Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! Aż 600 zł premii pieniężnej za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

HIT! Aż 600 zł premii pieniężnej za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Źródło: najlepszekonto.pl

W przypadku Citi Simplicity vouchery na kilkaset złotych do różnych sklepów lub premie gotówkowe, które możesz zdobyć w promocjach tej „kredytówki”, nie należą wcale do rzadkości. W tej akcji Citibank oferuje aż 600 zł w formie uznania rachunku karty, a do tego dorzuca łatwiejsze warunki uniknięcia opłat przez 12 kolejnych miesięcy.

Kto może przystąpić do promocji?

Z oferty Citi Handlowego nie mogą skorzystać nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Wykluczony jest udział w promocji osób, które od 1 stycznia 2020 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową Citibanku. Jeżeli jednak przed tym terminem zrezygnowałeś z „kredytówki” Citi lub do tej pory jej nie posiadasz, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zarejestrował się w tej promocji i sięgnął po premię.

Promocja „Zyskaj nawet 600 zł z Kartą Kredytową Citi Simplicity edycja II” trwa do 15 lipca 2022 r. lub do wyczerpania skromnej puli 1000 podpisanych umów. Warto się zatem pospieszyć!

Kto może otrzymać kartę kredytową?

Citi Handlowy przyznaje kartę kredytową osobom pełnoletnim, zarabiającym min. 1200 zł netto i zatrudnionym w swoim obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące. Dla przedsiębiorców kryteria są ostrzejsze: wymagany minimalny dochód musi zaczynać się od 2500 zł netto miesięcznie, zaś firma funkcjonować przynajmniej od dwóch lat.

Przy wnioskowaniu o „kredytówkę” bank poprosi Cię o doręczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody. Pamiętaj, że przyzna Ci kartę tylko wtedy, gdy pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową.

Droga do 600 zł

Oto warunki otrzymania 600-złotowej premii:

Krok 1
Krok 1

Do 15 lipca 2022 r. wypełnij wniosek o kartę kredytową na stronie banku i podpisz na jego podstawie umowę z bankiem.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku dostarcz bankowi dokument potwierdzający Twoje dochody.

Krok 3
Krok 3

Po otrzymaniu karty dokonaj jej aktywacji w bankowości elektronicznej.

Krok 4
Krok 4

Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej Citi Mobile.

Krok 5
Krok 5

Aby zgarnąć maksymalną premię (600 zł), w każdym z 7 kolejnych miesięcy (licząc od miesiąca następującego po zawarciu umowy) wykonaj przy użyciu kredytówki transakcje na łączną kwotę min. 300 zł.

Bank przyzna Ci:

  • 200 zł za aktywność w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu oraz
  • po 100 zł za każdy z kolejnych 4 miesięcy (w sumie do 400 zł).
Informacja
Informacja

Wiadomość o przyznaniu każdej z premii otrzymasz poprzez serwis Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki jej otrzymania.

Nagroda
Nagroda

Każdy z bonusów wpłynie na rachunek Twojej karty kredytowej do końca miesiąca następującego po tym, w którym otrzymałeś powiadomienie o przyznaniu Ci nagrody.

To musisz wiedzieć

Tradycyjnie przedstawmy chronologię działań na przykładzie. Jeśli podpiszesz umowę o kartę w czerwcu, to 3 miesiące aktywności uprawniające do zgarnięcia premii 200 zł wypadną w lipcu, sierpniu i we wrześniu. Z kolei w każdym z miesięcy: październik, listopad, grudzień 2022 r. i styczeń 2023 r. będziesz mógł się ubiegać o premię 100 zł (za każdy z tych miesięcy z osobna). Jeśli w którymś z nich Ci się to nie uda, śmiało możesz starać się o bonus za kolejny miesiąc / miesiące.

Pamiętaj, że w tej akcji brane są pod uwagę wyłącznie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą. Nie mogą one zostać ani zwrócone (na kartę Simplicity), ani zaliczać się do kategorii tzw. transakcji szczególnych (tj. powiązanych z hazardem, przelewem z rachunku karty, zasileniem Revoluta itp.).

Warunkiem przekazania premii jest posiadanie wciąż aktywnej karty kredytowej. Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najpopularniejszych tego typu ofert na rynku:

Biorąc udział w tej promocji, zapewniasz sobie łatwiejsze warunki uniknięcia miesięcznej opłaty w wysokości 12 zł za korzystanie z karty. Wystarczy, że w każdym z 12 kolejnych miesięcy wykonasz nią transakcje na łączną kwotę min. 300 zł. Takie warunki obowiązują przez rok, licząc od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy.

Należy pamiętać, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym produktem niż debetowa. W naszym poradniku znajdziesz konkretne wskazówki, jak ustrzec się przed niechcianymi kosztami i rozsądnie korzystać z „kredytówki”.

Pozostałe promocje Citibanku

Bank promuje też inne produkty – poszerzenie zakresu współpracy z Citi Handlowym może Ci przynieść kolejne bonusy. Najlepiej zacząć od konta osobistego, a dopiero później sięgnąć po kartę kredytową:

600 zł za aktywność

Citi Handlowy rozpieszcza swoich nowych klientów promocjami związanymi z kartą kredytową Citi Simplicity. Teraz do tego "zacnego grona" atrakcyjnych okazji dołączyła promocja, w której możesz zdobyć 600 zł – i to nie w bonie, a w gotówce.

Jeśli zwykle i tak płacisz kartą, to wydanie 300-400 zł w miesiącu nie powinno nastręczyć Ci trudności. Podobnie, gdy szykujesz się na większy wydatek, np. nową pralkę czy lodówkę. W takich przypadkach spełnienie warunków akcji będzie tak naprawdę bardzo proste, a Ty zasilisz swój budżet niebagatelną premią od Citi Handlowego.

Jeszcze jedno – pula zawartych umów o promocyjną kartę jest mocno ograniczona, więc nie warto zwlekać!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zyskaj nawet 600 zł z Kartą Kredytową Citi Simplicity” edycja 2

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.