Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Skorzystaj w nowym roku i zgarnij 300 zł premii w BNP Paribas.

Zyskaj nawet 400 zł na zakupy z kartą kredytową BNP Paribas

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Zyskaj nawet 400 zł na zakupy z kartą kredytową BNP Paribas
Źródło: strona banku

Po krótkiej przerwie ponownie można się starać o premię za wzięcie karty kredytowej w BNP Paribas. Tym razem do zdobycia jest nawet 400 zł w postaci voucherów do wykorzystania w jednym ze sklepów uczestniczących w tej akcji. Promocja adresowana jest do osób, które bardzo aktywnie korzystają z karty kredytowej.

Organizatorem promocji jest bank BNP Paribas. Oferta obowiązuje do 31 sierpnia 2019 r. lub do momentu osiągnięcia limitu 6000 uczestników. Pula nagród jest więc większa niż w poprzednich akcjach promujących „kredytówki” tego banku. Można się jednak spodziewać, że i chętnych do sięgnięcia po bonus będzie więcej, bo stanowiące nagrodę 4 vouchery po 100 zł można wykorzystać nie w jednym, ale w czterech sklepach – Douglas, Empik, RTV EURO AGD i na Allegro.

Uczestnicy akcji

O premię mogą się starać pełnoletni klienci BNP Paribas, którzy w okresie 18 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o kartę kredytową nie posiadali w tej instytucji takiego produktu. Z udziału w promocji wykluczeni są pracownicy banku.

4 x 100 zł do Twojej dyspozycji

Kroki, które powinieneś wykonać, aby otrzymać 4 vouchery po 100 zł, nie są szczególnie skomplikowane. Wymagane jest po prostu aktywne korzystanie z karty kredytowej.

Drukuj

Dla pełnej jasności, przedstawmy warunek uprawniający do zdobycia nagrody na przykładzie. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w czerwcu, to wspomniane wyżej transakcje musisz wykonać w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli nie spełnisz warunku płatności kartą w danym miesiącu, wciąż możesz otrzymać nagrodę za kolejny okres.

  Gdzie wykorzystać nagrody

  Otrzymane vouchery możesz wykorzystać w jednym z poniższych sklepów:

  Allegro - na zakupy w serwisie Allegro dla klientów indywidualnych,

  RTV EURO AGD - w sklepie stacjonarnym RTV EURO AGD oraz w sklepie internetowym euro.com.pl,

  Empik – chodzi o sklep internetowy empik.com i płatności za towaru oznaczone jako „produkt sprzedawany i dostarczany przez empik”,

  Douglas - we wszystkich perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl.

  Wszystkie vouchery będą ważne do 31 maja 2020 r.

  Transakcje kartą – ważna definicja

  Istotne w tej promocji jest to, jak bank rozumie pojęcie transakcji kartą. Zgodnie z regulaminem są to zarówno operacje bezgotówkowe - płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych - jak i operacje gotówkowe - przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów.

  Warunków promocji nie spełnią natomiast transakcje:

  • zwrócone lub anulowane,
  • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
  • dokonane kartami dodatkowymi,
  • polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. zasilenie elektronicznych portmonetek).

  Karta kredytowa Mastercard Standard i Gold

  Zanim skorzystasz z oferty banku, zapoznaj się z parametrami kart kredytowych, które możesz zamówić w ramach promocji. Każda z nich umożliwia przystąpienie do programu mamBonus i wymianę punktów na nagrody, a w ramach specjalnej powitalnej oferty możesz otrzymać 200 pkt na start.

  Pierwszą z dostępnych kart to Mastercard Standard. W jej przypadku okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 10%. Podstawowa opłata roczna za obsługę karty to 72 zł - na szczęście możesz jej uniknąć w pierwszym roku posiadania karty dzięki powiązanej promocji, dokonując w ciągu pierwszych dwóch okresów rozliczeniowych transakcji na min. 500 zł (wliczając wypłaty z bankomatów). Prowizja za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą wynosi 4,9% min. 10 zł.

  Jeśli chodzi o kartę Mastercard Gold, to jej parametry są zbliżone do zwykłej "kredytówki". Dla karty Gold limit ustalany jest indywidualnie, a opłata za korzystanie to aż 150 zł rocznie. Dobra wiadomość jest taka, że możesz ominąć ten koszt w pierwszym roku użytkowania na podobnej zasadzie, jak w przypadku karty Standard, jednak wartość transakcji w pierwszych dwóch okresach rozliczeniowych powinna wynieść min. 1000 zł.

  Z pełną taryfą opłat i prowizji zapoznasz się tutaj, natomiast pod tym adresem znajdziesz nasz poradnik dotyczący kart kredytowych. Zapoznaj się z nim, jeśli do tej pory nie korzystałeś z karty kredytowej.

  Wysoka premia na zakupy

  BNP Paribas przyzwyczaił nas do wysokich premii za sięgnięcie po jego kartę kredytową. Podobnie jest i teraz, przy czym otrzymaną nagrodę można wydać nie we wskazanym sklepie, ale są cztery do wyboru.

  Niezmienne są też wymagania - wydanie w 4 kolejnych miesiącach 1000 zł „kredytówką”. Dla części osób może się to wydać barierą nie do pokonania. Warto sobie jednak uświadomić, że miesiące wakacyjne będą sprzyjały większym wydatkom, podobnie jak początek roku szkolnego, jesienny sezon zakupowy.

  Zwracamy uwagę, że dopuszczalne przez regulamin wypłaty gotówki z bankomatu są drogim rozwiązaniem. Każda z nich kosztuje 4,9% min., 10 zł. Próbując w ten sposób „wyrobić’ cały miesięczny limit, straciłbyś połowę premii. A nawet więcej, bo transakcje gotówkowe nie wliczają się do okresu bezodsetkowego i powodują natychmiastowe naliczanie przez bank odsetek.

  Pomyśl o wydatkach, jakie czekają Cię w nadchodzących miesiącach. Może wydanie tysiąca złotych „kredytówką” choć w 2-3 miesiącach nie jest wcale tak bardzo nierealne. Wspomnimy przy tym, że jeśli zamierzasz związać się z bankiem BNP Paribas, możesz też rozważyć założenie Konta Otwartego na Ciebie - w jego promocjach możesz zyskać premię gotówkową.

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji: Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową

  O banku

  Bank BNP Paribas jest instytucją uniwersalną z długą historią, której obecny kształt to efekt połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas oraz Raiffesen Polbanku, do którego doszło w latach 2015-2018. Bank jest częścią grupy BNP Paribas. Misją BNP Paribas Bank Polska jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

  Czytaj więcej

  Komentarze