Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zyskaj 360 zł premii za otwarcie Konta 360º w Banku Millennium - V edycja promocji

Zyskaj 360 zł premii za otwarcie Konta 360º w Banku Millennium - V edycja promocji
Źródło: strona Banku Millennium

Bank Millennium postawił na sprawdzone rozwiązanie i po raz kolejny kusi nowych klientów atrakcyjnym moneybackiem oraz nieskomplikowanymi zasadami akcji.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie od 29 lutego 2016 r. do 25 lutego 2017 r. nie posiadały w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ani technicznego).

360 zł w formie moneybacku

Osoby, które spełnią wymogi stawiane przez bank, przez 6 miesięcy mogą liczyć na zwrot części wydatków kartą i BLIK-em. Warto jednak podkreślić, że aby otrzymać maksymalną premię, należy w danym miesiącu wydać określoną kwotę. Zwrot wydatków obejmuje:

  • 2% wartości transakcji dokonanych kartą debetową (w sklepach tradycyjnych i internetowych) – maksymalnie 30 zł miesięcznie. Premię tę otrzymamy jednak tylko wtedy, gdy wydamy kartą co najmniej 1500 zł miesięcznie.
  • 5% wartości transakcji dokonanych poprzez usługę BLIK (w sklepach tradycyjnych i internetowych) – maksymalnie 30 zł miesięcznie. W tym przypadku do otrzymania maksymalnego bonusu wystarczą transakcje na łączną kwotę min. 600 zł miesięcznie.

Moneyback za dany miesiąc kalendarzowy trafi na konto uczestnika nie później niż do końca następnego miesiąca. Premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie trzeba jej zgłaszać w urzędzie skarbowym.

Ważne! Uczestnik może skorzystać z promocji tylko raz, wybierając Konto 360º lub Konto 360º Student.

Jak skorzystać z promocji?

Bonus przypadnie tym uczestnikom, którzy:

  1. Najpóźniej do 30 czerwca 2017 r. zawrą z bankiem umowę o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student oraz wystąpią o kartę debetową do konta. Wniosek o rachunek możesz złożyć na tej stronie Banku Millennium.
    • należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku oraz otrzymywanie oferty handlowej drogą telefoniczną i elektroniczną (są to trzy odrębne zgody, które należy zaznaczyć).
  2. Przez 6 kolejnych miesięcy przynajmniej raz w miesiącu zalogują się do aplikacji mobilnej Banku Millennium i wykonają przynajmniej jedną płatność kartą debetową i BLIK-iem – pod uwagę brane będą wyłącznie transakcje dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez Internet oraz – co istotne - zaksięgowane w danym miesiącu na koncie.
  3. W przypadku Konta 360º zapewnią w danym miesiącu kalendarzowym wpływy na konto w kwocie nie niższej niż 1000 zł (posiadacze Konta 360° Student nie muszą spełniać tego warunku). Pamiętajmy jednak, że bank będzie uwzględniał wyłącznie wpływy zewnętrzne, tak więc zasilanie konta przelewami z innych rachunków prowadzonych w Banku Millennium może nas pozbawić premii.

Uwaga: zaznaczenie zgód marketingowych jest naprawdę ważne, w przeciwnym razie nie otrzymasz premii moneyback!

Kliknij, aby powiększyć

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje Konto 360° w Banku Millennium?

O wyborze rachunku bankowego przede wszystkim decydują koszty związane z jego obsługą. Warto mieć świadomość, że rachunek osobisty w Banku Millennium jest kontem dla dość aktywnych klientów.

Bank pobiera prowizje za prowadzenie rachunku oraz korzystanie z karty, jednak można ich uniknąć pod warunkiem comiesięcznych wpłat na konto na kwotę minimum 1000 zł oraz przynajmniej jednej zaksięgowanej transakcji kartą lub BLIK-iem. Pozostałe podstawowe parametry rachunku prezentują się następująco:

  • bezwarunkowo bezpłatne przelewy internetowe;
  • wypłaty z bankomatów – 0 zł z bankomatów Banku Millennium, 1 zł z bankomatów BZ WBK oraz Planet Cash, 5 zł z pozostałych bankomatów krajowych (0 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce przy spełnieniu warunku wpłaty na konto i realizacji transakcji);
  • 2,5% min. 9 zł z bankomatów za granicą (0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów przy spełnieniu warunku wpłaty na konto i realizacji transakcji).

Posiadacze Konta 360° mogą również skorzystać z wielu dodatkowych funkcjonalności, np. ubezpieczenia assistance „Pakiet Bardzo Pomocny”, limitu w koncie osobistym, programu rabatowego „Inspiracje" oraz atrakcyjnych produktów oszczędnościowych – 3-miesięcznej Lokaty Mobilnej, dla środków do 10 000 zł na której można zyskać nawet 3% oraz konta oszczędnościowego Profit dla środków do 100 00 zł z oprocentowaniem wynoszącym 2,5% w skali roku. Dodatkowe produkty oszczędnościowe oferowane w ramach rachunku stanowią niewątpliwy atut tego konta.

Dokładna analizę Konta 360° znajdziesz w tym artykule.

Komentarz redakcji

Zasady piątej edycji „Zyskaj 360 zł” nie różnią się w zasadzie od wcześniejszych akcji – aby zdobyć premię, należy przeprowadzić w miesiącu przynajmniej jedną transakcję kartą i BLK-iem oraz zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł (ten ostatni warunek nie dotyczy posiadaczy Konta 360° Student).

Nietrudno jednak zauważyć, że spełnienie obu tych wymagań równocześnie zwalnia nas z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej i wypłatę środków z bankomatów. Jeżeli dodać do tego bezwarunkowo bezpłatne przelewy internetowe, otrzymamy praktycznie darmowy rachunek, a do tego całkiem spory bonus wynoszący nawet 360 zł.

Jeżeli więc należymy do klientów, którzy aktywnie korzystają z karty i nie mają problemów z regularnym zasilaniem rachunku, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozważyli najnowszą propozycję Banku Millennium - tym bardziej, że moneyback dla posiadaczy Konta 360° można uznać obecnie za jedną z lepszych ofert na rynku.

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.