30% rabatu na urządzenia Garmin Pay od Santandera

Termin przystąpienia do promocji został przedłużony do 31 grudnia 2018 r.

30% rabatu na urządzenia Garmin Pay od Santandera Źródło obrazka: strona promocji

Santander nie ustaje w przekonywaniu do korzystania z najnowocześniejszych form płatności bezgotówkowych. Kilka dni temu uruchomił promocję, w której możesz otrzymać 30% rabatu na zakup jednego z trzech urządzeń Garmin Pay, czyli zegarka, którym możesz płacić zbliżeniowo. Przy cenie urządzenia ok. 1 300 zł oznacza to oszczędność ok. 400 zł!

Akcja trwa do 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 1 100 kodów rabatowych. Może w niej wziąć udział osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz debetową Kartę Dopasowaną lub Visa VIP od Santandera. Nagrodą są kody rabatowe uprawniające do otrzymania 30% rabatu na zakup urządzeń Garmin Pay na specjalnej stronie internetowej. Z rabatów można będzie skorzystać do 31 stycznia 2019 r.

Masz kartę – masz rabat

Chcesz spróbować nowoczesnych płatności? Nie zwlekaj więc. Wystarczy, że jesteś posiadaczem debetowej Karty Dopasowanej lub Visa VIP wydanej przez Santandera i wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej, a kupon rabatowy będzie Twój.

Oczywiście będzie to możliwe, jeśli zmieścisz się w gronie pierwszych 1 100 osób, które to uczynią, bo właśnie tyle kuponów rabatowych przygotował bank.

W trzeba wpisać swoje personalia (imię, nazwisko, numer Pesel) i podać adres e-mail, a poniżej zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia promocji i przyznania nagród oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Z kodem kupisz taniej, dużo taniej

Jedna osoba może zdobyć tylko jedną nagrodę. Wiążące są dane podane podczas pierwszej rejestracji dla danego numeru PESEL.

Nagroda to elektroniczny kod rabatowy uprawniający do zakupu na specjalnej stronie internetowej jednego z trzech modeli zegarka Vivoactive 3. W zależności od modelu i sklepu kosztują one ok. 1 300 zł. Oznacza to, że biorąc udział w promocji, możesz zaoszczędzić ok. 400 zł!

Informacja o przyznaniu rabatu w wysokości 30% zostanie Ci przekazana do 14 grudnia 2018 r. na adres e-mail wskazany przy przystępowaniu do promocji. Z rabatu możesz skorzystać do 31 stycznia 2019 r.

Zegarek Garmin Vivoactive 3

Zegarek Garmin Vivoactive 3 to idealne urządzenie dla prowadzących aktywny tryb życia, lubiących sport, rozrywkę i nowoczesne metody płatności. Dzięki niemu możesz łatwo dokonywać płatności mobilnych, śledzić zmiany swojej sprawności fizycznej w toku treningów, a po sparowaniu ze smartfonem odbierać i odpowiadać na wiadomości tekstowe, przeglądać media społecznościowe i e-maile.

Zapłacisz nim wszędzie tam, gdzie można zapłacić kartą zbliżeniowo. Nie musisz myśleć o karcie płatniczej, Bliku czy innych metodach płatności.

Płatności Garmin Pay

Płatności specjalnymi zegarkami to nowość dostępna w nielicznych bankach. Portfel posiadacza karty debetowej „ukryty” jest nie w telefonie, ale w zegarku.

Jak to działa? Szybko i prosto:

 • na obudowie zegarka naciśnij i przytrzymaj przycisk akcji i wybierz „Portfel”;
 • wpisz 4-cyfrowe hasło;
 • masz 60 sekund, by przyłożyć zegarek do czytnika.

Po tych operacjach przez 24 godziny możesz płacić bez wpisywania hasła. Wystarczy jeden ruch nadgarstka, by sfinalizować transakcję. Jeśli jednak ściągniesz zegarek z ręki lub wyłączysz funkcję monitorowania tętna, to przy następnej płatności będziesz musiał ponownie aktywować „Portfel” i wpisać hasło.

Bank zadbał o przygotowanie instrukcji, w której krok po kroku tłumaczy, jak pobrać aplikację na smartfona i połączyć ją z zegarkiem oraz jak dodać kartę płatniczą. Znajdziecie ją tutaj.

Ta promocja Cię wyróżni

Unikasz gotówki, transakcje kartą płatniczą uważasz za przeżytek i lubisz podążać za nowościami? A może po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, wyróżnić się w gronie znajomych? Ta promocja jest dla Ciebie. , skorzystaj z rabatu, a zaoszczędzisz ok. 400 zł.

Ciekawi jesteśmy Twoich wrażeń z dokonywania płatności zegarkiem oraz postępów w treningach. Według nas, to szybki – podczas kolejnych transakcji w ciągu dnia wystarczy tylko ruch nadgarstkiem, i bezpieczny sposób płatności, bo zegarek masz cały czas “na oku”. Gdyby ktoś zdobył Twoje urządzenie, to nie znając hasła do uruchomienia “Portfela” nie zapłaci nim za zakupy.

Z ostatniej chwili

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

 • 28.11.2018 17:08

  W czwartej edycji promocji iKonta Biznes w Alior Banku do zdoobycia jest nawet 1620 zł w gotówce oraz warta ponad 450 zł prenumerata Pulsu Biznesu.

 • 27.11.2018 15:51

  W promocji "Zgarnij prezent pod choinkę" Santander Bank Polska rozdaje nowym posiadaczom konta osobistego lub firmowego nawet 150 zł do wydania na Allegro,

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.