Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł do Biedronki za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas

300 zł do Biedronki za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Nagrody dla aktywnych

Nagrodą za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie warunków akcji jest 300 zł do wydania w Biedronce (3 vouchery po 100 zł). Promocją objęte są karty kredytowe Mastercard Standard i Mastercard Gold.

To jeszcze nie wszystko – bank przygotował dla Ciebie dodatkowo roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty. I choć ten bonus w pierwszej chwili nie robi dużego wrażenia, to jednak przyniesie Ci wymierną korzyść – karta stanie się bezwarunkowo bezpłatna, tak więc nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie transakcji, które musiałbyś wykonać, by uniknąć miesięcznej prowizji.

Termin i uczestnicy akcji

Akcja trwa do 31 marca 2023 r. i mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 maja 2021 r. do 1 stycznia 2023 r. nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

300 zł do Biedronki

Twoje zadanie sprowadza się do aktywnego korzystania z karty kredytowej:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2023 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Zacznij od wypełnienia dedykowanego formularza na stronie banku.

Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę.

Krok 2
Krok 2

W każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy o kartę wykonaj nią transakcje o łącznej wartości min. 1000 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz kartę podarunkową do Biedronki o wartości 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagroda za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz warunki aktywności, będzie Ci udostępniona w ciągu 60 dni kalendarzowych od jego zakończenia na stronie http://www.mambonus.pl.

Krok 3
Krok 3

Od momentu udostępnienia pierwszej nagrody będziesz miał 2 miesiące na zarejestrowanie się w programie mamBonus i pobranie vouchera.

Aby przystąpić do programu, potrzebny Ci będzie identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Będziesz musiał także zaakceptować regulamin programu oraz stworzyć swój identyfikator i hasło dostępu.

Dla pełnej jasności posłużmy się przykładem. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w styczniu, to transakcje bezgotówkowe musisz zrealizować w lutym, marcu i kwietniu.

Kilka ważnych szczegółów

Transakcje kartą

Regulamin wskazuje, że dopuszczone są zarówno transakcje bezgotówkowe, jak i gotówkowe:

  • transakcją bezgotówkową jest płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych z wyłączeniem podmiotów identyfikowanych kodami MCC 5300 – handel hurtowy oraz 4111 – usługi transportowe.
  • transakcją gotówkową jest wypłata z bankomatu główną kartą kredytową lub przelew z karty kredytowej dokonany w bankowości elektronicznej bądź telefonicznej albo też przelew na spłatę zadłużenia w innym banku

Nie zostaną też uznane transakcje zwrócone, będące zasileniem karty lub innego instrumentu płatniczego, w tym operacje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i płatności związane z grami hazardowymi.

Pamiętaj też, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz zrezygnować z karty ani złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

Uważaj także na transakcje gotówkowe - wiążą się one z dodatkowymi kosztami i nie są objęte okresem bezodsetkowym!

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu.

Program lojalnościowy mamBONUS

Bank BNP Paribas prowadzi program lojalnościowy mamBONUS, którego idea sprowadza się do zbierania punktów podczas każdej transakcji wykonywanej kartą kredytową według przelicznika 2 zł = 1 pkt. Zgromadzony „majątek” można wymienić na jedną z nagród z katalogu programu.

Warto więc zarejestrować otrzymaną „kredytówkę” przed rozpoczęciem realizacji zadań w ramach opisywanej promocji, by przy okazji gromadzić punkty i korzystać z innych benefitów związanych z uczestnictwem w nim.

Karty kredytowe Mastercard objęte promocją

W ramach promocji możesz wybrać jedną z kart kredytowych Mastercard – w wersji Standard lub Gold. Podstawowa różnica między nimi dotyczy wysokości opłat, przy czym nie musisz się nimi martwić, gdyż dodatkowym bonusem w tej akcji jest brak konieczności spełniania jakichkolwiek warunków przez 12 miesięcy, by karta była bezpłatna.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Jej okres bezodsetkowy wynosi 56 dni. Poza promocją opłata miesięczna za obsługę karty Mastercard Standard wynosi 9 zł. Można jej uniknąć pod warunkiem wykonania w danym okresie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej karcie wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł/miesiąc) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł.

Dodatkowa premia za konto osobiste

Proponujemy, byś przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” zastanowił się nad otwarciem rachunku osobistego w BNP Paribas, dzięki czemu zgarniesz dodatkową premię.

Niezła premia na początek roku

W obecnej odsłonie promocji kart kredytowych BNP Paribas po raz kolejny rozdaje bony zakupowe jako nagrody. Cieszy nas, że raz jeszcze wybrano elektroniczne vouchery, tym razem do wykorzystania w Biedronce. Choć 300 zł to sporo, to nie jest to oszałamiający bonus za kartę kredytową. Na plus można zaliczyć uwzględnianie każdej transakcji kartą, ale warto wiedzieć, że operacje gotówkowe mogą słono kosztować, więc trzeba się ich wystrzegać, realizować je w ostateczności, gdy brak jest możliwości spełnienia warunku wydania 1000 zł podczas transakcji bezgotówkowych.

Co istotne, uczestnicząc w promocji karty kredytowej BNP Paribas, nie musisz wykonywać żadnych specjalnych płatności. Po prostu używasz kredytówki do regulowania należności za zakupy, których i tak byś dokonywał. Przy okazji gromadzisz punkty w programie mamBONUS.

Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania, które należy spłacić w terminie, by nie narazić się na niepotrzebne koszty. Wiele cennych informacji na temat korzystania z „kredytówek” znajdziesz w naszym poradniku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin sprzedaży premiowej "Zyskaj do 300 zł do Biedronki z kartą kredytową"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.