Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

Do 120 zł za regularne wpływy dla zaproszonych klientów ING

Do 120 zł za regularne wpływy dla zaproszonych klientów ING
Źródło: strona banku

Warunkiem udziału w promocji „Zyskaj do 120 zł za pensję” jest otrzymanie od banku zaproszenia w bankowości internetowej Moje ING. Na podjęcie decyzji masz dużo czasu – oferta obowiązuje do 30 września 2019 r. Wymagania postawione przez bank nie są skomplikowane, więc w prosty sposób możesz zgarnąć 100 lub 120 zł.

Kilka ruchów i zgarniesz bonus

Jeśli bank zaprosił Cię do udziału w tej akcji, musisz wykonać tylko kilka prostych działań:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2019 r. zapisz się do udziału w promocji w bankowości internetowej Moje ING i zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 2
Krok 2

Do 30 września 2019 r. złóż w Moje ING dyspozycję przelewu wynagrodzenia.

Krok 3
Krok 3

W dowolnych 4 miesiącach do 28 lutego 2020 r. zapewnij łączny wpływ na swoje konto w wysokości min. 1000 zł. Za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł.

Krok 4
Krok 4

Po złożeniu dyspozycji przelewu wynagrodzenia dopilnuj, by na Twoje konto wpłynął przelew na kwotę min. 1000 zł. Dzięki temu otrzymasz dodatkowe 20 zł.

Nagroda
Nagroda

Bank wypłaci Ci nagrodę na konto do 12 marca 2020 r.

O tym musisz wiedzieć

Przy ocenie spełnienia warunków promocji nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku. Regulamin nie zabrania, by były to przelewy z rachunku współmałżonka, kogoś z rodziny czy od znajomego…

Do chwili wypłaty premii nie możesz zamknąć posiadanego w ING rachunku.

Otrzymanego bonusu nie musisz go wykazywać w rozliczeniu PIT.

Decyzja należy do Ciebie

Jeśli jesteś w gronie zaproszonych do udziału w opisanej akcji, proponujemy, byś ją przemyślał. Zauważ, że tak naprawdę nie musisz przelewać do ING Banku Śląskiego swojego wynagrodzenia, by zgarnąć premię. Zapewnienie wpływów w 4 dowolnych miesiącach do 28 lutego 2020 r. w łącznej wysokości min. 1000 pozwoli Ci zdobyć 100 zł. 20 zł za otrzymywanie wynagrodzenia na konto w ING to już tylko skromny dodatek.

Doceniamy działania ING, ale mamy drobne zastrzeżenie do tego, że swoją ofertę kieruje jedynie do wybranych klientów. Gdyby była to powszechnie dostępna informacja, to może zachęciłaby niektóre osoby do założenia w tym banku rachunku osobistego, by po pewnym czasie wziąć udział w akcjach specjalnych dotyczących innych produktów.

A może by tak zostać klientem ING...

Być może zainteresowała Cię informacja, że ING Bank Śląski często organizuje akcje dla swoich klientów i po przeczytaniu opisu tej akcji żałujesz, że nie współpracujesz z tym bankiem. Nic straconego. Możesz założyć Konto z Lwem w ramach promocji i zdobyć 140 zł, a potem oczekiwać na zaproszenie do którejś z kolejnych akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj do 120 zł za pensję"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.