Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł na Allegro za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas

400 zł na Allegro za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Nagrody dla aktywnych i systematycznych

Nagrodą za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie warunków akcji są 4 vouchery na Allegro, każdy o wartości 100 zł. Jak łatwo obliczyć, łącznie możesz zyskać nawet 400 zł. Aby tak się stało, musisz zrealizować wszystkie działania opisane w regulaminie.

To jeszcze nie wszystko – bank przygotował dla Ciebie dodatkowo roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty. I choć ten bonus w pierwszej chwili nie robi dużego wrażenia, to jednak przyniesie Ci wymierną korzyść – karta stanie się bezwarunkowo bezpłatna, tak więc nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie transakcji, które musiałbyś wykonać, by uniknąć miesięcznej prowizji.

Termin i uczestnicy akcji

Akcja trwa do 31 lipca 2022 r. i mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 lutego 2021 r. do 1 czerwca 2022 r. nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Vouchery na zakupy na Allegro

Kroki, które powinieneś wykonać, aby otrzymać vouchery do wykorzystania na Allegro, nie są szczególnie skomplikowane. Wymagane jest po prostu aktywne korzystanie z karty kredytowej:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2022 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Zacznij od wypełnienia dedykowanego formularza na stronie banku.

Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę.

Krok 2
Krok 2

W każdym z 4 pełnych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy o kartę wykonaj nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 1000 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz kartę podarunkową na Allegro o wartości 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagroda za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz warunki aktywności, będzie Ci udostępniona w ciągu 60 dni kalendarzowych od jego zakończenia na stronie http://www.mambonus.pl.

Krok 3
Krok 3

Od momentu udostępnienia pierwszej nagrody będziesz miał 2 miesiące na zarejestrowanie się w programie mamBonus i pobranie vouchera.

Aby przystąpić do programu, potrzebny Ci będzie identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Będziesz musiał także zaakceptować regulamin programu oraz stworzyć swój identyfikator i hasło dostępu.

Dla pełnej jasności posłużmy się przykładem. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w czerwcu, to transakcje bezgotówkowe musisz zrealizować w lipcu, sierpniu, wrześniu oraz październiku.

Kilka ważnych szczegółów

Transakcja bezgotówkowa

Jest nią płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych z wyłączeniem podmiotów identyfikowanych następującymi kodami MCC:

  • 5300 – handel hurtowy;
  • 4111 – usługi transportowe.

Nie zostaną też uznane transakcje zwrócone, przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku, będące zasileniem karty lub innego instrumentu płatniczego, w tym operacje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i płatności związane z grami hazardowymi. Wykluczenie obejmuje również: wypłatę pieniędzy z bankomatu przy użyciu "kredytówki", przelew w bankowości GOonline lub aplikacji GOmobile oraz zlecenie przelewu w bankowości telefonicznej.

Pamiętaj też, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz zrezygnować z karty ani złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu, będziesz mógł ją w całości przeznaczyć na zakupy na Allegro. Termin ważności vouchera minie 31 grudnia 2024 r.

Program lojalnościowy mamBONUS

Jego idea sprowadza się do zbierania punktów podczas każdej transakcji wykonywanej kartą kredytową według przelicznika 2 zł = 1 pkt. Zgromadzony „majątek” można wymienić na jedną z nagród z katalogu programu.

Warto więc zarejestrować otrzymaną „kredytówkę” w programie mamBONUS przed rozpoczęciem realizacji zadań w ramach opisywanej promocji, by przy okazji gromadzić punkty i korzystać ze związanych z nią benefitów.

Karty kredytowe Mastercard Standard i Gold

W ramach promocji możesz wybrać jedną z kart kredytowych Mastercard – w wersji Standard lub Gold. Podstawowa różnica między nimi dotyczy wysokości opłat.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Jej okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 17,5%.

W ramach promocji przez 12 miesięcy karta będzie bezpłatna. Po tym czasie opłata miesięczna za obsługę karty Mastercard Standard wynosi 9 zł. Można jej uniknąć pod warunkiem wykonania w danym okresie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej „kredytówce” wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł/miesiąc) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł.

Dodatkowa premia za konto osobiste

Proponujemy, byś przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” zastanowił się nad otwarciem rachunku osobistego w BNP Paribas, dzięki czemu zgarniesz dodatkową premię.

Płacisz kartą – zyskujesz bony na Allegro i zwolnienie z opłat

Promocje kart kredytowych BNP Paribas to zdecydowanie propozycje dla aktywnych klientów, którzy nie boją się kart kredytowych. Wydanie w ramach transakcji bezgotówkowych 1000 zł w ciągu miesiąca to dość wymagające zadanie, ale jeśli uważasz, że sobie z tym poradzisz, to zyskasz nawet 400 zł do Allegro i roczne zwolnienie z opłaty za kartę.

Co istotne, uczestnicząc w promocji karty kredytowej BNP Paribas, nie musisz wykonywać żadnych specjalnych płatności. Po prostu używasz kredytówki do regulowania należności za zakupy, których i tak byś dokonywał. Przy okazji gromadzisz punkty w programie mamBONUS i „wyrabiasz” limit do otrzymania vouchera.

Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania, które należy spłacić w terminie, by nie narazić się na niepotrzebne koszty. Wiele cennych informacji na temat korzystania z „kredytówek” znajdziesz w naszym poradniku.

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji
  2. Regulamin sprzedaży premiowej "Zyskaj do 400 zł z kartą kredytową"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.