Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

2000 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku)

2000 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku)
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (2000 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z Millennium Leasing i z operatorem terminali (firmą PayTel).

Nagroda dzieli się na cztery części:

 • 500 zł za otwarcie konta i realizowanie z niego przelewów do ZUS w ciągu 5 kolejnych miesięcy;
 • 500 zł za dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliw w tym samym okresie, co płatności do ZUS,
 • 500 zł za podpisanie z Millennium Leasing umowy leasingu na kwotę min. 30 000 zł
 • 500 zł za zawarcie z bankiem i firmą PayTel umowy trójstronnej o terminal płatniczy.

Akcja „Zyskaj do 2000 zł z Kontem Mój Biznes” trwa do 30 września 2022 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 5000 kont objętych ofertą specjalną.

Dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta

Musisz wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z aktualnej oferty Banku Millenium, automatycznie zostaniesz objęty promocją „Zyskaj z kontem dla Biznesu - edycja druga”, która polega na dwuletnim zwolnieniu z prowizji za prowadzenie firmowego ROR-u.

Przykładowo, jeśli podpiszesz umowę 10 lipca, to od 1 sierpnia 2022 r. do końca lipca 2024 r. nie będziesz się musiał martwić spełnianiem warunków umożliwiających uniknięcie standardowej prowizji za konto (obecnie wynosi ona 20 zł miesięcznie).

Niestety, z tego benefitu nie skorzystają klienci Banku Millennium, którzy byli stroną umowy dowolnego rachunku rozliczeniowego w złotych dla klientów biznesowych w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2021 r.

I jeszcze jedna ważna informacja – akcja „Zyskaj z kontem dla Biznesu” jest prowadzona do odwołania. Oznacza to, że bank może ją zamknąć w dowolnym momencie, warto więc skorzystać, póki jest okazja.

Kto może skorzystać z najnowszej okazji?

Opisywana promocja jest skierowana do przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

Możesz wziąć w niej udział pod warunkiem, że w okresie od 1 stycznia 2018 r. do dnia przystąpienia do akcji nie współpracowałeś z Bankiem Millennium jako przedsiębiorca.

Jak zyskać 4 x 500 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na 4 części, każda z nich wymaga innej aktywności i daje szansę na otrzymanie 500 zł. Spójrz, co musisz zrobić, by zdobyć te bonusy:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 30 września 2022 r. otwórz Konto Mój Biznes na stronie banku i wyraź zgody marketingowe.

Krok 2
Krok 2

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes aktywuj aplikację mobilną banku.

Krok 3
Krok 3

W kolejnych 5 miesiącach po podpisaniu umowy

 • realizuj przelewy do ZUS, korzystając ze specjalnej formatki w Millenecie lub w aplikacji mobilnej;
 • wykonuj transakcje bezgotówkowe kartą Visa na stacjach paliw.

Bank zwróci Ci 5% wydatków w każdej z tych kategorii, maksymalnie po 100 zł/miesiąc, w sumie max 2 x 500 zł.

Krok 4
Krok 4

Jeśli chcesz otrzymać kolejne 500 zł, to do 31 października 2022 r. podpisz z Millennium Leasing umowę leasingową o wartości min. 30 tys.zł.

Krok 5
Krok 5

W celu otrzymania następnej premii w wysokości 500 zł:

 • do 31 października 2022 r. zawrzyj z Bankiem Millennium i firmą PayTel umowę trójstronną o terminal płatniczy lub umowę o Millennium SoftPOS;
 • do 30 listopada 2022 r. zapewnij wpływ na Konto Mój Biznes z tytułu rozliczenia obsłużonych na nim transakcji w wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Należne Ci premie za aktywność na rachunku będziesz otrzymywał do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś wymagane operacje.

Natomiast bonus za podpisanie umowy leasingowej i skorzystanie z terminala wpłynie na Twoje konto do 31 grudnia 2022 r.

Zwróć uwagę na kilka szczegółów

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty ostatniej nagrody.

Warunki promocji spełnią jedynie transakcje dokonane kartą debetową w punktach posiadających kod MCC:

 • 5541 (określający stacje serwisowe sprzedające także paliwo),
 • 5542 (samoobsługowe stacje benzynowe),
 • 5983 (stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna).

Płatność kartą musi zostać zaksięgowana w danym miesiącu!

Pamiętaj też, że nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Wartość nagród stanowi przychód z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Zwróć jednak uwagę, że uczestnicząc w obecnej promocji, przez dwa lata będziesz bezwarunkowo zwolniony z opłaty za konto.

Warto również, byś zwrócił uwagę na ofertę terminali płatniczych (stacjonarnych i mobilnych) przygotowaną przez Bank Millennium we współpracy z firmą PayTay. Dostępne urządzenia są wyposażone w szereg przydatnych funkcji, które mogą Ci ułatwić prowadzenie biznesu i umożliwić osiąganie dodatkowych zysków: sprzedaż doładowań pre-paid, system raportowy online, bezpłatną instalację i szkolenia, rozliczenie transakcji już w następnym dniu roboczym, brak minimalnego progu obrotów. Ciekawą innowacją jest Millennium SoftPOS - aplikacja płatnicza dostarczana przezPayTel umożliwiająca za pośrednictwem urządzenia mobilnego bezstykowe przyjmowanie i obsługę transakcji dokonanych kartą płatniczą i Blikiem.

Inne propozycje

Rozważając założenie rachunku firmowego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe premie. Zaczynając od otwarcia konta osobistego i korzystając z benefitów związanych z wyrobieniem karty kredytowej, możesz zdobyć dodatkowe kilkaset złotych.

2000 zł na rozruch firmy

Liczne zmiany w podatkach sprawiają, że firmom ostatnio nie jest do śmiechu, zatem banki starają się, jak mogą, aby poprawić im nastrój. 2000 zł premii od Banku Millennium to niezła propozycja i zdecydowanie warto ją przemyśleć.

Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla przedsiębiorców często tankujących paliwo do swoich pojazdów oraz tych przymierzających się do skorzystania z leasingu lub sięgnięcia po terminal płatniczy. Jednak i pozostali nie powinni narzekać. Premia 500 zł za płatności do ZUS jest w zasięgu każdego, do tego trzeba doliczyć jeszcze moneyback na stacjach paliw, więc z pewnością zgarniesz blisko tysiąc złotych, a może i więcej.

Do tego uczestnicząc w tej promocji, masz pewność, że nawet jeśli dojdzie do zmiany cennika, to i tak przez najbliższe dwa lata bank nie będzie pobierał od Ciebie opłaty za prowadzenie rachunku. Naszym zdaniem w dobie podwyżek jest to solidny argument przemawiający za skorzystaniem z oferty przygotowanej przez Bank Millennium. Jednak wybór – jak zawsze – należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Zyskaj do 2000 zł z Kontem Mój Biznes"
 2. Regulamin promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” edycja 2

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.