Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

150 zł premii za kartę kredytową Mastercard od ING Banku Śląskiego

150 zł premii za kartę kredytową Mastercard od ING Banku Śląskiego
Źródło: najlepszekonto.pl

ING Bank Śląski najwyraźniej stawia nie na wysokość nagród w promocjach, ale na łatwość ich zdobywania. Daje to uczestnikom akcji pełną radość z uczestnictwa, zapewne skłania też do udziału w kolejnych.

Promocja „Zyskaj 150 zł z kartą kredytową Mastercard” trwa do 15 czerwca 2022 r., ale może się skończyć wcześniej, gdyż ING Bank Śląski zaznaczył, że nagrodzi tylko 3000 osób, które jako pierwsze złożą wnioski o „kredytówkę” objętą promocją. Bez zbędnej zwłoki przejdźmy więc do opisu szczegółów tej akcji.

Kto może złożyć wniosek w ramach promocji?

Uczestnikiem opisywanej akcji może być osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych, która po 1 stycznia 2019 r. nie posiadała żadnej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

Nie jesteś jeszcze klientem tego banku? Można powiedzieć, że zyskasz podwójnie, bo możesz zacząć od założenia konta osobistego w promocji i zdobyć dodatkowo nawet 200 zł. Szczegóły przedstawimy niżej.

3 transakcje = 150 zł

Tym razem nie musisz się "spinać", by zrealizować wymagania regulaminu. Oto harmonogram niezbędnych działań:

Krok 1
Krok 1

Do 15 czerwca 2022 r.

  • złóż wniosek o kartę kredytową z logo Mastercard w bankowości internetowej Moje ING lub w oddziale banku. Musisz w nim podać kod promocji: CM220221922
  • wyraź zgodę na dodatkowe zabezpieczenie przed cyberoszustami, czyli weryfikację behawioralną oraz na kontakty marketingowe (w tym zgodę na profilowanie).

Przypominamy o ograniczonej puli wniosków!

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej 15 czerwca 2022 r. zawrzyj z ING Bankiem Śląskim umowę o wymienioną wyżej „kredytówkę”. Możesz to zrobić elektronicznie w Moim ING lub w oddziale banku.

Krok 3
Krok 3

W ciągu miesiąca od podpisania umowy wykonaj przynajmniej 3 transakcje otrzymaną kartą.

Informacja
Informacja

Od momentu przystąpienia do promocji aż do chwili otrzymania nagrody prawidłowo spłacaj zadłużenie swojej „kredytówki”, czyli zrób to najpóźniej w ostatnim dniu wskazanym przez bank. Nie rezygnuj też z otrzymanej karty.

Nagroda
Nagroda

Bank przekaże należną Ci premię na rachunek Twojej „kredytówki” do 31 maja 2022 r. (jeśli zrealizujesz transakcje do 30 kwietnia 2022 r.) lub do 15 sierpnia 2022 r. (gdy warunki akcji spełnisz do 15 lipca 2022 r.)

Kilka ważnych szczegółów

Warto też co nieco wspomnieć o akceptowalnych transakcjach. Są nimi:

  • operacje bezgotówkowe i gotówkowe,
  • przelewy kartowe,
  • transakcje typu Polecenia przelewu w ciężar rachunku karty, transakcje Polecenia Zapłaty w ciężar rachunku karty,
  • transakcje na odległość, niewymagające fizycznego przedstawienia „plastiku” (np. telefoniczne, pocztowe i przez Internet).

Zwracamy w tym miejscu uwagę, że za transakcje gotówkowe pobierana jest prowizja. Lepiej jej uniknąć, płacąc kartą w sklepie lub Internecie. Pamiętaj, że transakcje zwrócone nie spełnią kryteriów promocji.

Podatkiem dochodowym od zdobytej nagrody nie musisz się martwić, gdyż bank zapłaci go za Ciebie.

Informacje o ofercie ING Banku Śląskiego

Co prawda ING Bank Śląski nie wymaga od uczestników opisywanej akcji posiadania konta osobistego, ale założenie go w ramach trwającej właśnie promocji daje szansę na zdobycie dodatkowych 200 zł.

Karta kredytowa Mastercard

Opłata roczna za obsługę karty kredytowej wynosi 50 zł. Nie jest ona pobierana, jeżeli średnia miesięczna wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych "kredytówką" za ostatnie 12 miesięcy, rozliczonych na rachunku karty, wyniesie więcej niż 500 zł.

Konto z Lwem

Konto z Lwem Mobi (dla osób w wieku 18-26 lat) oraz Direct to bardzo przyjazne dla ich właścicieli rachunki, którzy większość podstawowych operacji wykonują za darmo. Warto podkreślić, że ING Bank Śląski należy do liderów wdrażania różnych nowinek technologicznych ułatwiających zarządzanie finansami.

Zachęcamy do przyjrzenia się wspomnianym rachunkom i spojrzenia na opis związanych z nimi promocji. Warunki do spełnienia nie są wygórowane, a dodatkowe 200 zł z pewnością będzie miłym dodatkiem do premii za kartę kredytową.

Proste warunki z atrakcyjną premią

Być może znajdą się malkontenci, którzy będą narzekali, że inne banki oferują za skorzystanie z ich „kredytówek” premie na poziomie 200-400 zł. Tak, to prawda, ale w tamtych akcjach istnieje wymóg wydania otrzymanymi kartami kredytowymi w określonym czasie kilkuset złotych, czasem nawet ponad tysiąca, co może być istotną barierą dla wielu osób.

ING Bank Śląski nie stawia ograniczeń kwotowych. W regulaminie zapisano jedynie konieczność wykonania 3 transakcji kartą. Można więc kupić 3 bułki, płacąc za każdą z nich osobno, i warunek uprawniający do otrzymania premii zostanie spełniony.

Rozważając skorzystanie z karty kredytowej, pamiętaj, że wiąże się to z zaciągnięciem zobowiązania, które należy spłacić w terminie, by nie narazić się na niepotrzebne koszty. Wiele cennych informacji na temat korzystania z „kredytówek” znajdziesz w naszym poradniku "Jak wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?"

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj 150 zł z kartą kredytową Mastercard"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.