Do 30 zł zwrotu za automatyczne płatności Mastercard za usługi Vectry

Do 30 zł zwrotu za automatyczne płatności Mastercard za usługi Vectry Źródło obrazka: strona promocji

Prosta i przyjemna akcja promocyjna dla klientów Vectry. Decydując się na automatyczne opłacanie rachunków z karty Mastercard poprzez e-płatności, możesz zyskać do 30 zł.

Promocja adresowana jest do klientów Vectry posiadających nadany indywidualny numer abonenta powiązany z indywidualnym numerem rachunku bankowego. Konieczne jest też korzystanie z karty płatniczej Mastercarda.

Organizatorem promocji jest Blue Media S.A., która będzie przetwarzała dane osobowe uczestnika tej akcji dla celów organizacji promocji i w związku z tym będzie występowała w charakterze administratora danych osobowych, O otrzymanie bonusu może ubiegać się osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która zawarła umowę z Vectrą na dostarczanie jej usług.

Do tej akcji specjalnej możesz przystąpić do 6 maja 2019 r. W regulaminie jest jednak wyznaczony limit indywidualnych numerów abonenta, które mogą w niej uczestniczyć. Wynosi on 3 000 szt. Informacja o wyczerpaniu limitu pojawi się na stronie promocji.

Proste zasady

Usługa automatycznej e-płatności dostępna jest prowadzonym przez firmę Blue Media S.A. (wiele osób zapewne kojarzy ją z przelewami natychmiastowymi). To właśnie tam trzeba aktywować do 6 maja 2019 r. automatyczne e-płatności z karty Mastercard. Możesz to zrobić podczas opłacania faktury dostępnej w eBOK Vectry lub korzystając z linka umieszczonego w wiadomości e-mail z informacją o wystawieniu nowego rachunku.

Pierwsza płatność, którą wykonasz po rejestracji, nie przyniesie Ci jeszcze żadnego bonusu. Dopiero 6 następnych, realizowanych już automatycznie przez system, da Ci każdorazowo 5 zł zwrotu na kartę. Ostatnia z nich musi być dokonana najpóźniej 6 listopada 2019 r. W sumie możesz więc odzyskać 30 zł.

Pieniądze wrócą na rachunek Twojej karty Mastercard w ciągu 7 dni roboczych od dnia zrealizowania transakcji.

Warto wiedzieć

Minimalna wysokość rachunku, za który uzyskasz zwrot, to 5 zł brutto.

Zgodnie z cennikiem serwisu bm.pl, standardowo realizacja automatycznej e-płatności za usługi Vectry kosztuje 1,50 zł. Do 16 stycznia 2019 r. opłata nie jest pobierana.

Chcąc zgarnąć maksymalny bonus – 30 zł – trzeba konsekwentnie korzystać przez 6 miesięcy z automatycznych e-płatności. Rezygnacja z takiej formy opłacania rachunków jest możliwa, ale wiąże się z wypadnięciem z grona uczestników promocji. Przywrócenie automatycznego dokonywania płatności nie pozwoli na uzyskiwanie ponownie comiesięcznych bonusów.

Zwrócone pieniądze są formą nagrody i osoby fizyczne nie muszą od niej odprowadzać podatku. Inaczej rzecz się ma z przedsiębiorcami. Dla nich zwrot jest przychodem i musi być uwzględniony w rozliczeniu podatkowym.

Zarejestruj się i skorzystaj

Korzyści z udziału w tej promocji są dwojakie – po pierwsze odzyskanie 30 zł, po drugie spokój ducha, bo rachunki będą się „same” płaciły; nie staniesz przed wizją zapłacenia kary czy wręcz odłączenia usług Vectry z powodu opóźnień w regulowaniu należności.

Podobne korzyści korzyści możesz odnieść jako klient PGE. W tym przypadku też trzeba uruchomić automatyczne płatności, by zyskać zwrot 3 x 10 zł.

Naszym zdaniem, opisywana akcja promocyjna to kolejny dowód na to, że czasem naprawdę bardzo niewiele trzeba zrobić, by zarobić.

Z ostatniej chwili

 • 22.03.2019 18:31

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra można zdobyć dość nietypowe nagrody rzeczowe - 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

 • 22.03.2019 11:40

  W promocji karty kredytowej Visa Silver Pajacyk Santandera do zdobycia jest 291 Monet Allegro, czyli 291 zł, do wykorzystania na zakupy w tym serwisie.

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.