Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł na Allegro za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas

350 zł na Allegro za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Nagrody dla aktywnych i systematycznych

Nagrodą za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie warunków akcji są 4 vouchery na Allegro, jeden o wartości 50 zł i 3 po 100 zł. Jak łatwo obliczyć, łącznie możesz zyskać nawet 350 zł. Aby tak się stało, musisz zrealizować wszystkie działania opisane w regulaminie.

To jeszcze nie wszystko – bank przygotował dla Ciebie dodatkowo roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty. I choć ten bonus w pierwszej chwili nie robi dużego wrażenia, to jednak przyniesie Ci wymierną korzyść – karta stanie się bezwarunkowo bezpłatna, tak więc nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie transakcji, które musiałbyś wykonać, by uniknąć miesięcznej prowizji.

Termin i uczestnicy akcji

Akcja trwa do 31 maja 2022 r. i mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2021 r. do 1 kwietnia 2022 r. nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową.

Vouchery na zakupy na Allegro

Kroki, które powinieneś wykonać, aby otrzymać vouchery do wykorzystania na Allegro, nie są szczególnie skomplikowane. Wymagane jest po prostu aktywne korzystanie z karty kredytowej:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2022 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Zacznij od wypełnienia dedykowanego formularza na stronie banku.

Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę.

Krok 2
Krok 2

W maju 2022 r. wykonaj otrzymaną "kredytówką" transakcje gotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł.

Za spełnienie tego warunku bank przyzna Ci e-kod na Allegro o wartości 50 zł.

Informacja
Informacja

Transakcje gotówkowe nie są obowiązkowe! Jeśli nie chcesz ponosić kosztów związanych z ich realizacją, możesz z nich zrezygnować. Wówczas Twoja maksymalna nagroda wyniesie 300 zł (3 kody na Allegro po 100 zł).

Krok 3
Krok 3

W każdym z 3 pierwszych miesięcy, liczonych od kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 1000 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz kartę podarunkową na Allegro o wartości 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagroda za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz warunki aktywności, będzie Ci udostępniona w ciągu 60 dni kalendarzowych od jego zakończenia na stronie http://www.mambonus.pl.

Krok 4
Krok 4

Od momentu udostępnienia pierwszej nagrody będziesz miał 2 miesiące na zarejestrowanie się w programie mamBonus i pobranie vouchera.

Aby przystąpić do programu, potrzebny Ci będzie identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Będziesz musiał także zaakceptować regulamin programu oraz stworzyć swój identyfikator i hasło dostępu.

Dla pełnej jasności posłużmy się przykładem. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w kwietniu, to transakcje bezgotówkowe musisz zrealizować w maju, czerwcu i lipcu.

Wykonanie płatności gotówkowych, jeśli zdecydujesz się na ich realizację, musi się odbyć w maju. Miesiąc podpisania umowy o kartę nie ma w tym przypadku znaczenia.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli nie spełnisz w danym miesiącu wymogu regulaminu dotyczącego transakcji bezgotówkowych, wciąż możesz otrzymać nagrodę za kolejny okres.

Transakcje gotówkowe i płatności bezgotówkowe

Chcąc zdobyć maksymalną premię, musisz zrealizować oba typy operacji opisanych w regulaminie. Przyjrzyjmy się, czego dokładnie bank wymaga.

Transakcja bezgotówkowa

Jest nią płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych z wyłączeniem podmiotów identyfikowanych następującymi kodami MCC:

 • 5300 – handel hurtowy;
 • 4111 – usługi transportowe.

Nie zostaną też uznane transakcje zwrócone, przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku, będące zasileniem karty lub innego instrumentu płatniczego, w tym operacje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i płatności związane z grami hazardowymi.

Transakcja gotówkowa

To transakcja z rachunku karty kredytowej, którą może być:

 • wypłata pieniędzy z bankomatu przy użyciu "kredytówki";
 • przelew w bankowości GOonline lub aplikacji GOmobile;
 • zlecenie przelewu w bankowości telefonicznej.

Bank otwarcie przyznaje w regulaminie, że wypłata z bankomatu i przelewy z rachunku karty kredytowej są płatne i podaje, że pobranie 500 zł wiąże się z prowizją w wysokości 24,50 zł. Wynika to z faktu, iż każda taka operacja kosztuje 4,9% pobieranej kwoty, min. 10 zł.

Do tego trzeba jeszcze doliczyć odsetki od wypłaconej kwoty (w przypadku operacji gotówkowej nie ma okresu bezodsetkowego).

Oznacza to, że koszt związany z realizacją tego zadania będzie stanowił ponad połowę bonusu, który zgarniesz. Zastanów się, czy nie lepiej poprzestać na premii za transakcje bezgotówkowe. Jeśli jednak zdecydujesz się na realizację wszystkich zadań, to podpowiadamy, by operację gotówkową zrealizować w takim dniu, aby móc jak najszybciej oddać bankowi pieniądze i tym samym zapłacić minimalne odsetki.

Kilka praktycznych informacji

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz zrezygnować z karty. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu, będziesz mógł ją w całości przeznaczyć na zakupy na Allegro. Termin ważności vouchera minie 31 grudnia 2022 r.

Program lojalnościowy mamBONUS

Jego idea sprowadza się do zbierania punktów podczas każdej transakcji wykonywanej kartą kredytową według przelicznika 2 zł = 1 pkt. Zgromadzony „majątek” można wymienić na jedną z nagród z katalogu programu.

Warto więc zarejestrować otrzymaną „kredytówkę” w programie mamBONUS przed rozpoczęciem realizacji zadań w ramach opisywanej promocji, by przy okazji gromadzić punkty i korzystać ze związanych z nią benefitów.

Kilka tysięcy punktów mamBonus

Uczestnicząc w opisywanej akcji i korzystając z bonusów dla nowych uczestników programu, zgarniesz w sumie ok. 6700 punktów:

 • 200 punktów za zarejestrowanie karty w mamBonus,
 • 5000 punktów za spełnienie warunków akcji „5000 pkt na start” (4 transakcje po min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od podpisania umowy o "kredytówkę"),
 • ok. 1500 punktów za realizację warunków aktywności (3000 zł łącznie przez 3 miesiące).

Zgromadzone punkty będziesz mógł wymienić na drobną nagrodę z katalogu programu. Ot, taka specjalna, dodatkowa premia.

Dodajmy, że możesz też zgarnąć bonus w ramach akcji "3 x więcej punktów w dniu urodzin".

Karty kredytowe Mastercard Standard i Gold

W ramach promocji możesz wybrać jedną z kart kredytowych Mastercard – w wersji Standard lub Gold. Podstawowa różnica między nimi dotyczy wysokości opłat.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Jej okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 16%.

W ramach promocji przez 12 miesięcy karta będzie bezpłatna. Po tym czasie opłata miesięczna za obsługę karty Mastercard Standard wynosi 9 zł. Można jej uniknąć pod warunkiem wykonania w danym okresie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej „kredytówce” wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł/miesiąc) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł.

Dodatkowa premia za konto osobiste

Proponujemy, byś przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” zastanowił się nad otwarciem rachunku osobistego w BNP Paribas, dzięki czemu zgarniesz dodatkową premię.

Płacisz kartą – zyskujesz bony na Allegro i zwolnienie z opłat

Promocje kart kredytowych BNP Paribas to zdecydowanie propozycje dla aktywnych klientów, którzy nie boją się kart kredytowych. Wydanie w ramach transakcji bezgotówkowych 1000 zł w ciągu miesiąca to dość wymagające zadanie, ale jeśli uważasz, że sobie z tym poradzisz, to zyskasz nawet 300 zł do Allegro i roczne zwolnienie z opłaty za kartę.

Co istotne, uczestnicząc w promocji karty kredytowej BNP Paribas, nie musisz wykonywać żadnych specjalnych płatności. Po prostu używasz kredytówki do regulowania należności za zakupy, których i tak byś dokonywał. Przy okazji gromadzisz punkty w programie mamBONUS i „wyrabiasz” limit do otrzymania vouchera.

Pozostaje jeszcze opcja zdobycia 50 zł na Allegro za transakcje gotówkowe. Jak wspomnieliśmy, związane z tym prowizje "zjedzą" przynajmniej połowę tej kwoty. Rozważ, czy warto sięgać po dodatkowy voucher przy tak wysokich kosztach.

Pamiętaj, że korzystanie z karty kredytowej wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania, które należy spłacić w terminie, by nie narazić się na niepotrzebne koszty. Wiele cennych informacji na temat korzystania z „kredytówek” znajdziesz w naszym poradniku.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin sprzedaży premiowej "Zyskaj z kartą kredytową"
 2. Taryfa opłat i prowizji
 3. Regulamin promocji "3 x więcej w dniu urodzin"
 4. Regulamin promocji "200 punktów za rejestrację"
 5. Regulamin promocji "5000 punktów na start"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.