Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 marca 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 3 bilety do kina Helios za Konto 360° Junior w Banku Millennium.

Zyskaj 200 zł za kartę kredytową Banku Millennium + 760 zł w ramach moneyback

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Zyskaj 200 zł za kartę kredytową Banku Millennium + 760 zł w ramach moneyback
Źródło: strona promocji

Bank Millennium cyklicznie zachęca do skorzystania z kart kredytowych ze swojej oferty. Warunki są niezmiennie łatwe do spełnienia (aktywne korzystanie z karty przez 3 miesiące), a oprócz premii gotówkowej w wysokości 200 zł do zdobycia jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę”. Tradycyjnie obowiązuje też limit nagród, tym razem przygotowano ich 10 000.

Akcja nie dla każdego

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli nim jeszcze nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego. To nawet lepiej dla Ciebie, bo akurat trwa promocja, w której do wzięcia jest 200 zł (szczegóły niżej).

Promocja „Zyskaj z kartą kredytową” potrwa do 31 marca 2020 r. Do udziału w niej zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania (oba warunki dotyczą osób, które będą starać się o 200 zł premii - jeśli zależy Ci tylko na zwolnieniu z opłat, wystarczy tylko złożenie wniosku o kartę kredytową).

Jak zdobyć 200 zł premii?

Warunki zapisane w regulaminie akcji oceniamy jako łatwe do spełnienie. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 200 zł.

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową (ewentualnie wniosek kontaktowy o kartę) w Millenecie (bankowość internetowa) lub aplikacji mobilnej. Możesz ubiegać się o następujące „kredytówki”:

  • Millennium Mastercard Impresja,
  • Millennium Visa Impresja,
  • Millennium Visa Alfa

z minimalnym limitem kredytowym 3000 zł.

Nagroda
Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym okresie wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Krok 2
Krok 2

Zrealizuj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 200 zł w trzech kolejnych miesiącach po złożeniu wniosku o „kredytówkę”.

Nagroda
Nagroda

Bonus 200 zł otrzymasz na rachunek Twojej karty kredytowej najpóźniej do końca czerwca 2020 r. (jeśli wniosek o kartę złożyłeś w lutym) lub do końca lipca 2020 r. (jeśli wnioskowałeś o „kredytówkę” w marcu).

Drukuj

Transakcje bezgotówkowe

Dla uniknięcia nieporozumień przedstawiamy dokładne wytyczne dotyczące zasad realizacji transakcji.

Wniosek o wydanie karty złożyłeś:

  • w lutym – transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 200 zł musisz wykonać w marcu, kwietniu i maju.
  • w marcu – obowiązkowe transakcje realizujesz w kwietniu, maju i czerwcu.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

Do chwili otrzymania nagrody Twoja karta musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karty Alfa i Impresja – co trzeba o nich wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówek” Alfa i Millennium z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu części wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach. Ich dobór sprawia, że karta Alfa kierowana jest raczej do mężczyzn, a Impresja do kobiet. Maksymalna wysokość zwrotów w ciągu roku może wynieść 760 zł.

Warto zacząć od konta osobistego

Perspektywa zdobycia 200 zł za skorzystanie z karty kredytowej (+ewentualny moneyback) z pewnością cieszą każdego, ale co powiesz na dodatkowe 200 zł jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium? Z pewnością uśmiechniesz się z radością. I słusznie, bo niewiele trzeba zrobić, by podwoić nagrodę. Zajrzyj do poniższego opisu.

Trzy miesiące aktywności, by zdobyć 200 zł

Podtrzymujemy wyrażoną na wstępie opinię, że warunki otrzymania premii w tej promocji są łatwe do spełnienia. Wiele osób zrealizuje je, tankując raz w miesiącu samochód do pełna, inni - udając się dwa razy w miesiącu na większe zakupy. Tak niewielka aktywność wystarczy także do zwolnienia z opłat miesięcznych za kartę przez rok.

Potem przyjdzie czas na decyzję, czy zostawić sobie „kredytówkę” Banku Millennium i korzystać dalej z moneybacku w sklepach partnerów, czy może zrezygnować z niej i poszukać promocji karty kredytowej w innym banku.

Decyzja należy do Ciebie. My ze swej strony obiecujemy, że na naszym portalu zawsze znajdziesz aktualne i precyzyjne opisy trwających akcji promocyjnych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj z kartą kredytową Millennium"

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.) i był pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (w 1992 r.). W 1997 r. połączył się z Bankiem Gdańskim S.A., tworząc BIG Bank GDAŃSKI, a rok później we współpracy z Banco Comercial Portugues wprowadził sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Portugalski bank został strategicznym udziałowcem BIG Banku Gdańskiego, który w 2003 r. ostatecznie zmienił nazwę na Bank Millennium.

Czytaj więcej