Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Do 30 zł zwrotu za automatyczne płatności kartą Visa za usługi Vectry

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 30 zł zwrotu za automatyczne płatności kartą Visa za usługi Vectry

Promocja adresowana jest do klientów Vectry posiadających indywidualny numer abonenta powiązany z konkretnym numerem rachunku bankowego. Konieczne jest też korzystanie z karty płatniczej Visa.

Promocję zorganizowała firma Blue Media S.A., która adresuje ją do osób fizycznych, prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, które mają zawartą umowę z Vectrą na dostarczanie jej usług.

Do promocji możesz przystąpić do 31 marca 2020 r., ale musisz pamiętać o wynoszącym 3300 limicie zgłoszeń. O jego wyczerpaniu organizator poinformuje na stronie promocji.

Bardzo proste zasady

Działania niezbędne do otrzymania bonusu są bardzo łatwe do realizacji:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r. zarejestruj w serwisie bm.pl w elektronicznym Biurze Obsługi Klienta Vectra automatyczne e-płatności z karty Visa. Nie ma znaczenia, czy zrobisz to przy okazji opłacania faktury dostępnej w Strefie Klienta Vectry, czy używając linka znajdującego się w wiadomości e-mail z informacją o wystawieniu nowego rachunku.

Krok 2
Krok 2

Zapewnij co miesiąc środki na rachunku osobistym powiązanym z kartą Visa, by kolejne faktury na rzecz Vectry były opłacane terminowo.

Informacja
Informacja

Za pierwszą automatyczną płatność nie otrzymasz żadnych bonusów. Będą Ci one przysługiwały - każdorazowo w wysokości 5 zł - dopiero za 6 kolejnych, przy czym ostatnia z nich musi być wykonana najpóźniej 30 września 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Pieniądze wrócą na Twój rachunek bankowy powiązany z kartą Visa w ciągu 7 dni roboczych od daty zrealizowania transakcji.

Dodatkowe informacje

Minimalna wysokość rachunku, za który uzyskasz zwrot, to 5 zł brutto.

Rejestracja w serwisie bm.pl jest bezpłatna, ale za opłacenie w nim usług Vectry trzeba każdorazowo zapłacić 1,50 zł. Tym samym po 6 miesiącach Twój realny zysk będzie niższy o 9 zł.

Regulamin wymaga, byś w okresie promocji cały czas, konsekwentnie opłacał rachunki poprzez automatyczne płatności. Nie jest możliwe zrezygnowanie z tej usługi i później jej przywrócenie. Gdybyś tak zrobił, to nie będziesz miał już prawa do dalszych bonusów.

Osoby fizyczne nie muszą się rozliczać z urzędem skarbowym z otrzymanego zwrotu. Obowiązek podatkowy ciąży natomiast na przedsiębiorcach, gdyż nagroda jest traktowana jako związana z działalnością gospodarczą.

Drobna nagroda za jeden ruch

Materialna korzyść z udziału w tej akcji to zaledwie 21 zł (30 zł zwrotu minus 9 zł kosztów), ale dobre i to. Każdy grosz ma znaczenie. Największy zysk to chyba spokój ducha, że rachunki będą opłacone w terminie, nie zostaniesz "odcięty' od usług Vectry. Oczywiście pod warunkiem, że zapewnisz na rachunku bankowym niezbędne środki.

Opisana promocja to kolejny dowód, że okazje do zaoszczędzenia/zarobienia można znaleźć dosłownie wszędzie, trzeba się tylko dobrze rozejrzeć.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zwrot do 30 zł za automatyczne e-płatności kartą Visa za usługi Vectry"

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).

Więcej o Visa