Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Otwartą na Świat w BNP Paribas

300 zł z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Otwartą na Świat w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

BNP Paribas nigdy nie zawodzi, jeśli chodzi o promocje swoich kont i kart kredytowych. Razem z tą trwa aż 6 akcji specjalnych związanych z Kontem Otwartym na Ciebie, w których można zyskać naprawdę różne bonusy, a jeśli do tego dodamy promocję karty kredytowej, to nasz zarobek zwiększy się o dodatkowe 400 zł!

Akcja "Zyskaj w promocji" organizowana jest wspólnie przez Ad Astra Sp. z o.o. (organizator) i BNP Paribas (partner promocji), a trwa do 12 lipca 2019 r. lub wyczerpania limitu 2000 rejestracji.

Wysoka premia dla lubiących podróże

W tej akcji specjalnej możesz otrzymać 300 zł w gotówce. Nagroda została podzielona na dwie równe części (po 150 zł - nagroda pierwsza i nagroda druga), a każdą otrzymasz po spełnieniu warunków określonych w regulaminie.

Promocja dla nowych klientów

Jak to zwykle bywa z akcjami z wysokimi premiami, także i w tej mogą wziąć udział jedynie nowi klienci. Do tego grona zaliczają się osoby, które na dzień złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej (tzn. umowy o konto, kartę i elektroniczne kanały dostępu) w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku osobistego w BNP Paribas, włączając w to dawny Raiffeisen Polbank.

Ponadto - jako uczestnik promocji - musisz być osobą pełnoletnią i posiadać ważny dowód osobisty.

Jak zyskać 300 zł premii?

W tej promocji liczy się pamiętanie o terminach - oto instrukcja jej obsługi :)

Krok 1
Krok 1

Do 12 lipca 2019 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i PESEL.

Po wysłaniu formularza otrzymasz drogą mailową potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz link, który będzie potrzebny w Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Również do 12 lipca 2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat i usługami bankowości elektronicznej.

Krok 3
Krok 3

Umowę o rachunek i kartę powinieneś zawrzeć najpóźniej do 19 lipca 2019 r.

Krok 4
Krok 4

W lipcu i sierpniu 2019 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł - warunek musisz spełnić osobno w każdym miesiącu.

Informacja
Informacja

Do 20 września 2019 r. organizator poinformuje Cię o przyznaniu pierwszej nagrody - 150 zł - za warunki spełnione w lipcu i sierpniu.

Krok 5
Krok 5

Po otrzymaniu tej informacji do 25 września 2019 r. powinieneś zalogować się na stronie wskazanej przez organizatora i podać numer Konta Otwartego na Ciebie założonego w promocji.

Nagroda
Nagroda

Pierwsza nagroda - 150 zł - zostanie przelana na Twój rachunek do 30 września 2019 r.

Krok 6
Krok 6

We wrześniu i październiku 2019 r. zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł - warunek musisz spełnić osobno w każdym miesiącu.

Nagroda
Nagroda

Do 20 listopada 2019 r. organizator poinformuje Cię o przyznaniu drugiej nagrody - 150 zł - za warunki spełnione we wrześniu i październiku.

Druga nagroda - 150 zł - zostanie przelana na Twój rachunek do 30 listopada 2019 r.

Uwaga: nagrodę drugą otrzymasz tylko wtedy, gdy spełnisz warunki do otrzymania nagrody pierwszej, czyli zarówno dokonasz płatności kartą, jak i zapewnisz wpływy na konto.

O tych kilku kwestiach warto pamiętać

Podczas rejestracji w promocji pamiętaj o złożeniu wymaganych oświadczeń, czyli akceptacji regulaminu, zgodzie na przetwarzanie Twoich danych przez organizatora na potrzeby przeprowadzenia akcji i przekazania ich do banku oraz upoważnieniu BNP Paribas do poinformowania spółki Ad Astra o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz potwierdzenie objęcia promocją i specjalny link, który posłuży Ci do złożenia wniosku o konto - dane podane przez Ciebie na etapie rejestracji w akcji oraz te we wniosku o umowę ramową muszą się zgadzać.

Przekazanie nagród

Informacja o nagrodzie zostanie przekazana drogą mailową z adresu [email protected] W wiadomości znajdziesz także link i unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora i przekazania numeru konta, na które wpłynie premia.

WAŻNE! Na dzień wypłaty każdej z nagród musisz być posiadaczem aktywnego Konta Otwartego na Ciebie, karty debetowej i dostępu do bankowości elektronicznej.

Wpływy i transakcje bezgotówkowe

Z doświadczenia już wiemy, że te dwa terminy budzą wśród uczestników promocji najwięcej wątpliwości, wyjaśnijmy zatem, jak określa je regulamin.

Za wpływ na konto zostanie uznany każdy wpływ, który będzie pochodził z innego banku (przelew z konta uczestnika w BGŻOptima nie spełnia tego wymogu). Nie będą tu również brane pod uwagę wpłaty gotówki ani wpływy pochodzące z rachunków kredytowych.

Transakcje bezgotówkowe w tej promocji to płatności dokonane kartą debetową w sklepach stacjonarnych i internetowych z wyłączeniem tych przeprowadzonych za pośrednictwem innych podmiotów, np. Blika, PayU itp. Transakcje dokonane przez Google Pay i Apple Pay spełniają warunki akcji.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Podstawowy rachunek w ofercie BNP Paribas - Konto Otwarte Na Ciebie - prowadzony jest bezpłatnie i wyróżnia się na rynku aż trzema kartami debetowymi, które możesz wybrać w zależności od Twoich potrzeb. Choć opłaty za tę podstawową (Otwartą na Dzisiaj) możesz uniknąć, to w ramach opisywanej promocji wymagane będzie zamówienie Karty Otwartej na Świat.

Karta Otwarta na Świat to korzystna opcja dla osób, które często podróżują i płacą w walutach obcych. Jej posiadacze mogą dokonywać transakcji w niemal 160 walutach bez dodatkowych przewalutowań i prowizji po kursie Mastercarda, który jest bardzo korzystny dla klienta. Niestety - bank pobiera za obsługę tej karty 10 zł miesięcznie i nie można uniknąć tej opłaty. Nieco na pocieszenie otrzymujemy w zamian bezpłatne bankomaty w kraju i tańsze - 5 zł - wypłaty z maszyn za granicą (+ darmowe wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Global Alliance na całym świecie).

Wysoka premia, ale do wykorzystania dopiero jesienią

BNP Paribas oferuje naprawdę wysoką premię za otwarcie rachunku i aktywność w korzystaniu z niego, jednak jeśli myślisz, że to niezły bonus na wakacje, możesz się nieco rozczarować. Paradoksalnie to właśnie podczas letniego wypoczynku powinieneś pamiętać o spełnieniu wymogów promocji - założeniu Konta Otwartego na Ciebie z wymaganą kartą, dokonaniu transakcji "plastikiem" i zapewnieniu wpływów na rachunek. Premią będziesz się cieszył już jesienią, czyli na koniec września i listopada.

Te drobne niedogodności nie przekreślają jednak naszej oceny tej akcji - 300 zł bonusu w gotówce to obecnie jedna z najwyższych premii oferowanych nowym klientom, a sama Karta Otwarta na Świat może nam przynieść wymierne korzyści na zagranicznym urlopie. Jedyne, co nam tu przeszkadza, to sztywna opłata za tę kartę, która sprawia, że nasz realny zysk wyniesie nie 300, a 250 zł (50 zł to koszt obsługi "plastiku" w trakcie trwania promocji).

Jeśli nie jest to dla Ciebie problemem, weź udział w akcji i ciesz się naprawdę dobrym kontem osobistym - kto wie, może skusi Cię promocja karty kredytowej i nawet 400 zł w bonie zakupowym? :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.