziej nic Cię nie kosztuje. Po prostu punkty „wpadają” na Twoje konto w programie przy okazji każdej transakcji wykonanej kredytówką.

Fakt, że zdobycie liczby punktów koniecznej do wymiany na nagrodę jest czasochłonne. Jednak w przypadku Karty Kredytowej z Żubrem za każde wydane 50 zł otrzymujesz więcej punktów niż klienci korzystający z innych kart Mastercard, a uczestnicząc w opisanej promocji, w każdym z 10 miesięcy po zarejestrowaniu tej "kredytówki" w programie możesz otrzymać równowartość 80 zł. Naszym zdaniem, choć zgarnięcie pełnej puli wymaga systematyczności i cierpliwości, to warto wziąć udział w tej akcji. To tylko nasza opinia. Decyzja – jak zawsze – należy do Ciebie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem - edycja II”

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.