Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł za przelew „wynagrodzenia” dla zaproszonych klientów banku Credit Agricole

150 zł za przelew „wynagrodzenia” dla zaproszonych klientów banku Credit Agricole
Źródło: strona promocji

Wpływ pensji, emerytury czy stypendium na konto bankowe to często początek korzystania przez klienta z innych produktów, zwłaszcza kredytowych. Instytucje finansowe doskonale rozumieją, że im współpraca jest ściślejsza, tym trudniej jest z niej zrezygnować, dążą więc do tego, by jak najwięcej posiadaczy ROR-ów przekazywało na nie swoje wynagrodzenia lub przynajmniej miało regularne wpływy.

Credit Agricole rozpoczął akcję „Zyskaj premię za przelew wynagrodzenia”, która potrwa do 31 października 2020 r.

Kto ma szansę na nagrodę?

W regulaminie promocji zapisano, że mogą wziąć w niej udział posiadacze Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP, którzy otrzymali z banku zaproszenie do udziału w akcji. Są one wysyłane w mailach i wiadomościach sms.

6 x 25 zł, czyli 150 zł

Zdobycie maksymalnej premii wiąże się z aktywnością na rachunku przez pół roku. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Sprawdź pocztę elektroniczną oraz wiadomości na smartfonie – być może jesteś w gronie zaproszonych do udziału w tej akcji.

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otrzymałeś zaproszenie od Credit Agricole:

  • zapewnij wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj min. 3 płatności promocyjne.

Za każdy miesiąc, maksymalnie za 6, w którym spełnisz powyższe wymagania, otrzymasz 25 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Kolejne nagrody będziesz otrzymywał do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś wymagane zadania.

Dla uniknięcia nieporozumień bank opisał na przykładzie schemat postępowania:

Otrzymałeś zaproszenie w dniu 10 października 2020 r. Pierwszy wpływ na konto co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 20 listopada 2020 r., w listopadzie wykonałeś także 3 płatności promocyjne. Premię 25 zł wypłacimy najpóźniej do 31 grudnia 2020 r.

Istotne szczegóły

Kluczowe dla zdobycia premii jest dobre zrozumienie pojęć płatność promocyjna oraz wpływ.

Płatność promocyjna

Może to być dowolna płatność kartą za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych. Dopuszczalne są transakcje bez fizycznego użycia „plastiku” (płatność internetowa, telefoniczna, pocztowa), a także z wykorzystaniem Blika.

Warunków regulaminu nie spełni przelew na telefon Blik, wypłata z bankomatu oraz operacje przelewu lub doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Niedozwolone są też transakcje w miejscach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, brokerów ubezpieczeniowych i internetowe przekazy pieniężne.

Wpływ

Dla precyzyjnego przedstawienia tego pojęcia ponownie posłużmy się cytatem z regulaminu:

Wpływ – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym z tytułu wynagrodzenia. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

To też warto wiedzieć

Jeśli w danym miesiącu nie spełnisz choć jednego z warunków, to za ten okres nie otrzymasz premii, ale nie pozbawi Cię to możliwości jej uzyskania w kolejnych miesiącach.

Nie musisz się przejmować rozliczeniami z fiskusem, gdyż Credit Agricole bierze na siebie wszystkie związane z tym formalności.

Łatwa premia

Największym problemem w tej promocji wydaje się otrzymanie zaproszenia do udziału w niej. W regulaminie akcji nie ma mowy o kryteriach, jakimi Credit Agricole kieruje się, wybierając jej uczestników. Nie widzimy przeszkód, byś zapytał w banku o możliwość ubiegania się o bonus, jeśli nie otrzymasz wiadomości z zaproszeniem. Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

Realizacja 3 płatności promocyjnych nie powinna Ci sprawić kłopotów, zapewnienie wpływu również. Co prawda w tytule akcji bank mówi o przelewie wynagrodzenia, ale definicja wpływu zawarta w regulaminie wskazuje jedynie, że pieniądze muszą pochodzić z rachunku innej osoby.

Sprawdź, czy jesteś w gronie zaproszonych, a jeśli tak – działaj i ciesz się bonusem.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj premię za przelew wynagrodzenia"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.