Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Zyskaj 100 zł za ubezpieczenie OC samochodu w Banku Millennium.

Zyskaj 200 zł za ubezpieczenie OC/AC w Banku Millennium

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Zyskaj 200 zł za ubezpieczenie OC/AC w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Nie jest wielką sztuką pozyskać nowego klienta. Można zaoferować atrakcyjny bonus "na start" i przy prostych warunkach do spełnienia w ramach promocji, znajdzie się wielu chętnych. Ale jak ich utrzymać? To już trudniejsze zadanie, trzeba próbować różnych sposobów, by klient nie miał ochoty bliżej przyglądać się propozycjom konkurencji.

Jeden z naszych Czytelników - Piotr (dziękujemy za sygnał o tej promocji :) ) - zwrócił nam uwagę na akcję "Zyskaj do 200 zł zwrotu za OC i AC" przygotowaną dla swoich klientów przez Bank Millennium. Potrwa ona do 31 sierpnia 2019 r. lub do wyczerpania puli 5000 nagród. Ubezpieczycielem jest Grupa ERGO Hestia.

Warunki uczestnictwa

W tej akcji nie ma okresu karencji. Wystarczy, że

 • jesteś osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych,
 • masz w Banku Millennium rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub kartę kredytową,
 • posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej,
 • jesteś właścicielem samochodu, skutera lub motocykla, który chcesz ubezpieczyć. Nie może to być jednak pojazd w leasingu, wykorzystywany w działalności gospodarczy ani samochód z kierownicą po prawej stronie.

Największe ograniczenie dotyczy faktu, że w ramach promocji nie możesz odnowić ubezpieczenia wykupionego wcześniej w Banku Millennium.

Wystarczy wykupić ubezpieczenie

W tej akcji Twoja droga po nagrodę jest wyjątkowo krótka:

 1. Zaloguj się do Millenetu lub aplikacji mobilnej w okresie promocji, czyli do 31 sierpnia 2019 r. Pamiętaj, że do rozdania jest tylko 5000 nagród, więc akcja może zakończyć się wcześniej, o czym Bank Millennium poinformuje na tej stronie.
 2. Jeśli nie masz dotąd wyrażonych zgód marketingowych musisz uzupełnić ten brak. Regulamin wymaga, byś do chwili otrzymania bonusu posiadał aktywne zgody na otrzymywanie z Banku Millennium i z firm z nim współpracujących informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon.
 3. Podaj dane niezbędne do wystawienia polisy ubezpieczenia Twojego pojazdu, wybierz wariant ubezpieczenia oraz formę płatności. Może to być składka jednorazowa z Twojego konta lub kartą kredytową. Możliwe też jest wybranie wariantu ratalnego. W tym ostatnim przypadku, kolejne raty będą pobierane co miesiąc przez Bank Millennium z Twojego konta.
  Uwaga: data 31 sierpnia 2019 r. to nie tylko data graniczna złożenia wniosku o ubezpieczenie, ale i opłacenia składki lub przynajmniej jej pierwszej raty!

Twój bonus

Jeśli spełnisz wszystkie powyższe warunki, otrzymasz bonus:

 • 100 zł, gdy kupisz samo obowiązkowe ubezpieczenie OC, ewentualnie w wariancie z AC Mini. Premię otrzymasz tylko wtedy, gdy składka roczna za ubezpieczenie OC wyniesie min. 500 zł.
 • 200 zł, jeśli zdecydujesz się kupić pakiet OC + AC w wariancie Ekonomicznym lub Optymalnym.

Możesz też wykupić inne ubezpieczenia - assistance, szyb i NNW.

W regulaminie jest zapis, że możliwy tylko jeden zwrot na dany samochód będący przedmiotem ubezpieczenia.

Nagroda na rachunek

Należną Ci nagrodę otrzymasz w ciągu 60 dni od chwili rozpoczęcia okresu ubezpieczenia. Pieniądze trafią na Twoje konto w Banku Millennium, z którego opłaciłeś składkę lub na rachunek Twojej karty kredytowej, o ile to jej użyłeś do uiszczenia należności.

Gdybyś odstąpił od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni od jej zawarcia, to nie otrzymasz bonusu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zrezygnujesz z polisy AC, a ubezpieczenie OC będzie spełniało warunki promocji (wartość polisy musi być wyższa niż 500 zł). W tym przypadku otrzymasz nagrodę za wykupienie samego OC, czyli 100 zł.

Premia otrzymana w ramach tej promocji zwolniona jest z opodatkowania.

Konto i karta kredytowa Banku Millennium

Być może nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium i zaciekawiła Cię ta promocja. Przedstawiamy Ci kilka informacji na temat produktów Banku Millennium, które dadzą Ci dostęp do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Konto 360°

Opłata za prowadzenie Konta 360° wynosi 8 zł. Możesz jej uniknąć, o ile w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję wydaną do konta kartą lub Blikiem oraz zasilisz rachunek łączną kwotą min. 1000 zł. Spełnienie tego warunku sprawi także, że Bank Millennium nie pobierze 7 zł opłaty za kartę.

Osoby w wieku 18-26 lat nie muszą zasilać konta, by rachunek i wydana do niego karta były bezpłatne. Wystarczy, że wykonają w poprzednim miesiącu minimum jedną transakcję „plastikiem” lub Blikiem.

Szczegółowy opis tego konta znajdziesz w naszej analizie.

Karta kredytowa

Bank Millennium posiada w swojej ofercie kilka kart kredytowych. My sugerujemy skupić się na "kredytówkach" Impresja i Alfa. Obie są wydawane bezpłatnie i oferują 5% zwroty wydatków w wybranych sklepach. Standardowa miesięczna opłata za ich obsługę to 7,99 zł. Karta może być darmowa, o ile wykonasz nią min. 5 transakcji w miesiącu. Przy czym, w ramach promocji, ze wspomnianych kart możesz korzystać za darmo, o ile wykonasz choć jedną płatność miesięcznie.

Oblicz składkę, oceń ją i zdecyduj

Tej promocji nie sposób ocenić jednoznacznie, gdyż towarzystwa ubezpieczeniowe stosują bardzo indywidualne metody obliczania składek. Uwzględniają w nich nie tylko wiek pojazdu i jego właściciela, zniżki za bezszkodową jazdę, miejsce zarejestrowania samochodu, ale i markę pojazdu, pojemność jego silnika i wiele innych czynników. Możliwe jest więc, że jedna osoba uzyska bardzo atrakcyjną ofertę i premia będzie miłym dodatkiem, natomiast ktoś inny otrzyma nieciekawą ofertę i na jej ocenę nie wpłynie nawet bonus przewidziany w tej akcji.

Tak więc, sam musisz ocenić, czy propozycja, jaką otrzymasz w Millenecie lub aplikacji mobilnej będzie dla Ciebie korzystna. Wspomnieliśmy wyżej, że jest jeszcze jeden argument za przemyśleniem propozycji Banku Millennium - 200 zł w promocji karty kredytowej. Decyzja należy jednak do Ciebie.

Część promocji jest organizowana dla zaproszonych klientów banku/użytkowników usługi i stąd możemy o nich nie wiedzieć. Zachęcamy do dzielenia się z nami informacjami jakie posiadacie.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji „Zyskaj do 200 zł zwrotu za OC i AC"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium