Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: ING Bank Śląski lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 160 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort + 2,5% do 100 000 zł na OKO w ING Banku Śląskim.

Do 120 zł od ING pod warunkiem zapewnienia regularnych wpływów na konto

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 120 zł od ING pod warunkiem zapewnienia regularnych wpływów na konto
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

Można stwierdzić, że największą przeszkodą w zdobyciu bonusu w wysokości 100 lub 120 zł w akcji „Zyskaj do 120 zł za pensję” jest otrzymanie w bankowości internetowej zaproszenia do udziału w niej. Na podjęcie decyzji masz dużo czasu – oferta obowiązuje do 31 grudnia 2019 r. Nagrodę możesz otrzymać po spełnieniu naprawdę prostych warunków.

Sprawdź, podejmij działanie, zdobądź nagrodę

Sprawdź więc w Moje ING, czy jesteś w gronie wybranych klientów, a jeśli tak, to przemyśl propozycję i jeśli będziesz na TAK, podejmij niezbędne działania.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2019 r. przystąp do w promocji, korzystając z linka dostępnego w bankowości internetowej Moje ING w zaproszeniu otrzymanym od banku. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji.

Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2019 r. złóż w Moje ING dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto osobiste w ING Banku Śląskim.

Krok 3
Krok 3

Do 30 kwietnia 2020 r. w dowolnych 4 miesiącach zapewnij łączny wpływ na swoje konto w wysokości min. 1000 zł.

Krok 4
Krok 4

Po złożeniu dyspozycji przelewu wynagrodzenia dopilnuj, by na Twoje konto wpłynął jednorazowy przelew na kwotę min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Należny Ci bonus otrzymasz na konto do 14 maja 2020 r. Jeśli zapewnisz wpływy w 4 miesiącach otrzymasz 100 zł. Za przelew z wynagrodzeniem bank dorzuci Ci 20 zł ekstra.

Drukuj

Bardzo ważne informacje

Przy ocenie spełnienia warunków promocji nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku. Regulamin nie zabrania, by były to przelewy z rachunku współmałżonka, kogoś z rodziny czy od znajomego…

Do chwili wypłaty premii nie możesz zamknąć posiadanego w ING konta, na które zapewniałeś wpływy w ramach tej akcji.

Otrzymanego bonusu nie musisz wykazywać w rocznym rozliczeniu podatkowym PIT.

Czas na Twoją decyzję

Jak wspomnieliśmy, najważniejsze, byś znalazł się w gronie zaproszonych przez ING Bank Śląski do udziału w tej akcji. Jeśli tak się stało, to proponujemy, byś przemyślał tę ofertę, gdyż zapewnienie wpływów w łącznej wysokości 1000 zł w 4 miesiącach nie powinno być trudne, o ile masz kogoś zaufanego, kto mógłby przelewać pieniądze na Twoje konto. Dodatkowe 20 zł też jest w zasięgu ręki. O tym, czy warto się o nie starać i przenosić w tym celu wynagrodzenie do ING, musisz już sam zdecydować.

Po raz kolejny wyrażamy uznanie, że bank stara się nagradzać swoich obecnych klientów, ale żałujemy, że jest to oferta tylko dla wybranych, zaproszonych do udziału.

Czy warto zostać klientem ING...

Tym, którzy nie są jeszcze klientami ING Banku Śląskiego, ale po przeczytaniu powyższego tekstu rozważają nawiązanie z nim współpracy, podpowiadamy, że trwają też inne akcje promocyjne dotyczące jego produktów, w tym związane z założeniem konta osobistego.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj do 120 zł za pensje"

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju – aktualnie zajmuje 4 miejsce na rynku pod względem wartości aktywów. Od 1996 r. głównym udziałowcem banku jest holenderska Grupa ING. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta".

Czytaj więcej