HIT: 200 zł w gotówce od Banku Millennium za założenie Konta 360° i spełnienie trzech warunków

Promocja zakończyła się dnia 27 marca 2019 r.

HIT: 200 zł w gotówce od Banku Millennium za założenie Konta 360° i spełnienie trzech warunków Źródło obrazka: strona promocji

Bank Millennium jest konsekwentny w promowaniu swojego sztandarowego rachunku. Po raz kolejny zachęca do otwarcia Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową i ponownie oferuje za tę decyzję 200 zł w gotówce. Kto dotąd nie skorzystał, ma kolejną okazję. Kto wie, może to już ostatnia taka atrakcyjna promocja.

Zasady są niezmiennie bardzo proste – wystarczy niewielka aktywność w korzystaniu z rachunku. Na złożenie wniosku o konto i kartę debetową masz czas do 27 marca 2019 r. Umowę musisz podpisać do 31 marca 2019 r.

Czy możesz skorzystać z promocji?

Jak to przy promocjach bywa, tak i w tej akcji specjalnej mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Ważne, byś w dniu jej rozpoczęcia – czyli 12 lutego 2019 r. – nie posiadał w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu ani nie był stroną jakiejkolwiek umowy zawartej z tym bankiem.

W promocji „Zyskaj 200 zł” nie mogą wziąć też udziału osoby, które są uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Z udziału w tej akcji wyklucza też posiadanie karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręczenie w Banku Millennium kredytu lub posiadanie jednostki uczestnictwa Millennium TFI.

Konsekwentnie w regulaminie także tej edycji pojawił się zapis, że o 200 zł w gotówce nie mogą się ubiegać ci, którzy już kiedyś brali udział w akcji promocyjnej i otworzyli w jej ramach Konto 360° lub Konto 360° Student.

Krok 1: złóż wniosek i podpisz umowę

Skoro ustaliliśmy, kto może ubiegać się o 200 zł, to przedstawmy formalności, które są niezbędne, by rozpocząć drogę po nagrodę:

 1. Do 27 marca 2019 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową na stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin.
  Na tym etapie musisz wyrazić zgody na przetwarzanie przez Bank Millennium podmioty powiązane Twoich danych osobowych dla celów marketingowych, w tym na kontaktowanie się z Tobą poprzez środki porozumiewania się na odległość.
 2. Najpóźniej 31 marca podpisz umowę o wymienione wyżej produkty banku. Podczas składania wniosku zostaniesz zapytany, czy chcesz to zrobić podczas wizyty kuriera czy udając się do placówki banku.

Krok 2: spełnij trzy łatwe warunki

Po dopełnieniu formalności pozostało Ci już tylko wypełnienie „obowiązków” zapisanych w regulaminie tej akcji. Są one banalnie proste:

 • do 31 marca 2019 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium;
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy (kwiecień, maj, czerwiec):
  • zapewnij wpływ na swoje konto w łącznej wysokości min. 1 000 zł ORAZ
  • wykonaj co najmniej jedną transakcję kartą do konta lub Blikiem.

Jeżeli spełnisz wymienione warunki otrzymasz 200 zł premii pieniężnej. Nagroda jest w takim przypadku gwarantowana przez bank.

Uważaj na (drobne) haczyki

Po pierwsze wnioski o Konto 360° lub Konto 360° Student złożone w inny sposób niż na stronie promocji nie uprawniają do ubiegania się o nagrodę.

Druga uwaga dotyczy wymaganych warunków. Oceniając wywiązanie się z powyższych obowiązków, bank nie uwzględni wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między Twoimi rachunkami w Banku Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (np. zasilenia portfeli elektronicznych) oraz kwot transakcji zwróconych przed nabyciem prawa do premii.

Jak zatem najłatwiej spełnić wymagania stawiane w promocji? Konto możesz zasilić przelewem na łączną kwotę min. 1000 zł ze swojego rachunku w innym banku. Z płatnością kartą lub Blikiem nie powinno być większych problemów. Bank nie określił minimalnej kwoty transakcji, zatem każdy zakup w sklepie lub Internecie będzie się kwalifikował.

Na koniec podkreślamy, że przed wypłatą premii nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych. A skoro już jesteśmy przy tych zgodach, to we wniosku o konto zaznacz je wszystkie:

Wymagane zgody marketingowe w Banku Millennium

Sugerujemy zaznaczenie wszystkich zgód. Znamy przypadki niewypłacenia premii przez bank, gdy niektóre z nich nie były oznaczone. Po otrzymaniu premii wycofasz zgody wedle swojego uznania

Kiedy premia wpłynie na Twój rachunek?

Jeśli wywiążesz się ze wszystkich zadań, otrzymasz obiecane 200 zł w gotówce. Bank wypłaci je na otwarte w ramach tej akcji konto do 16 lipca 2019 r. Będziesz więc mógł zafundować sobie jakąś letnią przyjemność – może wielkie lody z rodziną czy znajomymi albo jakieś weekendowe atrakcje.

Urząd skarbowy nic Ci nie zabierze, bo nagroda zdobyta w tego typu akcjach zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto osobiste w Banku Millennium

Konto 360° to sztandarowy rachunek Banku Millennium, który dostępny jest także w wersji Konto 360° Student. Ten wariant rachunku przeznaczony jest dla osób w wieku 18-26 lat.

Opłatami za korzystanie z obu wersji konta nie musisz się martwić, gdyż są one identyczne z wymaganiami, które musisz zrealizować, by zdobyć nagrodę w opisywanej promocji „Zyskaj 200 zł”.

Gdy będziesz korzystał z "dorosłego" wariantu rachunku, po okresie promocji "grozi" Ci opłata za prowadzenie konta w wysokości 8 zł. Możesz jej uniknąć, o ile w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję wydaną do rachunku kartą lub Blikiem oraz zasilisz swoje konto łączną kwotą min. 1 000 zł. Spełnienie tego warunki sprawi także, że Bank Millennium nie pobierze 7 zł opłaty za kartę

Po okresie promocji osoby w wieku 18-26 lat nie muszą zasilać konta, by rachunek i wydana do niego karta były bezpłatne. Wystarczy, że wykonają w poprzednim miesiącu minimum jedną transakcję „plastikiem” lub Blikiem. Przypominamy, że uczestnicy promocji, którzy założą konto w wersji Student, „walcząc” o 200 zł premii, muszą zapewnić w każdym z trzech miesięcy – od kwietnia do czerwca – wpływ na rachunek w wysokości min. 1 000 zł. Jest to bowiem wymóg samej promocji.

Więcej szczegółów na temat tego konta znajdziesz w naszym dokładnym prześwietleniu Konta 360°.

Dodatkowe korzyści w Banku Millennium

Udział w promocji „Zyskaj 200 zł” sprawi, że staniesz się klientem Banku Millennium. Tym samym uzyskasz dostęp do kolejnych bonusów – nagród w programie poleceń (w jego ramach sam wybierasz z dostępnej puli, co chcesz otrzymać) oraz podwyższonego do 2,7% w skali roku oprocentowania Konta Profit oraz 2,25% na Lokacie Mobilnej (albo i 2,5%, gdy otworzysz ją w "rozszerzonej rzeczywistości").

Łatwa promocja, w sam raz na dobry początek

Przyznasz, że warunki tej akcji są proste do spełnienia - zalogowanie się do aplikacji mobilnej i zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach wpływów na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz wykonanie jednej transakcji kartą lub Blikiem, nie sprawi Ci z pewnością żadnych problemów. To “podstawowe” operacje bankowe, które zapewne wykonujesz na co dzień.

Pomyśl więc, czy warto odkładać decyzję o skorzystaniu z tej promocji na później. Co masz zrobić jutro, zrób dziś :). Mamy nadzieję, że bez problemu uda Ci się zgarnąć premię i wrócisz po więcej. U nas znajdziesz dokładne opisy aktualnych promocji, podpowiedzi na co uważać i sugestie, jak zmaksymalizować swoje zdobycze. Powodzenia!

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.