30% rabatu na urządzenia Garmin Pay od Santandera

Termin przystąpienia do promocji został przedłużony do 31 grudnia 2018 r.

30% rabatu na urządzenia Garmin Pay od Santandera Źródło obrazka: strona promocji

Santander nie ustaje w przekonywaniu do korzystania z najnowocześniejszych form płatności bezgotówkowych. Kilka dni temu uruchomił promocję, w której możesz otrzymać 30% rabatu na zakup jednego z trzech urządzeń Garmin Pay, czyli zegarka, którym możesz płacić zbliżeniowo. Przy cenie urządzenia ok. 1 300 zł oznacza to oszczędność ok. 400 zł!

Akcja trwa do 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 1 100 kodów rabatowych. Może w niej wziąć udział osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz debetową Kartę Dopasowaną lub Visa VIP od Santandera. Nagrodą są kody rabatowe uprawniające do otrzymania 30% rabatu na zakup urządzeń Garmin Pay na specjalnej stronie internetowej. Z rabatów można będzie skorzystać do 31 stycznia 2019 r.

Masz kartę – masz rabat

Chcesz spróbować nowoczesnych płatności? Nie zwlekaj więc. Wystarczy, że jesteś posiadaczem debetowej Karty Dopasowanej lub Visa VIP wydanej przez Santandera i wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej, a kupon rabatowy będzie Twój.

Oczywiście będzie to możliwe, jeśli zmieścisz się w gronie pierwszych 1 100 osób, które to uczynią, bo właśnie tyle kuponów rabatowych przygotował bank.

W trzeba wpisać swoje personalia (imię, nazwisko, numer Pesel) i podać adres e-mail, a poniżej zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia promocji i przyznania nagród oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Z kodem kupisz taniej, dużo taniej

Jedna osoba może zdobyć tylko jedną nagrodę. Wiążące są dane podane podczas pierwszej rejestracji dla danego numeru PESEL.

Nagroda to elektroniczny kod rabatowy uprawniający do zakupu na specjalnej stronie internetowej jednego z trzech modeli zegarka Vivoactive 3. W zależności od modelu i sklepu kosztują one ok. 1 300 zł. Oznacza to, że biorąc udział w promocji, możesz zaoszczędzić ok. 400 zł!

Informacja o przyznaniu rabatu w wysokości 30% zostanie Ci przekazana do 14 grudnia 2018 r. (mimo przedłużenia terminu obowiązywania promocji w jej regulaminie wciąż jest taki zapis) na adres e-mail wskazany przy przystępowaniu do promocji. Z rabatu możesz skorzystać do 31 stycznia 2019 r.

Zegarek Garmin Vivoactive 3

Zegarek Garmin Vivoactive 3 to idealne urządzenie dla prowadzących aktywny tryb życia, lubiących sport, rozrywkę i nowoczesne metody płatności. Dzięki niemu możesz łatwo dokonywać płatności mobilnych, śledzić zmiany swojej sprawności fizycznej w toku treningów, a po sparowaniu ze smartfonem odbierać i odpowiadać na wiadomości tekstowe, przeglądać media społecznościowe i e-maile.

Zapłacisz nim wszędzie tam, gdzie można zapłacić kartą zbliżeniowo. Nie musisz myśleć o karcie płatniczej, Bliku czy innych metodach płatności.

Płatności Garmin Pay

Płatności specjalnymi zegarkami to nowość dostępna w nielicznych bankach. Portfel posiadacza karty debetowej „ukryty” jest nie w telefonie, ale w zegarku.

Jak to działa? Szybko i prosto:

 • na obudowie zegarka naciśnij i przytrzymaj przycisk akcji i wybierz „Portfel”;
 • wpisz 4-cyfrowe hasło;
 • masz 60 sekund, by przyłożyć zegarek do czytnika.

Po tych operacjach przez 24 godziny możesz płacić bez wpisywania hasła. Wystarczy jeden ruch nadgarstka, by sfinalizować transakcję. Jeśli jednak ściągniesz zegarek z ręki lub wyłączysz funkcję monitorowania tętna, to przy następnej płatności będziesz musiał ponownie aktywować „Portfel” i wpisać hasło.

Bank zadbał o przygotowanie instrukcji, w której krok po kroku tłumaczy, jak pobrać aplikację na smartfona i połączyć ją z zegarkiem oraz jak dodać kartę płatniczą. Znajdziecie ją tutaj.

Ta promocja Cię wyróżni

Unikasz gotówki, transakcje kartą płatniczą uważasz za przeżytek i lubisz podążać za nowościami? A może po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, wyróżnić się w gronie znajomych? Ta promocja jest dla Ciebie. , skorzystaj z rabatu, a zaoszczędzisz ok. 400 zł.

Ciekawi jesteśmy Twoich wrażeń z dokonywania płatności zegarkiem oraz postępów w treningach. Według nas, to szybki – podczas kolejnych transakcji w ciągu dnia wystarczy tylko ruch nadgarstkiem, i bezpieczny sposób płatności, bo zegarek masz cały czas “na oku”. Gdyby ktoś zdobył Twoje urządzenie, to nie znając hasła do uruchomienia “Portfela” nie zapłaci nim za zakupy.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.