Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za założenie i korzystanie przez 2 miesiące z Konta w Porządku w Banku Pocztowym

100 zł za założenie i korzystanie przez 2 miesiące z Konta w Porządku w Banku Pocztowym
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje dotyczące produktów Banku Pocztowego należą do rzadkości. Część łowców promocji zapewne czasem nawet zapomina o istnieniu tej instytucji finansowej. Właśnie nieoczekiwanie pojawiła się kolejna akcja promocyjna dotycząca Konta w Porządku. Bez zbędnej zwłoki przejdźmy do omówienia nagród i warunków uczestnictwa.

Co można zdobyć?

Bank przygotował nagrodę o łącznej wartości 100 zł. 50 zł otrzymają Ci, którzy założą w Banku Pocztowym Konto w Porządku i dokonają wydaną do niego kartą debetową w ciągu 2 miesięcy płatności w placówkach Poczty Polskiej na kwotę min. 100 zł. Premia będzie podwojona, jeśli wykonasz ponadto przynajmniej jeden przelew w bankowości elektronicznej.

Regulamin mówi, że promocja "Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku" trwa do 31 sierpnia 2023 r., ale znajduje się w nim zapis, że zostanie ona zakończona po otwarciu 20 000 rachunków. Nie można więc wykluczyć, że akcja zakończy się wcześniej.

Dla nowych klientów, czyli dla kogo?

Do udziału w akcji zaproszone są osoby pełnoletnie posiadające polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych, które w ciągu 3 miesięcy poprzedzających datę założenia Konta w Porządku nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku osobistego w Banku Pocztowym.

Pora przedstawić warunki aktywności

Skoro ustaliliśmy, kto i co może zdobyć, najwyższy czas przedstawić działania wymagane przez bank:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród)

  • zawrzyj umowę o Konto w Porządku wraz z kartą debetową Mastercard i dostępem do bankowości internetowej lub mobilnej, składając wniosek na stronie internetowej Banku Pocztowego.
  • wyraź zgody marketingowe na rzecz banku;
  • podaj numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail;
  • aktywuj wybrany kanał dostępu do konta.
Krok 2
Krok 2

Do końca drugiego miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś Konto w Porządku:

  • dokonaj transakcje bezgotówkowe kartą debetową do Konta w Porządku w placówkach Poczty Polskiej na łączną kwotę min. 100 zł,
  • wykonaj min. 1 przelew w bankowości internetowej lub mobilnej.

Uwaga: jeśli nie spełnisz drugiego warunku, Twoja premia wyniesienie tylko 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagroda zostanie przekazana na założone w promocji Konto w Porządku do 15. dnia trzeciego miesiąca następującego po dacie podpisania umowy o ROR.

Na wszelki wypadek wyjaśnijmy kwestie związane z okresem realizacji zadań wskazanych w regulaminie promocji. Jeśli założysz ROR w maju, to warunki aktywności będziesz musiał spełnić do końca lipca, a premię otrzymasz w sierpniu 2023 r.

Kilka dodatkowych informacji

Wymagane płatności muszą zostać nie tylko wykonane w podanym wyżej terminie, ale i zaksięgowane w tym okresie na rachunku.

Nie ma znaczenia, czy wymagany przelew wykonasz w bankowości internetowej czy w aplikacji mobilnej, ani to, czy będzie on na rachunek w innym banku czy też w ramach Banku Pocztowego.

W myśl regulaminu transakcja bezgotówkowa w placówkach Poczty Polskiej może dotyczyć zakupu dowolnego towaru lub usługi.

Co ciekawe, bank zastrzegł sobie w regulaminie prawo do podwyższenie wysokości nagród. Gdyby do tego doszło, to wyższą premię otrzymają osoby, które złożą wniosek o Konto w Porządku po terminie ogłoszenia zmiany.

Nagroda zostanie Ci przekazana tylko wtedy, gdy w dniu jej wypłaty Twoje Konto w Porządku będzie nadal aktywne, nie wycofałeś wcześniej udzielonych przy jego zakładaniu zgód oraz nie skreśliłeś podanego numeru telefonu czy adresu e-mail.

Premia w tej promocji zwolniona jest z opodatkowania, nie trzeba jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Konto w Porządku

Do kompletu informacji niezbędnych do podjęcia decyzji o przystąpieniu (lub nie) do tej promocji brakuje Ci jeszcze kilku słów nt. Konta w Porządku. Oto one:

Trudna ocena

Zapewne interesuje Cię nasza ocena atrakcyjności zaproponowanych nagród i warunków ich zdobycia. Cóż, nie jest ona łatwa. Placówki Poczty Polskiej kojarzą się na ogół z kopertami i znaczkami, więc wydanie tam 100 zł w ciągu 2 miesięcy zdaje się być dość trudnym zadaniem; zwłaszcza, że w najbliższym czasie nie ma świąt, przed którymi zwyczajowo wysyłamy wiele życzeń. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że od pewnego czasu na poczcie można też kupić czasopisma, artykuły szkolne i biurowe, a nawet kosmetyki czy drobne przekąski. Jest więc szansa, by dość łatwo zrealizować wymagane transakcje na łączną kwotę 100 zł.

Zastanawiający jest zapis regulaminu mówiący o możliwości podwyższeniu premii. Jak dla nas to element demotywujący do podjęcia szybkich działań; część osób może się wstrzymywać z przystąpieniem do promocji, licząc na zwiększenie bonusu, który na tle innych banków wygląda dość mizernie, czy wręcz bardzo skromnie.

My nie zakrzyknęliśmy wow! po zapoznaniu się z warunkami tej promocji, ale Ty możesz mieć inne zdanie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku"

O banku

Bank Pocztowy to polski bank detaliczny działający od 1990 r. Jego głównymi akcjonariuszami są Poczta Polska S.A. oraz PKO BP S.A.

Bank specjalizuje się w produktach oferowanych w polskich złotych dla klientów detalicznych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), obsługuje także klientów instytucjonalnych, w tym z obszaru mieszkalnictwa.