150 zł premii za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium

Promocja zakończyła się dnia 20 grudnia 2017 r.

150 zł premii za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium Źródło obrazka: strona promocji

Bank Millennium wystartował właśnie z atrakcyjną promocją, w której za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student otrzymamy aż 150 zł premii. Warunki otrzymania premii nie są skomplikowane, a dodatkowo zyskasz dostęp do atrakcyjnych produktów oszczędnościowych i aplikacji Goodie, zbierającej zniżki z Twoich ulubionych sklepów.

150 zł na co tylko zechcesz!

W promocji "Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie" można otrzymać 150 zł premii za wykazanie się niewielką aktywnością na nowo założonym rachunku i zainstalowanie aplikacji Goodie. Tym razem bonus nie jest przyznawany w formie bonu, a w postaci przelewu na rachunek, co oznacza, że masz pełną elastyczność w dysponowaniu dodatkowymi środkami.

Organizatorem promocji jest Bank Millennium. Pula nagród w akcji jest nieograniczona, a na przystąpienie do niej mamy czas do 20 grudnia.

Kto może zyskać z Bankiem Millennium?

Uczestnikiem promocji może być każda pełnoletnia osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która od kwietnia 2015 roku nie była posiadaczem ani współposiadaczem jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium. Warunek ten dotyczy także posiadaczy kont technicznych, pełnomocnictw a także - niestety - posiadaczy kart kredytowych. Z promocji wyłączone są także osoby zawodowo związane z Bankiem Millennium oraz spółką Goodie.

Jak otrzymać premię w wysokości 150 zł?

W celu otrzymania nagrody uczestnik musi spełnić kilka bardzo prostych warunków:

 1. Do 20 grudnia 2017 roku należy złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student oraz wydanie do niego karty debetowej. Złożenie wniosku możliwe jest na , a jego wysłanie wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach marketingowych.
 2. Do 31 grudnia 2017 roku należy zawrzeć z Bankiem Millennium ramową umowę o prowadzenie konta osobistego, a także pobrać aplikację mobilną Goodie i zarejestrować się jako jej użytkownik. Uwaga – aby zachować prawo do nagrody, uczestnik nie może wypowiedzieć umowy o konto ani odinstalować aplikacji Goodie przed zakończeniem promocji tj. przed 14 marca 2018 roku.
 3. Ostatnim stawianym warunkiem jest zapewnienie w styczniu oraz w lutym 2018 roku wpływów w wysokości 1000 zł rachunek w Banku Millennium, a także w każdym z tych miesięcy wykonanie przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę. Płatności bezgotówkowe obejmują zarówno transakcje kartą debetową, jak i operacje przeprowadzone z pomocą usługi Blik.

Regulamin można przeczytać tutaj.

Przekazanie nagrody

Każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki, otrzyma premię w wysokości 150 zł. Premia zostanie przekazana nie później niż do 14 marca 2018 roku w postaci uznania rachunku uczestnika w Banku Millennium.

Nagroda wydawana jest jedynie w formie pieniężnej i nie można zostać zamieniona na jakiekolwiek inne świadczenie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi premia jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

O aplikacji Goodie

Aplikacja Goodie została stworzona przez spółkę należącą do grupy Banku Millennium. Goodie umożliwia wygodne korzystanie ze zniżek i rabatów w sklepach i sieciach handlowych - wystarczy pobrać aplikację na telefon, zarejestrować się i podać swoją lokalizację.

W programie możemy wybrać ulubione marki, sklepy, ale i galerie handlowe, a aplikacja wyświetli powiadomienia o okazjach obowiązujących w danym miejscu.

Opłaty za Konto 360° i Konto 360° Student

Poniżej prezentujemy najważniejsze opłat związane z użytkowaniem rachunków bankowych Konto 360° oraz Konto 360° Student:

Konto 360° Konto 360° Student
Warunki uniknięcia opłat

Opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty i wypłaty z bankomatów można uniknąć, o ile na konto wpłynie 1000 zł miesięcznie oraz zostanie dokonana przynajmniej jedna transakcja kartą debetową lub jedna płatność bezgotówkowa BLIK

Opłat za obsługę karty i bankomaty można uniknąć, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na koncie min. jedna płatność bezgotówkowa kartą lub jedna płatność bezgotówkowa BLIK

Prowadzenie rachunku 8 zł - można uniknąć 0 zł
Obsługa karty debetowej

7 zł - opłata nie jest pobierana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty, potem można jej uniknąć (patrz „warunki uniknięcia opłat”)

4 zł – można uniknąć (patrz „warunki uniknięcia opłat”)

Wypłaty z bankomatów

bezpłatne wypłaty środków z bankomatów Banku Millennium

1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash, 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (bank nie pobiera opłaty przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty)

Przelewy internetowe 0 zł
Wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku 0 zł

Samo Konto 360° jest nowoczesne i wygodne. Wraz z nim otrzymujesz dostęp do korzystnych produktów oszczędnościowych: Konta Oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem 2,5% dla nowych środków oraz Lokaty Mobilnej, na której możesz zyskać nawet 2,5% (w ramach Rozszerzonej rzeczywistości).

Analizę Konta 360° znajdziesz tutaj.

Zdaniem redakcji

Najnowsza promocja Banku Millennium to prosty sposób na zarobienie dodatkowych 150 zł. Jej podstawowym warunkiem jest otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student, a następnie w styczniu oraz lutym 2018 roku wpłacenie na nie przynajmniej po 1000 zł. Jeśli w tym czasie dokonamy dwóch dowolnych transakcji bezgotówkowych (po jednej w każdym z obu miesięcy), a będziemy korzystać z aplikacji Goodie, nagroda będzie nasza. Dodajmy przy tym, że spełnienie tych warunków pozwoli nam jednocześnie uniknąć opłat za prowadzenie konta, obsługę karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Na koniec warto jeszcze raz podkreślić, że przyznany bonus jest tym razem przekazywany w formie pieniężnej (a nie bonu czy karty podarunkowej), co jest pozytywnym wyróżnikiem tej promocji na tle konkurencyjnych ofert bankowych.

Z ostatniej chwili

 • 22.01.2019 13:50

  Założenie Konta Internetowego w Alior Banku i 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 40 dni, da Ci nagrodę - 100 zł na Allegro.

 • 18.01.2019 15:46

  I kolejna akcja ING - tym razem nawet 150 zł do wydania na Circle K za wyrobienie karty kredytowej Mastercard.

 • 18.01.2019 14:45

  ING promuje swoje fundusze inwestycyjne - za regularne lokowanie środków w te instrumenty możesz otrzymać nawet 200 zł premii. Sprawdź szczegóły oferty.

 • 17.01.2019 18:33

  Władze Getin Noble Banku i Idea Banku uzgodniły plan połączenia obu instytucji.

 • 17.01.2019 18:14

  Polonus przyznaje 10 zł zniżki na przejazdy dzięki opłaceniu biletów przy pomocy cyfrowego portfela Visa Checkout.

 • 17.01.2019 11:07

  Lubisz płacić szybko i wygodnie? Skorzystaj z darmowej opaski zbliżeniowej od mBanku.

 • 16.01.2019 14:51

  Bank Pekao ponownie oferuje posiadaczom rachunków osobistych 3% na Koncie Oszczędnościowym. Sprawdź warunki aktualnej promocji.

 • 16.01.2019 13:52

  Ci, którzy nie mają jeszcze rachunku osobistego w Pekao mogą założyć jedno z 3 promowanych kont i po spełnieniu 2 prostych warunków zgarnąć 100 zł premii.

 • 14.01.2019 18:27

  Zmiany w ofercie kont osobistych mBanku. Będzie przejrzyściej i taniej.

 • 14.01.2019 10:32

  Bank Millennium przedłużył ofertę z 2,7% dla nowych środków na Koncie Profit, zmieniając jej warunki.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.