Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Rabaty na paliwo na stacjach Shell dla zaproszonych klientów PKO BP

Rabaty na paliwo na stacjach Shell dla zaproszonych klientów PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Ceny paliw przekroczyły już dawno 6 zł i każda wizyta na stacji benzynowej to znaczne uszczuplenie zasobów finansowych. Co prawda rząd zapowiada działania, które pozwolą obniżyć ceny, ale na efekty przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Tymczasem z propozycji spółki PKO BP Finat, która jest organizatorem opisywanej akcji, możesz korzystać już teraz.

Uczestnicy promocji

Uczestnikami akcji mogą być osoby fizyczne posiadające kartę płatniczą wydaną przez PKO BP, która była aktywna 22 listopada 2021 r. Z udziału w promocji wykluczone są karty Vitay, Inteligo, "PKO po godzinach" oraz "plastiki" związane z rachunkami walutowymi.

W regulaminie trwającej do 31 grudnia 2021 r. akcji "Płać z PKO BP na stacjach Shell i zyskaj upust na paliwo" niestety nie określono, w jaki sposób bank informuje o tej promocji. Sprawdź więc sms-y, skrzynkę pocztową, a także wiadomości w bankowości elektronicznej. Może w którymś z tych miejsc czeka na Ciebie stosowna informacja.

Jeśli nie, to możesz zapytać bank o szansę otrzymania zaproszenia. Nic nie tracisz, a możesz zyskać.

Rabat zależny od paliwa

Czas przedstawić działania niezbędne do otrzymania rabatu:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. zatankuj paliwo na stacji Shell biorącej udział w promocji (ich wykaz stanowi załącznik do regulaminu promocji) i zapłać za nie kartą wydaną przez PKO BP.

Wysokość rabatu, jaki otrzymasz, jest uzależniona od rodzaju paliwa:

  • 30 gr na litr paliwa premium: Shell V-Power 95, Shell V-Power Diesel, Shell V-Power Racing
  • 10 gr na litr paliwa podstawowego: Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel
  • 5 gr na litr Shell AutoGas LPG
Informacja
Informacja

Kartę / telefon / zegarek musisz zbliżyć do terminala dwukrotnie - raz, by naliczył się rabat i ponownie w celu dokonania płatności.

Z oferty możesz korzystać wielokrotnie, przy czym jednorazowo możesz zatankować maksymalnie 80 l paliwa. Nadwyżka zostanie rozliczona według standardowych cen na danej stacji w dniu tankowania.

Nagroda
Nagroda

Rabat będzie naliczony automatycznie przy dokonywaniu płatności kartą PKO BP.

Nie ma znaczenia, czy użyjesz "plastiku" czy też telefonu lub zegarka, do którego podpiąłeś uprzednio kartę PKO BP.

Upust nie łączy się z innymi promocjami i rabatami, w tym z kuponami czy voucherami rabatowymi.

Promocja nie obowiązuje we wtorki dla paliw Shell V-Pover 95, a w czwartki dla Shell V-Pover Diesel. W te dni Shell stosuje dla nich specjalne promocyjne ceny.

Kupując podczas jednego tankowania dwa rodzaje paliwa (np. gaz i benzynę), rabat otrzymasz tylko na to z większym upustem.

Warto skorzystać

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że to propozycja, z której trzeba skorzystać. Największym problemem jest otrzymanie zaproszenia od banku, a nieco mniejszym obecność stacji Shell biorącej udział w akcji na naszej trasie.

Sprawdź więc dokładnie, czy nie jesteś w gronie szczęśliwców, którzy w najbliższych tygodniach będą mogli płacić mniej przy dystrybutorze.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Płać z PKO na stacjach Shell i zyskaj upust na paliwo"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.