Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Promocja dotyczy osób, które otworzyły Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium między 4 stycznia a 31 marca 2021 r.

Do 200 zł zwrotu za płatności kartą kredytową w Banku Pekao

Do 200 zł zwrotu za płatności kartą kredytową w Banku Pekao
Źródło: najlepszekonto.pl

Akcja zasadniczo potrwa ona do 30 września 2021 r., przy czym musimy zaznaczyć, że konto osobiste uprawniające do udziału w promocji należy otworzyć wcześniej, a mianowicie do 31 marca 2021 r.

Brak okresu karencji, ale...

O 10% zwrotu za płatności kartą kredytową (maksymalnie 200 zł) mogą się ubiegać osoby pełnoletnie mieszkające w Polsce, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Nie ma żadnego okresu karencji jeśli więc kiedyś byłeś klientem Banku Pekao (a tym bardziej jeśli dopiero się nim stałeś w wyniku przejęcia Idea Banku), możesz wziąć udział w promocji.

Pamiętaj jednak, że i tak dotyczy Cię warunek otwarcia konta osobistego między 4 stycznia a 31 marca 2021 r.!

Najpierw konto, potem kredytówka

Oto działania, które przyniosą Ci premię:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. podpisz z bankiem umowę o dowolną kartę kredytową Mastercard. W tym celu złóż wniosek w bankowości elektronicznej lub w oddziale.

Niezależnie od wybranej metody musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych oraz zaakceptować regulamin promocji.

Krok 2
Krok 2

Aktywnie korzystaj z karty kredytowej w okresie 3 miesięcy, licząc od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy.

Aby bank przyznał Ci pełną premię (200 zł), musisz wykonać transakcję na łączną kwotę min. 2000 zł.

Nagroda
Nagroda

Należny zwrot otrzymasz w formie uznania rachunku karty kredytowej do końca miesiąca następującego po upływie 3-miesięcznego okresu wykonywania promocyjnych transakcji.

Przykład: jeśli podpiszesz umowę o kartę kredytową w styczniu, to musisz się nią aktywnie posługiwać w lutym, marcu i kwietniu 2021 r. Zwrot otrzymasz z kolei w maju 2021 r.

Bank uznaje płatności kartą wykonane w sklepach stacjonarnych i internetowych. Nie zostaną zaliczone transakcje anulowane i zwrócone, a także dokonane w punktach o określonych kodach MCC (m.in. apteki, kasyna, sklepy z alkoholem itd.) wymienionych w załączniku do regulaminu.

Każdemu uczestnikowi przysługuje tylko jedna premia, niezależnie od liczby posiadanych "kredytówek". Wartość zwrotu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Karta kredytowa Mastercard Elastyczna

Oto, jak prezentują się parametry jednej z kredytówek Banku Pekao:

Zwróć uwagę, że wydanie karty kosztuje 15 zł i tej jednorazowej opłaty nie można uniknąć. Natomiast już po wyrobieniu plastiku, miesięcznej prowizji unikniesz w banalny sposób – wystarczy, że wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową w danym cyklu rozliczeniowym.

Łącz promocje!

Na promocję karty kredytowej warto patrzeć jako na część większej całości. Pamiętajmy, że Bank Pekao pozwala na połączenie jej z innymi akcjami promocyjnymi. Efekt jest taki, że zysk ze wszystkich produktów może sięgnąć kilkuset złotych! A przecież są jeszcze promocje produktów dla dzieci i adresowane do przedsiębiorców.

Akcja dotycząca karty kredytowej sama w sobie jest całkiem ciekawa. Co prawda wymaga ona wydania co najmniej 2000 zł, ale pamiętaj, że masz na to całe 3 miesiące.

Powodzenia! 🙂

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zyskaj do 10% zwrotu za płatności kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium”

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.