Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł + nagroda w programie poleceń o wartości 80 zł za Konto 360° w Banku Millennium. Bonus także dla polecającego

100 zł + nagroda w programie poleceń o wartości 80 zł za Konto 360° w Banku Millennium. Bonus także dla polecającego
Źródło: strona promocji

Dotąd Bank Millennium rozdzielał funkcjonowanie programu poleceń od organizowanych przez siebie promocji rachunku osobistego. Tym razem zdecydował się na ich połączenie, dzięki czemu obecnemu klientowi łatwiej będzie kogoś przekonać do założenia Konta 360° (także w wersji Student), skoro za ten ruch można zgarnąć w sumie ok. 180 zł.

W ramach akcji „Zyskaj więcej z Kontem 360” bank otworzy tylko 3000 rachunków. Możliwe więc, że promocja zakończy się przed datą zapisaną w regulaminie, czyli przed 3 lipca 2020 r.

Co jest do zdobycia?

Zacznijmy od przedstawienia nagród, jakie mogą zdobyć polecony i polecający.

Ten pierwszy ma przede wszystkim szansę na 100 zł w gotówce za założenie Konta 360° (lub Konta 360° Student) i aktywne korzystanie z niego przez 2 miesiące.

Zarówno nowy, jak i obecny klient Banku Millennium mogą też zgarnąć nagrody w programie „Lubię to polecam”. Propozycja jest o tyle interesująca, że do wyboru jest kilka bonusów - bilety do kina, karty upominkowe, 3-miesięczna lokata na 2,5% - każdy o wartości 80 zł. Tak więc z pewnością wybierzesz coś interesującego dla siebie.

Więcej informacji o nagrodach znajdziesz w poniższym tekście.

Kto może się ubiegać o bonusy?

Skoro już ustaliliśmy, co jest do zgarnięcia, to czas dowiedzieć się, kto może ubiegać się o nagrody.

W roli nowego klienta (osoby zaproszonej) możesz wystąpić, jeśli masz pełną zdolność do czynności prawnych i nie jesteś stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium ani nie jesteś uprawniony do składania dyspozycji dotyczących dowolnego rachunku z jego oferty. Tak więc nie możesz być nie tylko posiadaczem ROR-u w tym banku, ale także współposiadaczem, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku. Z udziału w promocji niestety wyklucza także korzystanie z karty przedpłaconej pre-paid, dodatkowej karty kredytowej, poręczanie kredytu lub posiadanie jednostek uczestnictwa Millennium TFI.

W opisywanej akcji nie mogą wziąć udziału również osoby, które w przeszłości otworzyły Konto 360° w akcji promocyjnej oraz ci, których wniosek o dowolny produkt Banku Millennium był już rozpatrywany w dniu startu promocji, czyli 8 czerwca 2020 r.

Czas na działanie

Uff, przebrnęliśmy przez tę długą wyliczankę i w końcu możemy przejść do konkretów, czyli przedstawienia działań niezbędnych do zgarnięcia premii.

Krok 1
Krok 1

Do 3 lipca 2020 r. złóż na stronie internetowej promocji wniosek i zawrzyj umowę o Konto 360° lub Konto 360° Student. Jeśli masz dowód osobisty i numer PESEL, możesz to zrobić metodą „na selfie”.

Pamiętaj, by

  • w formularzu wpisać kod polecający otrzymany od obecnego klienta Banku Millennium. Nie znasz nikogo takiego? Możesz skorzystać z naszego: 24190275;
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie z banku informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon.
Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od podpisania umowy o Konto 360° wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł. W ten sposób spełnisz wymagania regulaminu programu "Lubię to polecam" i będziesz mógł wybrać jedną z nagród przysługujących jego uczestnikom.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 60 dni od otrzymania informacji, że zasłużyłeś na premię w programie poleceń, wybierz bonus w jego ramach. Możesz to zrobić w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Krok 4
Krok 4

W lipcu i w sierpniu:

  • zasil nowo otwarte konto na łączną kwotę min. 1000 zł;
  • dokonaj co najmniej jednej płatności kartą lub Blikiem.
Krok 5
Krok 5

Do 31 sierpnia 2020 r. aktywuj aplikację mobilną.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 100 zł, otrzymasz na Konto 360° do 30 września 2020 r.

Istotne informacje

Oceniając spełnienie warunku wpływu, Bank Millennium nie uwzględni przelewów wewnętrznych między rachunkami uczestnika promocji. Najlepiej jest więc przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku.

Transakcja kartą lub Blikiem musi być płatnością za towary lub usługi, nie ma znaczenia, czy zrobisz ją w punktach stacjonarnych czy przez Internet. Operacja nie może być związana z grami hazardowymi lub wypłatą gotówki. Przy ocenie realizacji tego zadania nie zostaną ujęte także transakcje zwrócone przed wypłatą nagrody.

Do chwili otrzymania bonusu nie możesz wypowiedzieć umowy o Konto 360° ani odwołać udzielonych zgód.

Będąc już klientem Banku Millennium, będziesz mógł polecać Konto 360° innym i po spełnieniu przez nich warunków promocji zgarniać kolejne nagrody.

Zdobyta przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Oferta Banku Millennium

Atrakcyjne nagrody kuszą, ale czy oferta Banku Millennium jest godna zainteresowania? Naszym zdaniem jak najbardziej. Zapewnienie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu zwalnia z opłat za konto, obsługę karty i korzystanie ze wszystkich bankomatów.

Posiadacze Konta 360° Student nie muszą zapewniać wpływu na rachunek, wystarczy, że zrealizują choć jedną transakcję kartą lub Blikiem.

Pamiętajmy jednak, że zapewnienie wpływu w lipcu i w sierpniu jest niezbędne do zdobycia nagrody w opisywanej promocji.

A kiedy będziesz już klientem...

będziesz mógł skorzystać z kilku innych propozycji Banku Millennium.

Atrakcyjny pakiet

Doceniamy, że Bank Millennium zdecydował się na połączenie promocji Konta 360° z programem poleceń. Znacznie ułatwia to działanie obecnym klientom i stanowi dodatkową zachętę dla osób zaproszonych. Warte podkreślenia jest także to, że w programie „Lubię to polecam” można wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie nagrodę. Realizując jego warunki, zasłużysz na bonus nie tylko dla siebie, ale i dla polecającego.

Nie będziemy dłużej zatrzymywali, bo propozycja jest atrakcyjna, a liczba nagród stosunkowo niewielka. Przemyśl tę ofertę i podejmij decyzję, czy zechcesz z niej skorzystać. Zdobycie 180 zł premii zależy tylko od Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin programu "Lubię to polecam"
  2. Regulamin promocji "Zyskaj więcej z Kontem 360"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.