Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Aż 720 zł premii moneyback z darmową kartą kredytową Citibank-BP Motokarta + 3000 zł do wygrania w konkursie!

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Aż 720 zł premii moneyback z darmową kartą kredytową Citibank-BP Motokarta + 3000 zł do wygrania w konkursie!
Źródło: strona promocji

Przyzwyczailiśmy się do atrakcyjnych promocji darmowej karty kredytowej Citi Simplicity. Od pewnego czasu było ich jakby mniej, najwyraźniej bank pracował nad nowym produktem.

Citibank-BP Motokarta jest nie tylko bezwarunkowo bezpłatna, ale korzystanie z niej pozwala odzyskać w ciągu roku 240 zł. I to przez 3 lata, a więc w sumie do zgarnięcia jest 720 zł! Do tego z kartą wiążą się rabaty w restauracjach i w ramach programu Citi Specials.

Tak wysoki moneyback, który jest jak najbardziej realny i nie wymaga nadmiernego „spinania się”, to naprawdę rzadkość.

Zasady uczestnictwa w promocji

Przyjrzyjmy się bliżej ofercie „Zyskaj do 720 zł z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta”, która trwa do 31 sierpnia 2020 r.

Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały w Citibanku żadnej karty kredytowej. Regulamin wyklucza nierezydentów oraz obywateli i rezydentów podatkowych USA.

Jak odzyskać nawet 720 zł?      

Warunki zwrotu są bardzo proste, wystarczy aktywnie korzystać z karty przez 3 lata. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. złóż wniosek o Citibank-BP Motokartę na specjalnej stronie banku i zawrzyj z bankiem stosowną umowę. Na tym etapie możesz, ale nie musisz, przedstawić dokumenty potwierdzające Twoje dochody. Musisz jednak wiedzieć, że Twoja decyzja będzie miała wpływ na wysokość moneybacku, o czym za chwilę.

Krok 2
Krok 2

W każdym pełnym okresie rozliczeniowym Twojej nowej „kredytówki” wykonaj nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 500 zł. Uwaga: przynajmniej 250 zł ze wspomnianego limitu musisz wydać na stacjach BP.

Krok 3
Krok 3

3 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym spełniłeś warunki promocji, możesz zlecić w bankowości internetowej przekazanie Twojej nagrody – 20 zł – na rachunek karty kredytowej Citibank-BP Motokarta. Nie jest to konieczne, bo bank dopuszcza zsumowanie bonusów z wielu okresów rozliczeniowych, maksymalnie z 13.

Krok 4
Krok 4

Premia zostanie zaksięgowana na rachunku „kredytówki” w ciągu 3 dni roboczych po złożeniu przez Ciebie dyspozycji. Tym samym zmniejszy się saldo Twojego zadłużenia lub zwiększy kwota nadpłaty.

Dochody a wysokość premii

Czas wyjaśnić nieco skomplikowane sprawy związane z zarobkami uczestnika promocji.

Z regulaminu wynika, że wnioskując o kartę kredytową Citibank-BP Motokarta z limitem poniżej 5000 zł, nie jest konieczne przedstawienie dokumentów potwierdzających osiągane dochody. Tyle tylko, że skorzystanie z takiej uproszczonej procedury skutkuje ograniczeniem maksymalnej nagrody. Może ona zostać przyznana tylko za 30 okresów rozliczeniowych, czyli wyniesie maksymalnie 600 zł.

Ubiegając się o „kredytówkę” z limitem przekraczającym 5000 zł, musisz przedstawić dokumenty potwierdzające Twoje zarobki. Informacje, czego dokładnie bank wymaga zależnie od źródła pochodzenia Twoich dochodów, znajdziesz w załączniku do regulaminu.

Przekazując dane o swoich zarobkach, będziesz mógł nie tylko zawnioskować o większy limit karty kredytowej, ale i otrzymać wyższą nagrodę. Będzie Ci ona przysługiwała aż za 36 okresów rozliczeniowych, czyli maksymalny możliwy moneyback wyniesie 720 zł.

Pamiętaj przy tym o generalnej zasadzie obowiązującej w Citibanku. Osoba wnioskująca o „kredytówkę” w tym banku, pracująca na etacie, musi mieć skończone 18 lat, być zatrudniona w danej firmie od min. 3 miesięcy i zarabiać przynajmniej 1200 zł netto. W przypadku prowadzących działalność gospodarczą wymagania są ostrzejsze – wiek 18 lat, istnienie firmy od min. 2 lat i dochód netto na poziomie przynajmniej 2500 zł.

Dodatkowe informacje

Do limitu wymaganego dla uzyskania nagrody wliczane są także transakcje wykonane kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym.

W żadnym przypadku nie mogą być to płatności zwrócone czy „szczególne” w rozumieniu regulaminu kart kredytowych (np. związane z grami hazardowymi, wydatkami w kasynach, przekazami internetowymi).

Z otrzymanego bonusu nie musisz się rozliczać z urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta

"Kredytówka" Citibank-BP Motokarta wydawana jest i prowadzona bezwarunkowo bezpłatnie.

Z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta zyskujesz nie tylko 240 zł rocznie. To także:

  • komfortowe raty dla transakcji powyżej 100 zł,
  • 10% rabatu w 150 restauracjach w całym kraju,
  • zniżki do 50% w Programie Citi Specials,
  • dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty światowych gwiazd w Polsce.

Płać i odzyskuj część wydatków

Na rynku istnieją produkty, które pozwalają uzyskać podobny moneyback. Tyle tylko, że dla zgarnięcia maksymalnej puli konieczne jest spełnianie bardzo wyśrubowanych zadań, np. wydatki kartą rzędu 5000 zł/miesiąc. Na tym tle zasady opisywanej promocji są bardzo proste. Dokonanie zakupów na stacjach BP na kwotę min 250 zł plus wydanie podobnej kwoty w innych miejscach jest w pełni realne. Jednym z poważniejszych problemów może się okazać lokalizacja stacji BP, po prostu nie każdemu będą one „po drodze”.

Uważamy, że warto rozważyć najnowszą propozycję Citibanku i korzystać nie tylko z moneybacku, ale i innych bonusów związanych z tą „kredytówką”. Ciekawe, czy bank będzie zapraszał posiadaczy karty kredytowej Citibank-BP Motokarta do różnych akcji specjalnych, podobnie jak czyni to wobec tych, którzy używają karty Citi Simplicity.

Na tę chwilę jest pewne, że mogą oni brać udział w loterii, w której nagrodą główną jest samochód oraz w konkursie, w którym do zyskania jest 3000 zł. Szczegóły znajdziesz w naszych opisach obu akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj do 720 z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Więcej o Citi Handlowy