Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 60 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium.

50 zł łatwej premii za Konto 360° Junior w Banku Millennium

50 zł łatwej premii za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Organizatorem promocji "Zyskaj 50 zł za Konto 360 Junior" jest Bank Millennium. Akcja trwa do 30 listopada 2020 r. bądź do wyczerpania limitu 2500 rachunków otwartych w ramach tej akcji.

Jak sama nazwa wskazuje, oferta specjalna polega na założeniu dziecku do 18 roku życia Konta 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit. Potem trzeba się wykazać niewielką aktywnością w korzystaniu z rachunku, różną w zależności od wieku pociechy.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przykazywane elektronicznie i telefonicznie.

A może nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? W takim razie musisz rozpocząć od otwarcia rachunku osobistego w tym banku, czyli Konta 360°. Możesz też skorzystać z innych propozycji Banku Millennium!

50 zł za niewielką aktywność

Prawdę mówiąc, zdobycie nagrody oferowanej przez Bank Millennium nie powinno stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu. Aby stać się posiadaczem premii o wartości 50 zł, powinieneś wykonać kilka prostych kroków:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2020 r., pamiętając o limicie ustalonym przez bank, otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit przez bankowość elektroniczną Millenet.

Krok 2
Krok 2

Składając wniosek poprzez Millenet zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 3
Krok 3

Do 31 grudnia 2020 r. zasil nowo otwarty rachunek kwotą min. 200 zł;

Jeśli Twoje dziecko skończyło 13 lat, dopilnuj, by pociecha wykonała min. 3 transakcje kartą (w tym zbliżeniowo telefonem) lub Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Bonus 50 zł wpłynie na Twoje konto najpóźniej  31 stycznia 2021 r., oczywiście pod warunkiem wykonania wcześniej wymienionych czynności.

Dodatkowe informacje:

  • Dla każdego swojego dziecka masz prawo otworzyć jedno Konto 360° Junior. Oczywiście, w takim przypadku konieczne będzie spełnienie warunków aktywności dla wszystkich tych rachunków z osobna.
  • Do 31 grudnia 2020 r. nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania nagrody.
  • Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Przy okazji wyjaśniamy, że jeśli kiedykolwiek wcześniej brałeś udział w promocji Konta 360° Junior i otworzyłeś rachunek dla swojego dziecka, a teraz w ramach obecnej oferty chciałbyś założyć konto dla drugiej pociechy - nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to uczynił.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Kiedy Twoje dziecko skończy 13 lat, może także korzystać z karty debetowej i wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

Konto oszczędnościowe Profit

Konto Oszczędnościowe Profit oferuje niezłe warunki lokowania kapitału, a przy tym jest zupełnie darmowe. Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry tego rachunku:

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym

Najnowsza promocja Banku Millennium może być dla Ciebie dobrą okazją, by z jednej strony zadbać o finansową edukację pociechy, a przy okazji zyskać 50 zł na gwiazdkowe zakupy. Warunki akcji są banalnie proste: aby otrzymać od banku nagrodę, wystarczy założyć Konto 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit i przelać na ROR pociechy 200 zł.

Właściwie jedynym minusem tej oferty specjalnej jest konieczność posiadania przez rodzica konta osobistego w Banku Millennium. Warto jednak podkreślić, że to rozwiązanie umożliwia osobie dorosłej nadzór nad finansami dziecka.

Jeśli więc nie masz rachunku w Banku Millennium, a najnowsza akcja przypadła Ci do gustu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś otworzył konto również dla siebie. Wtedy możesz wyrobić kartę kredytową i skorzystać z równoległej promocji, w której nagrodą jest 200 zł do Allegro (a jeśli wybierzesz kartę Impresja - także do 760 zł moneybacku). Słowem, decydując się na obie akcje, możesz zgarnąć całkiem już konkretną premię. 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj 50 zł za Konto 360 Junior"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.