Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! Zyskaj 360 zł z nowym, DARMOWYM kontem Millennium 360° w Banku Millennium + 6% na koncie oszczędnościowym

HIT! Zyskaj 360 zł z nowym, DARMOWYM kontem Millennium 360° w Banku Millennium + 6% na koncie oszczędnościowym
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Millennium regularnie promuje swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Dotąd było nim Konto 360°, które teraz zostało zastąpione przez bezwarunkowo darmowy ROR o nazwie Millennium 360°. Bank nie tylko zniósł opłaty za rachunek, ale zachował proste warunki zdobycia premii.

Akcja "Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°" trwa do 31 lipca 2022 r. Do zdobycia jest w sumie 360 zł, które zostanie wypłacone w dwóch częściach po 180 zł.

Uwaga: bank zastrzegł w regulaminie promocji, że zakończy ją w momencie, gdy zostanie otwartych w jej ramach 40 000 rachunków.

Kto może skorzystać z tej oferty?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora telekomunikacyjnego, o ile nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium po 1 stycznia 2019 r.

Z regulaminu jednoznacznie wynika, że posiadanie innych produktów w Millennium, bądź bycie stroną umów z tym bankiem, co było zmorą wcześniejszych akcji promocyjnych konta osobistego w Millennium, nie jest już przeszkodą, by starać się o premię.

Załóż konto i zgarnij 360 zł

Czas najwyższy przejść do opisu zadań czekających na uczestników tej akcji. A te są całkiem proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2022 r. złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji, akceptując przy tym jej regulamin, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

Pamiętaj, że składając wniosek o konto, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych elektronicznie i telefonicznie.

Ponadto wyraź zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie we współpracy z Bankiem Millennium usługi „Zwroty za zakupy” i nie odwołaj jej do końca promocji.

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o Konto 360°:

  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem;
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

Uwaga: zakładając konto w kwietniu, czas na wykonanie tych zadań masz do końca czerwca!

Nagroda
Nagroda

Pierwszą część premii - 180 zł - otrzymasz na nowo otwarty rachunek do końca kolejnego miesiąca po tym, w którym wywiązałeś się z powyższych zadań.

Krok 3
Krok 3

W kolejnych 3 miesiącach po tym, w którym otworzyłeś konto:

  • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 500 zł (może to być kilka wpływów);
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Uwaga: jeśli otworzysz konto w kwietniu, to zadania związane z tą premią musisz zacząć spełniać w czerwcu 2022 r.!

Nagroda
Nagroda

Druga część premii - 180 zł - trafi na Twoje Konto 360° do końca miesiąca następującego po tym, w którym zakończył Ci się wymagany 3-miesięczny okres aktywności.

Określenie czasu wykonywania różnych czynności bez podania konkretnych dat zawsze budzi wątpliwości co do interpretacji tych zapisów. Przełóżmy więc ogólniki na konkrety.

Miesiąc założenia konta Termin aktywowania aplikacji i wykonania min. 1 płatności bezgotówkowej Wypłata I części premii 3 miesiące aktywności Wypłata II części premii
kwiecień/maj do 30.06.2022 do 31.07.2022 r. czerwiec, lipiec, sierpień do 30.09.2022 r.
czerwiec do 31.07.2022 r. do 31.08.2022 r. lipiec, sierpień, wrzesień do 31.10.2022 r.
lipiec do 31.08.2022 r. do 30.09.2022 r. sierpień, wrzesień, październik do 30.11.2022 r.

To musisz wiedzieć

  • Przy ocenie warunków promocji bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami uczestnika w Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (w tym przelewów Blik na telefon) i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.
  • Przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.
  • W przypadku zakładania konta na selfie warunkiem wypłaty premii jest złożenie w placówce banku wzoru podpisu i okazanie dokumentu tożsamości.
  • Nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konta osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium oferuje obecnie konto Millennium 360°, które jest bezwarunkowo darmowe. Uniknięcie opłaty za korzystanie z karty wymaga wykazania się prostą aktywnością.

Unikalną cechą rachunku Millennium 360° jest możliwość wykonywania płatności (i wypłat gotówkowych) w obcych walutach do równowartości 1000 zł miesięcznie po korzystnym kursie organizacji płatniczej i bez prowizji za przewalutowanie. Dopiero po przekroczeniu tej kwoty marża banku wyniesie 2%. To całkiem wygodne rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się podczas krótszych podróży zagranicznych.

Zwracamy uwagę, że co prawda na co dzień osoby w wieku 18-26 lat muszą wykonać tylko 1 transakcję bezgotówkową, by bank nie pobrał prowizji za prowadzenie karty, ale w ramach promocji konieczne jest zrealizowanie 5 płatności.

Premia za konto to nie wszystko. Nagrody w tej akcji mogą być tylko początkiem interesującej współpracy z Bankiem Millennium. Jako klient tej instytucji, możesz skorzystać także z innych propozycji i powiększyć swój zysk.

Warto również wspomnieć o podwyższonym oprocentowaniu na koncie oszczędnościowym:

Niezły zysk bez wielkiego wysiłku

Bank Millennium trzeba docenić za to, że konsekwentnie zachęca do zakładania rachunku osobistego niezłymi premiami i prostymi warunkami (tożsamymi z warunkami zwolnienia z podstawowych opłat). W nowej odsłonie promocji pierwsza część premii zostanie wypłacona wkrótce po otwarciu konta Millennium 360°, co zdecydowanie jest dobrą wiadomością. Zdobycie drugiego bonusu wymaga pewnego wysiłku - aktywności na rachunku w trzech kolejnych miesiącach - ale z pewnością sobie z nimi poradzisz.

Sama oferta Millennium może przyciągać uwagę. Ciekawy program poleceń, nowoczesna bankowość internetowa i mobilna, liczne usługi dodatkowe sprawiają, że warto na dłużej zostać w tym banku i korzystać z kolejnych promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.