Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

600 zł moneyback za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas

600 zł moneyback za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Nagrody dla aktywnych

Nagrodą za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie warunków akcji jest 1% moneyback poczynionych nią wydatków, maksymalnie 50 zł/miesiąc, czyli 600 zł w ciągu roku. Promocją objęte są karty kredytowe Mastercard Standard i Mastercard Gold.

To jeszcze nie wszystko – bank przygotował dla Ciebie dodatkowo roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty. I choć ten bonus w pierwszej chwili nie robi dużego wrażenia, to jednak przyniesie Ci wymierną korzyść – karta stanie się bezwarunkowo bezpłatna, tak więc nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie transakcji, które musiałbyś wykonać, by uniknąć miesięcznej prowizji.

Termin i uczestnicy akcji

Akcja trwa do 30 września 2022 r. i mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 marca 2021 r. do 1 sierpnia 2022 r. nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

600 zł moneyback

Twoje zadanie sprowadza się do aktywnego korzystania z karty kredytowej:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2022 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Zacznij od wypełnienia dedykowanego formularza na stronie banku.

Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę.

Krok 2
Krok 2

Aktywnie korzystaj z otrzymanej karty kredytowej w każdym z 12 pełnych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy o "kredytówkę".

W każdym z miesięcy bank będzie Ci zwracał 1% wydatków, maksymalnie 50 zł/miesiąc.

Nagroda
Nagroda

O wysokości moneyback, którą został uznany rachunek Twojej karty kredytowej, dowiesz się z zestawienia transakcji, jakie otrzymasz od banku po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego.

Dla pełnej jasności: jeśli umowę o kartę podpiszesz 2 sierpnia 2022 r., to wtedy rozpocznie się pierwszy okres rozliczeniowy, w którym będziesz mógł uzyskać zwrot 1% wykonanych płatności.

Kilka ważnych szczegółów

Transakcja bezgotówkowa

Jest nią płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych z wyłączeniem podmiotów identyfikowanych następującymi kodami MCC:

  • 5300 – handel hurtowy;
  • 4111 – usługi transportowe.

Nie zostaną też uznane transakcje zwrócone, przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku, będące zasileniem karty lub innego instrumentu płatniczego, w tym operacje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i płatności związane z grami hazardowymi.

Tak więc wymagań banku nie spełni wypłata pieniędzy z bankomatu przy użyciu "kredytówki", przelew w bankowości GOonline lub aplikacji GOmobile oraz zlecenie przelewu w bankowości telefonicznej.

Pamiętaj też, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz zrezygnować z karty ani złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu.

Program lojalnościowy mamBONUS

Bank BNP Paribas prowadzi program lojalnościowy mamBONUS, którego idea sprowadza się do zbierania punktów podczas każdej transakcji wykonywanej kartą kredytową według przelicznika 2 zł = 1 pkt. Zgromadzony „majątek” można wymienić na jedną z nagród z katalogu programu.

Warto więc zarejestrować otrzymaną „kredytówkę” przed rozpoczęciem realizacji zadań w ramach opisywanej promocji, by przy okazji gromadzić punkty i korzystać z innych benefitów związanych z uczestnictwem w nim.

Karty kredytowe Mastercard objęte promocją

W ramach promocji możesz wybrać jedną z kart kredytowych Mastercard – w wersji Standard lub Gold. Podstawowa różnica między nimi dotyczy wysokości opłat, przy czym nie musisz się nimi martwić, gdyż dodatkowym bonusem w tej akcji jest brak konieczności spełniania jakichkolwiek warunków przez 12 miesięcy, by karta była bezpłatna.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Jej okres bezodsetkowy wynosi 56 dni. Poza promocją opłata miesięczna za obsługę karty Mastercard Standard wynosi 9 zł. Można jej uniknąć pod warunkiem wykonania w danym okresie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej karcie wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł/miesiąc) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł.

Dodatkowa premia za konto osobiste

Proponujemy, byś przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” zastanowił się nad otwarciem rachunku osobistego w BNP Paribas, dzięki czemu zgarniesz dodatkową premię.

Płacisz kartą – odzyskujesz część wydatków i jesteś zwolniony z opłat

Promocje kart kredytowych BNP Paribas to zdecydowanie propozycje dla aktywnych klientów, którzy nie boją się takich produktów. Wydanie w ramach transakcji bezgotówkowych 5000 zł w ciągu miesiąca, by zyskać maksymalny bonus, to wymagające zadanie. Jeśli jednak uważasz, że sobie z tym poradzisz, to w ciągu roku odzyskasz nawet 600 zł, będziesz też zwolniony przez 12 miesięcy z opłat za kartę.

Co istotne, uczestnicząc w promocji karty kredytowej BNP Paribas, nie musisz wykonywać żadnych specjalnych płatności. Po prostu używasz kredytówki do regulowania należności za zakupy, których i tak byś dokonywał. Przy okazji gromadzisz punkty w programie mamBONUS.

Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania, które należy spłacić w terminie, by nie narazić się na niepotrzebne koszty. Wiele cennych informacji na temat korzystania z „kredytówek” znajdziesz w naszym poradniku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin sprzedaży premiowej "Zyskaj nawet 600 zł z kartą kredytową"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.