Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Do 30 zł zwrotu za automatyczne płatności Mastercard za usługi Vectry

Do 30 zł zwrotu za automatyczne płatności Mastercard za usługi Vectry
Źródło: strona promocji

Promocja adresowana jest do klientów Vectry posiadających nadany indywidualny numer abonenta powiązany z indywidualnym numerem rachunku bankowego. Konieczne jest też korzystanie z karty płatniczej Mastercarda.

Organizatorem promocji jest Blue Media S.A., która będzie przetwarzała dane osobowe uczestnika tej akcji dla celów organizacji promocji i w związku z tym będzie występowała w charakterze administratora danych osobowych, O otrzymanie bonusu może ubiegać się osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która zawarła umowę z Vectrą na dostarczanie jej usług.

Do tej akcji specjalnej możesz przystąpić do 6 maja 2019 r. W regulaminie jest jednak wyznaczony limit indywidualnych numerów abonenta, które mogą w niej uczestniczyć. Wynosi on 3 000 szt. Informacja o wyczerpaniu limitu pojawi się na stronie promocji.

Proste zasady

Usługa automatycznej e-płatności dostępna jest prowadzonym przez firmę Blue Media S.A. (wiele osób zapewne kojarzy ją z przelewami natychmiastowymi). To właśnie tam trzeba aktywować do 6 maja 2019 r. automatyczne e-płatności z karty Mastercard. Możesz to zrobić podczas opłacania faktury dostępnej w eBOK Vectry lub korzystając z linka umieszczonego w wiadomości e-mail z informacją o wystawieniu nowego rachunku.

Pierwsza płatność, którą wykonasz po rejestracji, nie przyniesie Ci jeszcze żadnego bonusu. Dopiero 6 następnych, realizowanych już automatycznie przez system, da Ci każdorazowo 5 zł zwrotu na kartę. Ostatnia z nich musi być dokonana najpóźniej 6 listopada 2019 r. W sumie możesz więc odzyskać 30 zł.

Pieniądze wrócą na rachunek Twojej karty Mastercard w ciągu 7 dni roboczych od dnia zrealizowania transakcji.

Warto wiedzieć

Minimalna wysokość rachunku, za który uzyskasz zwrot, to 5 zł brutto.

Zgodnie z cennikiem serwisu bm.pl, standardowo realizacja automatycznej e-płatności za usługi Vectry kosztuje 1,50 zł.

Chcąc zgarnąć maksymalny bonus – 30 zł – trzeba konsekwentnie korzystać przez 6 miesięcy z automatycznych e-płatności. Rezygnacja z takiej formy opłacania rachunków jest możliwa, ale wiąże się z wypadnięciem z grona uczestników promocji. Przywrócenie automatycznego dokonywania płatności nie pozwoli na uzyskiwanie ponownie comiesięcznych bonusów.

Zwrócone pieniądze są formą nagrody i osoby fizyczne nie muszą od niej odprowadzać podatku. Inaczej rzecz się ma z przedsiębiorcami. Dla nich zwrot jest przychodem i musi być uwzględniony w rozliczeniu podatkowym.

Zarejestruj się i skorzystaj

Korzyści z udziału w tej promocji są dwojakie – po pierwsze odzyskanie 30 zł, po drugie spokój ducha, bo rachunki będą się „same” płaciły; nie staniesz przed wizją zapłacenia kary czy wręcz odłączenia usług Vectry z powodu opóźnień w regulowaniu należności.

Podobne korzyści korzyści możesz odnieść jako klient PGE. W tym przypadku też trzeba uruchomić automatyczne płatności, by zyskać zwrot 3 x 10 zł.

Naszym zdaniem, opisywana akcja promocyjna to kolejny dowód na to, że czasem naprawdę bardzo niewiele trzeba zrobić, by zarobić.

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.

Więcej o Mastercard