Do 30 zł zwrotu za automatyczne płatności Mastercard za usługi Vectry

Promocja zakończyła się dnia 6 maja 2019 r.

Do 30 zł zwrotu za automatyczne płatności Mastercard za usługi Vectry Źródło obrazka: strona promocji

Prosta i przyjemna akcja promocyjna dla klientów Vectry. Decydując się na automatyczne opłacanie rachunków z karty Mastercard poprzez e-płatności, możesz zyskać do 30 zł.

Promocja adresowana jest do klientów Vectry posiadających nadany indywidualny numer abonenta powiązany z indywidualnym numerem rachunku bankowego. Konieczne jest też korzystanie z karty płatniczej Mastercarda.

Organizatorem promocji jest Blue Media S.A., która będzie przetwarzała dane osobowe uczestnika tej akcji dla celów organizacji promocji i w związku z tym będzie występowała w charakterze administratora danych osobowych, O otrzymanie bonusu może ubiegać się osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która zawarła umowę z Vectrą na dostarczanie jej usług.

Do tej akcji specjalnej możesz przystąpić do 6 maja 2019 r. W regulaminie jest jednak wyznaczony limit indywidualnych numerów abonenta, które mogą w niej uczestniczyć. Wynosi on 3 000 szt. Informacja o wyczerpaniu limitu pojawi się na stronie promocji.

Proste zasady

Usługa automatycznej e-płatności dostępna jest prowadzonym przez firmę Blue Media S.A. (wiele osób zapewne kojarzy ją z przelewami natychmiastowymi). To właśnie tam trzeba aktywować do 6 maja 2019 r. automatyczne e-płatności z karty Mastercard. Możesz to zrobić podczas opłacania faktury dostępnej w eBOK Vectry lub korzystając z linka umieszczonego w wiadomości e-mail z informacją o wystawieniu nowego rachunku.

Pierwsza płatność, którą wykonasz po rejestracji, nie przyniesie Ci jeszcze żadnego bonusu. Dopiero 6 następnych, realizowanych już automatycznie przez system, da Ci każdorazowo 5 zł zwrotu na kartę. Ostatnia z nich musi być dokonana najpóźniej 6 listopada 2019 r. W sumie możesz więc odzyskać 30 zł.

Pieniądze wrócą na rachunek Twojej karty Mastercard w ciągu 7 dni roboczych od dnia zrealizowania transakcji.

Warto wiedzieć

Minimalna wysokość rachunku, za który uzyskasz zwrot, to 5 zł brutto.

Zgodnie z cennikiem serwisu bm.pl, standardowo realizacja automatycznej e-płatności za usługi Vectry kosztuje 1,50 zł.

Chcąc zgarnąć maksymalny bonus – 30 zł – trzeba konsekwentnie korzystać przez 6 miesięcy z automatycznych e-płatności. Rezygnacja z takiej formy opłacania rachunków jest możliwa, ale wiąże się z wypadnięciem z grona uczestników promocji. Przywrócenie automatycznego dokonywania płatności nie pozwoli na uzyskiwanie ponownie comiesięcznych bonusów.

Zwrócone pieniądze są formą nagrody i osoby fizyczne nie muszą od niej odprowadzać podatku. Inaczej rzecz się ma z przedsiębiorcami. Dla nich zwrot jest przychodem i musi być uwzględniony w rozliczeniu podatkowym.

Zarejestruj się i skorzystaj

Korzyści z udziału w tej promocji są dwojakie – po pierwsze odzyskanie 30 zł, po drugie spokój ducha, bo rachunki będą się „same” płaciły; nie staniesz przed wizją zapłacenia kary czy wręcz odłączenia usług Vectry z powodu opóźnień w regulowaniu należności.

Podobne korzyści korzyści możesz odnieść jako klient PGE. W tym przypadku też trzeba uruchomić automatyczne płatności, by zyskać zwrot 3 x 10 zł.

Naszym zdaniem, opisywana akcja promocyjna to kolejny dowód na to, że czasem naprawdę bardzo niewiele trzeba zrobić, by zarobić.

Z ostatniej chwili

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.