My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Promocja została zakończona 30 września 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: ING Bank Śląski lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Do 140 zł z Kontem Mobi + OKO 2,5% w ING Banku Śląskim.

Do 120 zł za regularne wpływy dla zaproszonych klientów ING

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 120 zł za regularne wpływy dla zaproszonych klientów ING
Źródło: strona banku

ING Bank Śląski coraz częściej organizuje promocje dla swoich klientów, by namówić ich do regularnego korzystania z jego usług lub sięgnięcia po kolejne produkty. Aktualnie oferuje 120 zł za przekazywanie do niego wynagrodzenia. W zasadzie, to wystarczy tylko zapewnienie regularnych wpływów, by otrzymać 100 zł premii. Sprawdź w Moje ING, czy nie jesteś w gronie zaproszonych do udziału w tej akcji.

Warunkiem udziału w promocji „Zyskaj do 120 zł za pensję” jest otrzymanie od banku zaproszenia w bankowości internetowej Moje ING. Na podjęcie decyzji masz dużo czasu – oferta obowiązuje do 30 września 2019 r. Wymagania postawione przez bank nie są skomplikowane, więc w prosty sposób możesz zgarnąć 100 lub 120 zł.

Kilka ruchów i zgarniesz bonus

Jeśli bank zaprosił Cię do udziału w tej akcji, musisz wykonać tylko kilka prostych działań:

O tym musisz wiedzieć

Przy ocenie spełnienia warunków promocji nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku. Regulamin nie zabrania, by były to przelewy z rachunku współmałżonka, kogoś z rodziny czy od znajomego…

Do chwili wypłaty premii nie możesz zamknąć posiadanego w ING rachunku.

Otrzymanego bonusu nie musisz go wykazywać w rozliczeniu PIT.

Decyzja należy do Ciebie

Jeśli jesteś w gronie zaproszonych do udziału w opisanej akcji, proponujemy, byś ją przemyślał. Zauważ, że tak naprawdę nie musisz przelewać do ING Banku Śląskiego swojego wynagrodzenia, by zgarnąć premię. Zapewnienie wpływów w 4 dowolnych miesiącach do 28 lutego 2020 r. w łącznej wysokości min. 1000 pozwoli Ci zdobyć 100 zł. 20 zł za otrzymywanie wynagrodzenia na konto w ING to już tylko skromny dodatek.

Doceniamy działania ING, ale mamy drobne zastrzeżenie do tego, że swoją ofertę kieruje jedynie do wybranych klientów. Gdyby była to powszechnie dostępna informacja, to może zachęciłaby niektóre osoby do założenia w tym banku rachunku osobistego, by po pewnym czasie wziąć udział w akcjach specjalnych dotyczących innych produktów.

A może by tak zostać klientem ING...

Być może zainteresowała Cię informacja, że ING Bank Śląski często organizuje akcje dla swoich klientów i po przeczytaniu opisu tej akcji żałujesz, że nie współpracujesz z tym bankiem. Nic straconego. Możesz założyć Konto z Lwem w ramach promocji i zdobyć 140 zł, a potem oczekiwać na zaproszenie do którejś z kolejnych akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj do 120 zł za pensję"

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Czytaj więcej

Komentarze