"Zyskaj z Bankiem": 150 zł do wydania w H&M dla młodych klientów z kontem w BGŻ BNP Paribas

"Zyskaj z Bankiem": 150 zł do wydania w H&M dla młodych klientów z kontem w BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

BGŻ BNP Paribas znów nagradza nowych posiadaczy konta osobistego. Także i tym razem szansę na zgarnięcie premii mają pełnoletni klienci, którzy nie ukończyli jeszcze 26 lat. Stawką jest 150 zł do wydania w sklepach H&M. Warto się pośpieszyć, gdyż pula uczestników promocji jest ograniczona.

Organizatorem akcji promującej rachunki w BGŻ BNP Paribas jest tradycyjnie spółka Ad Astra z siedzibą w Michałowicach. Promocja potrwa do 18 listopada 2018 r. lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji.

Czy możesz wziąć udział w akcji?

Aby być uprawnionym do udziału w promocji, musisz spełniać łącznie dwa warunki. Po pierwsze, akcja jest kierowana do osób pomiędzy 18. a 26. rokiem życia - w regulaminie zaznaczono, że uczestnik nie mieć ukończonych 26 lat w dniu 18 listopada 2018 r. Po drugie, nie możesz posiadać (ani być współposiadaczem) rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas co najmniej przez ostatnich 15 miesięcy poprzedzających Twój udział w akcji.

Jeśli spełniasz te warunki, możesz ubiegać się o premię. Organizator rozdaje uczestnikom po dwie e-karty upominkowe: o wartości 50 zł oraz 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M (w sumie 150 zł). Podpowiadamy, jak zdobyć tę nagrodę.

Konkrety - co musisz zrobić?

Zgarnięcie 150 zł do H&M nie wymaga wielkiego wysiłku, ale jednak trzeba zrobić swoje. Wszystkie wymagane czynności masz podane jak na tacy:

 1. Jak najszybciej wejdź na i zarejestruj się. Będziesz musiał podać swoje dane, zaakceptować regulamin oraz "odhaczyć" wymagane zgody: na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych, na przekazanie ich do banku oraz na poinformowanie organizatora o spełnieniu warunków promocji (w skrócie: przy rejestracji zaznacz wszystkie 4 pola).
 2. Do 18 listopada 2018 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego lub Maksymalnego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. W tym celu koniecznie kliknij w link, który wyświetli Ci się na ekranie natychmiast po wypełnieniu formularza (link znajdziesz też w wiadomości e-mail). Pamiętaj też, że dane we wniosku muszą być identyczne z tymi, które podałeś podczas rejestracji.
 3. Podpisz umowę za pośrednictwem kuriera.

Jeszcze tylko transakcje kartą i przelewy z aplikacji...

Jako nowy posiadacz rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas możesz ubiegać się o premię. Konieczne będzie jednak spełnienie drobnych warunków aktywności:

 • W miesiącu następującym po miesiącu, w którym zarejestrowałeś się w promocji wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą w sklepach stacjonarnych (uznane zostaną też płatności Google Pay/Apple Pay) oraz co najmniej jeden przelew w aplikacji GOmobile (z wyłączeniem przelewów Blik) po jej wcześniejszym aktywowaniu. Dzięki temu otrzymasz e-kartę podarunkową o wartości 50 zł.
 • Spełnij te same warunki w każdym z kolejnych dwóch miesięcy, aby zgarnąć e-kartę podarunkową o wartości 100 zł.

Zawiłości związane z miesiącami warto przedstawić na przykładzie. A zatem, jeśli zarejestrujesz się w promocji w październiku, to wspomniane warunki będziesz musiał spełnić w każdym z miesięcy: listopad 2018, grudzień 2018 i styczeń 2019.

Ważne: drugą e-kartę będziesz mógł otrzymasz tylko i wyłącznie wtedy, gdy spełnisz warunki uprawniające do otrzymania pierwszej e-karty.

Przyznanie e-kart upominkowych

Obie premie otrzymasz osobno. Wiadomość e-mail o przyznaniu e-karty o wartości 50 zł powinna przyjść do Ciebie najpóźniej 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej otrzymania. To samo dotyczy informacji o przyznaniu e-karty 100 zł. Z kolei nagrodę organizator przyzna w formie wiadomości SMS do 25. dnia miesiąca, w którym zostaniesz powiadomiony o przyznaniu premii.

Skomplikowane, prawda? Oto przykład (zgodny z przykładem powyżej): spełniasz warunki w listopadzie, grudniu i styczniu. Wiadomość o pierwszej e-karcie (50 zł) dostaniesz do 20. grudnia, zaś samą nagrodę - do 25 grudnia. Natomiast o przyznaniu drugiej e-karty (100 zł) zostaniesz powiadomiony do 20 lutego, a SMS-a z nagrodą dostaniesz do 25 lutego.

Wartość obu e-kart upominkowych jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin jest dostępny tutaj.

Konto Optymalne i Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

W promocji można otworzyć jeden z dwóch rachunków. Który z nich wybierzesz – Konto Optymalne czy Konto Maksymalne?

Konto Optymalne to rachunek, za którego otwarcie i prowadzenie nie zapłacisz ani złotówki. Co więcej, bank nie pobiera opłat za wydanie i korzystanie z karty debetowej, przelewy internetowe oraz wypłaty z własnych bankomatów oraz maszyn należących do sieci Planet Cash (pozostałe kosztują 5 zł). Wypłaty z zagranicznych bankomatów będą dla nas całkowicie darmowe, jeśli skorzystamy z bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Pod względem opłat Konto Maksymalne różni się od Optymalnego jedynie opłatą 12 zł za kartę. Nie jest ona jednak pobierana w przypadku dokonania przy jej pomocy transakcji na min. 300 zł. Poza tym wspomniana opłata nie dotyczy tych posiadaczy, którzy nie ukończyli jeszcze 26 lat, a więc... uczestników promocji. Konto Maksymalne pozwala na bezprowizyjną wypłatę gotówki z bankomatów na całym świecie.

Co łączy oba rachunki? Zarówno z Kontem Optymalnym, jak i Maksymalnym masz możliwość korzystania z elektronicznego portfela Masterpass, płatności Google Pay, Apple Pay i Blik oraz aplikacji mobilnej GOmobile.

A może wolałbyś darmowe karnety sportowe...?

Promocja "Zyskaj z Bankiem" sprawia być może wrażenie niezwykle skomplikowanej, ale to tylko pozory. Tak naprawdę jej warunki są dość proste, a konta osobiste z oferty BGŻ BNP Paribas - całkiem atrakcyjne. Jedyny problem może stanowić połapanie się we wszystkich terminach. Warto mieć też na uwadze ograniczony limit rejestracji (1500).

Przypomnijmy, że nagrodą dla nowych, młodych klientów jest w sumie 150 zł do wykorzystania w sklepach H&M. Nam osobiście premia ta wydaje się być całkiem atrakcyjna, ale - jak wiadomo - nie każdy jest fanem takich zakupów ;) Jeśli i Ty do nich nie należysz, rozważ udział w innej promocji, w której możesz zdobyć karnety sportowe o łącznej wartości 300 zł. Warunki tej akcji są właściwie identyczne z tymi, które opisaliśmy powyżej, ale uwaga - promocja z karnetami potrwa tylko do końca października, a może nawet krócej!

Niezależnie od tego, którą promocję (i konto) wybierzesz, pośpiesz się. Chętni na udział na pewno się znajdą.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.