Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: MEGA HIT od Santander Bank Polska: nawet 880 zł za konto osobiste.

Do 90 zł premii za sięgnięcie po kartę kredytową Santandera

Do 90 zł premii za sięgnięcie po kartę kredytową Santandera
Źródło: strona Santander Bank Polska

Santander Bank Polska zorganizował dość nietypową akcję dotyczącą swoich „kredytówek”. To, że bonus można zdobyć za aktywne korzystanie z karty kredytowej, jest zupełnie normalne. Zaskakujące, że bank płaci 1 zł za każdy dzień, w którym wykonasz operację. Przyjrzyjmy się bliżej propozycji, która będzie aktualna do 31 stycznia 2020 r.

Uczestnicy akcji

O nagrodę mogą się ubiegać pełnoletnie osoby fizyczne, które zawnioskują o kartę kredytową z oferty Santander Bank Polska i zostanie im ona przyznana po zbadaniu ich zdolności kredytowej.

Zadania do wykonania

Teraz spójrzmy na zadania postawione przed uczestnikami akcji:

Krok 1
Krok 1

Do 31 stycznia 2020 r. zawrzyj z Santanderem umowę o kartę kredytową. Musisz przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie przez bank Twoich danych w celach marketingowych.

Krok 2
Krok 2

W 3 kolejnych miesiącach następujących po tym, w którym bank wydał Ci „kredytówkę”, korzystaj z niej jak najczęściej. Za każdy dzień, w którym wykonasz operację kartą kredytową, otrzymasz 1 zł.

Nagroda
Nagroda

Należną nagrodę bank przekaże na rachunek „kredytówki” do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś transakcje. Oznacza to, że premia pomniejszy kwotę do spłaty.

Przydatne informacje

W regulaminie zapisano jakie transakcje zostaną zakwalifikowane przez bank jako spełniające kryteria i dające prawo do bonusu. Może to być:

  • płatność kartą kredytową (główną lub dodatkową) w punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie stanowiąca zapłatę za nabywane towary i usługi;
  • wypłata gotówki „kredytówką” w kraju lub za granicą;
  • przelew z rachunku karty kredytowej złożony w bankowości elektronicznej Santander internet lub Santander mobile.

Zwracamy od razu uwagę, że możliwe zyski łatwo mogą przerodzić się w realną stratę. Wypłata gotówki kartą kredytową kosztuje bowiem 4% pobieranej kwoty, min. 10 zł. Tyle samo bank pobierze za przelew z rachunku „kredytówki”.

Dla polepszenia nastrojów dodajmy, że premia, jaką otrzymasz, zwolniona jest z opodatkowania. Gdybyś zrezygnował z „kredytówki” już po wypłacie premii (obojętnie w którym miesiącu), to nie musisz zwracać otrzymanego bonusu.

Oferta kart kredytowych Santandera

Santander Bank Polska oferuje kilka kart kredytowych. Jedna pozwala na wsparcie akcji charytatywnej „Pajacyk”, druga gwarantuje zwrot części wydatków, kolejne wiążą się z jeszcze innymi przywilejami. Przy każdej trzeba pamiętać o terminowym spłacaniu wydatków, w przeciwnym wypadku bank będzie naliczał odsetki.

Naszym zdaniem, gdybyś miał się zdecydować na udział w tej promocji, to warto bliżej przyjrzeć się karcie 1|2|3, dzięki której możesz odzyskać w ciągu roku nawet 760 zł.

Znamy atrakcyjniejsze oferty

Santander zachęca do aktywnego korzystania ze swoich kart kredytowych. Naszym zdaniem robi to mało interesująco i na dodatek maksymalna nagroda może wynieść tylko 90 zł. Zdobycie takiej premii wydaje się nam mało realne, bo w trakcie 3 miesięcy wymaganej aktywności jest wiele dni wolnych, podczas których trudniej wykonać operacje kartą.

Zwracamy też uwagę na fakt, że inne banki oferują kilkaset złotych za sięgnięcie po ich „kredytówki”. Co prawda wiąże się to na ogół z koniecznością wydania określonych kwot kartą kredytową w ciągu kilku miesięcy, ale te warunki wydają nam się łatwiejsze do spełnienia niż codzienne dokonywanie operacji, by za każdy dzień aktywności otrzymać 1 zł. Jest to po prostu bardzo uciążliwe. Spójrz choćby na propozycje Citibanku albo BNP Paribas i zdecyduj, co Ci najbardziej odpowiada.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj 90 zł z kartą kredytową"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.