Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 stycznia 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Santander Bank Polska lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: Bonus 300 zł za Konto Jakie Chcę + 350 zł w pozostałych promocjach konta osobistego w Santander Bank Polska!.

Do 90 zł premii za sięgnięcie po kartę kredytową Santandera

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 90 zł premii za sięgnięcie po kartę kredytową Santandera
Źródło: strona Santander Bank Polska

Santander Bank Polska zorganizował dość nietypową akcję dotyczącą swoich „kredytówek”. To, że bonus można zdobyć za aktywne korzystanie z karty kredytowej, jest zupełnie normalne. Zaskakujące, że bank płaci 1 zł za każdy dzień, w którym wykonasz operację. Przyjrzyjmy się bliżej propozycji, która będzie aktualna do 31 stycznia 2020 r.

Uczestnicy akcji

O nagrodę mogą się ubiegać pełnoletnie osoby fizyczne, które zawnioskują o kartę kredytową z oferty Santander Bank Polska i zostanie im ona przyznana po zbadaniu ich zdolności kredytowej.

Zadania do wykonania

Teraz spójrzmy na zadania postawione przed uczestnikami akcji:

Drukuj

Przydatne informacje

W regulaminie zapisano jakie transakcje zostaną zakwalifikowane przez bank jako spełniające kryteria i dające prawo do bonusu. Może to być:

  • płatność kartą kredytową (główną lub dodatkową) w punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie stanowiąca zapłatę za nabywane towary i usługi;
  • wypłata gotówki „kredytówką” w kraju lub za granicą;
  • przelew z rachunku karty kredytowej złożony w bankowości elektronicznej Santander internet lub Santander mobile.

Zwracamy od razu uwagę, że możliwe zyski łatwo mogą przerodzić się w realną stratę. Wypłata gotówki kartą kredytową kosztuje bowiem 4% pobieranej kwoty, min. 10 zł. Tyle samo bank pobierze za przelew z rachunku „kredytówki”.

Dla polepszenia nastrojów dodajmy, że premia, jaką otrzymasz, zwolniona jest z opodatkowania. Gdybyś zrezygnował z „kredytówki” już po wypłacie premii (obojętnie w którym miesiącu), to nie musisz zwracać otrzymanego bonusu.

Oferta kart kredytowych Santandera

Santander Bank Polska oferuje kilka kart kredytowych. Jedna pozwala na wsparcie akcji charytatywnej „Pajacyk”, druga gwarantuje zwrot części wydatków, kolejne wiążą się z jeszcze innymi przywilejami. Przy każdej trzeba pamiętać o terminowym spłacaniu wydatków, w przeciwnym wypadku bank będzie naliczał odsetki.

Naszym zdaniem, gdybyś miał się zdecydować na udział w tej promocji, to warto bliżej przyjrzeć się karcie 1|2|3, dzięki której możesz odzyskać w ciągu roku nawet 760 zł.

Znamy atrakcyjniejsze oferty

Santander zachęca do aktywnego korzystania ze swoich kart kredytowych. Naszym zdaniem robi to mało interesująco i na dodatek maksymalna nagroda może wynieść tylko 90 zł. Zdobycie takiej premii wydaje się nam mało realne, bo w trakcie 3 miesięcy wymaganej aktywności jest wiele dni wolnych, podczas których trudniej wykonać operacje kartą.

Zwracamy też uwagę na fakt, że inne banki oferują kilkaset złotych za sięgnięcie po ich „kredytówki”. Co prawda wiąże się to na ogół z koniecznością wydania określonych kwot kartą kredytową w ciągu kilku miesięcy, ale te warunki wydają nam się łatwiejsze do spełnienia niż codzienne dokonywanie operacji, by za każdy dzień aktywności otrzymać 1 zł. Jest to po prostu bardzo uciążliwe. Spójrz choćby na propozycje Citibanku albo BNP Paribas i zdecyduj, co Ci najbardziej odpowiada.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj 90 zł z kartą kredytową"

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. Wartością dla banku jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Czytaj więcej