Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł premii moneyback za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas

300 zł premii moneyback za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Nagrody dla aktywnych

Promocją objęte są karty kredytowe Mastercard Standard i Mastercard Gold. Biorąc udział w akcji, możesz zyskać 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe w ciągu 6 kolejnych okresów rozliczeniowych (maks. do 50 zł miesięcznie, razem nawet 300 zł).

To jeszcze nie wszystko – bank przygotował dla Ciebie dodatkowo roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty. I choć ten bonus w pierwszej chwili nie robi dużego wrażenia, to jednak przyniesie Ci wymierną korzyść – karta stanie się bezwarunkowo bezpłatna, tak więc nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie transakcji, które musiałbyś wykonać, by uniknąć miesięcznej prowizji.

Termin i uczestnicy akcji

Akcja trwa do 31 maja 2023 r. i mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 czerwca 2021 r. do 1 kwietnia 2023 r. nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

300 zł moneybacku

Prawdę mówiąc, Twoje zadanie sprowadza się do aktywnego korzystania z karty kredytowej:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2023 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Zacznij od wypełnienia dedykowanego formularza na stronie banku.

Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę.

Krok 2
Krok 2

Aktywnie korzystaj z karty kredytowej w okresie 6 kolejnych cykli rozliczeniowych, liczonych od dnia podpisania umowy. Bank będzie Ci zwracał 5% za każdą transakcję bezgotówkową kartą, maksymalnie 50 zł w danym cyklu.

Nagroda
Nagroda

Należny zwrot znajdziesz w wysyłanym do Ciebie zestawieniu transakcji po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego.

Zwróć uwagę na to, że w tej promocji pierwszy okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu zawarcia umowy o kartę kredytową i kończy w tzw. dniu rozliczenia, czyli wskazanym w umowie dniu miesiąca, w którym sporządzane jest zestawienie transakcji. Przykładowo: jeżeli umowę o kartę zawrzesz 15 kwietnia 2023 r., a dzień rozliczenia będzie ustalony na 14 maja 2023 r., to kolejny okres rozliczeniowy będzie trwał od 15 maja do 14 czerwca 2023 r. Analogicznie musisz wyliczyć daty pozostałych 4 cykli.

Kilka ważnych szczegółów

Oto kilka informacji uzupełniających.

Transakcje kartą

Bank uznaje wyłącznie transakcje bezgotówkowe definiowane jako płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych z wyłączeniem podmiotów identyfikowanych kodami MCC 5300 – handel hurtowy oraz 4111 – usługi transportowe.

Natomiast transakcje gotówkowe, zwrócone, przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku, będące zasileniem karty lub innego instrumentu płatniczego, w tym operacje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i płatności związane z grami hazardowymi nie zostaną przez bank zaliczone.

To też musisz wiedzieć

Pamiętaj też, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz zrezygnować z karty ani złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu.

Karty kredytowe Mastercard objęte promocją

W ramach promocji możesz wybrać jedną z kart kredytowych Mastercard – w wersji Standard lub Gold. Podstawowa różnica między nimi dotyczy wysokości opłat, przy czym nie musisz się nimi martwić, gdyż dodatkowym bonusem w tej akcji jest brak konieczności spełniania jakichkolwiek warunków przez 12 miesięcy, by karta była bezpłatna.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Jej okres bezodsetkowy wynosi 56 dni. Poza promocją opłata miesięczna za obsługę karty Mastercard Standard wynosi 9 zł. Można jej uniknąć pod warunkiem wykonania w danym okresie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej karcie wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł/miesiąc) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł.

Dodatkowa premia za konto osobiste

Proponujemy, byś przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” zastanowił się nad otwarciem rachunku osobistego w BNP Paribas, dzięki czemu zgarniesz dodatkową premię.

Niezła premia dla aktywnych

Uczestnicząc w promocji karty kredytowej BNP Paribas, nie musisz wykonywać żadnych specjalnych płatności. Po prostu używasz kredytówki do regulowania należności za zakupy, których i tak byś dokonywał.

Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania, które należy spłacić w terminie, by nie narazić się na niepotrzebne koszty. Wiele cennych informacji na temat korzystania z „kredytówek” znajdziesz w naszym poradniku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin sprzedaży premiowej "Zyskaj z kartą kredytową"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.