Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł premii za płatności kartą kredytową od Banku Pekao

200 zł premii za płatności kartą kredytową od Banku Pekao
Źródło: najlepszekonto.pl

Choć promocyjna oferta kart kredytowych z logo Mastercard trwa do 30 września 2021 r., to należy od razu podkreślić, że jest to jedynie ostateczny termin wnioskowania o "kredytówkę". Ponadto, by móc w ogóle do niej przystąpić, należy najpóźniej do 31 maja 2021 r. otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić to w ramach promocji związanej z rachunkiem osobistym (a nawet to polecamy!):

Pamiętaj jednak, że w akcji dotyczącej konta obowiązują osobne warunki uczestnictwa i aktywności.

Dodatkowo bank wymaga pełnoletności, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz polskiego adresu zamieszkania. Co do karencji, to warunek jest wyjątkowo klarowny – wystarczy, byś 1 kwietnia 2021 r. nie posiadał w Banku Pekao karty kredytowej.

Abyś miał pełen obraz promocji związanych z rachunkiem i kartą kredytową, wrzucamy jeszcze informację o akcji związanej z zarejestrowaniem "plastiku" w programie Bezcenne Chwile:

200 zł za prostą aktywność

Nagroda to 200 zł premii wypłacanej na konto osobiste, a więc do wydania na absolutnie dowolny cel. Jeśli jesteś zainteresowany jej zgarnięciem, sprawdź, czego bank oczekuje od uczestników:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 31 maja 2021 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne na stronie banku w obowiązującej promocji.

Krok 2
Krok 2

Do 30 września 2021 r. podpisz umowę o dowolną kartę kredytową Mastercard z oferty Banku Pekao dla klientów indywidualnych.

Krok 3
Krok 3

Po podpisaniu umowy (również do 30 września 2019 r.) potwierdź udział w promocji, składając stosowne oświadczenie (jego wzór znajdziesz w załączniku do regulaminu). Możesz to zrobić w bankowości internetowej, telefonicznie lub w oddziale. Oświadczenie zawiera m.in. zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Krok 4
Krok 4

W każdym z trzech kolejnych miesięcy, licząc od miesiąca następującego po podpisaniu umowy o "kredytówkę", wykonaj przy jej użyciu przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe.

Nagroda
Nagroda

Premia 200 zł wpłynie na Twoje konto osobiste do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków jej otrzymania.

Co musisz wiedzieć?

Wyjaśniam zawiłości związane z terminami. Załóżmy, że umowę o kartę kredytową podpisujesz w kwietniu 2021 r. W takim przypadku transakcje musisz wykonywać w maju, czerwcu i w lipcu 2021 r. (oczywiście w każdym z tych miesięcy z osobna). Jeśli spełnisz ten warunek, premia zasili Twoje konto do końca sierpnia 2021 r.

Promocyjne transakcje kartą muszą stanowić zapłatę za nabywane towary lub usługi. Nie ma przy tym znaczenia, czy zostaną dokonane w sklepach stacjonarnych czy internetowych. Regulamin nie wyklucza też płatności mobilnych Google Pay / Apple Pay / Garmin Pay / Fitbit Pay. Nie zostaną natomiast uwzględnione ani transakcje zwrócone, ani polegające na zasileniu elektronicznych portfeli lub zakupie biletów w biletomatach.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Do momentu jej otrzymania nie odwołuj zgody na przetwarzanie danych.

Karta kredytowa Elastyczna od Banku Pekao

Poniżej parametry podstawowej "kredytówki" z oferty Banku Pekao. Zwracam szczególną uwagę na niemożliwą do uniknięcia opłatę za wydanie karty w wysokości 15 zł:

Pamiętaj też, że w promocji możesz zawnioskować o inne karty kredytowe z logo Mastercard, np. Credit Silver czy Credit Gold.

Łącz premie, maksymalizuj zyski!

Sama promocja karty kredytowej jest naprawdę zachęcająca, bo pozwala niewielkim wysiłkiem zyskać aż 200 zł premii. Warto jednak pamiętać, że to tylko jedna z dostępnych ofert promocyjnych w Banku Pekao, a przed skorzystaniem z niej powinieneś założyć również konto osobiste, rzecz jasna najlepiej w promocji.

A jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z "kredytówki", zapoznaj się z krótkim poradnikiem. Znajomość podstawowych zasad uchroni Cię przed niepotrzebnymi kłopotami!

Powodzenia 🙂

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj 200 zł za transakcje kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium" – edycja 1

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.