Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Aż 100 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium

Aż 100 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji "Zyskaj 100 zł z Kontem 360° Junior" jest Bank Millennium. Akcja trwa do 31 stycznia 2022 r. bądź do wyczerpania limitu 30 000 rachunków otwartych w ramach tej akcji. Nagrodą za naprawdę niewielką aktywność jest 100 zł na eKarcie podarunkowej goodie.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu lub aplikacji mobilnej. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przekazywane elektronicznie i telefonicznie.

O nagrodę nie mogą się ubiegać osoby, które w przeszłości brały już udział w promocji Konta 360° Junior.

A może nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? W takim razie musisz rozpocząć od otwarcia rachunku osobistego w tym banku, czyli Konta 360°, a potem będziesz mógł pomyśleć o udziale także w innych promocjach.

100 zł na eKarcie goodie za niewielką aktywność

Naszym zdaniem, zdobycie nagrody oferowanej przez Bank Millennium nie powinno stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków:

Krok 1
Krok 1

Złóż wniosek o Konto 360° i podpisz z bankiem umowę o rachunek, by otworzyć sobie drogę do udziału w opisywanej promocji.

Jeśli jesteś już klientem Banku Millennium, to od razu przechodzisz do następnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 31 stycznia 2022 r., pamiętając o limicie ustalonym przez bank, otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior przez bankowość elektroniczną Millenet lub w aplikacji mobilnej.

Krok 3
Krok 3

Składając wniosek o rachunek, zaakceptuj regulamin akcji. Sprawdź przy okazji, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 4
Krok 4

Do 28 lutego 2022 r. zasil nowo otwarte konto dziecka kwotą min. 100 zł.

Jeśli Twoja pociecha ukończyła już 7 lat, to dopilnuj by w tym terminie:

  • aktywowała aplikację mobilną;
  • wykonała minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową wydaną do Konta 360° Junior lub za pomocą usługi Blik, lub też zbliżeniowo telefonem.

Musisz też w imieniu swojego dziecka wyrazić zgody na kontakty marketingowe ze strony banku.

Nagroda
Nagroda

eKartę goodie o wartości 100 zł otrzymasz do 31 marca 2022 r. Nagroda zostanie przesłana w wiadomości sms na numer telefonu, na który bank wysyła Ci kody autoryzacyjne.

Jak wykorzystać eKartę goodie?

Kod otrzymany w wiadomości sms będzie ważny przez 60 dni. W tym czasie musisz zainstalować aplikację Goodie, zaakceptować „Regulamin Kart podarunkowych dla Klientów goodie” i wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. Będzie ona ważna przez 12 miesięcy od daty aktywacji w apce. Voucher możesz wykorzystać na zakupy w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Dodatkowe informacje:

  • Dla każdego swojego dziecka masz prawo otworzyć jedno Konto 360° Junior. Oczywiście, w takim przypadku konieczne będzie spełnienie warunków aktywności dla wszystkich tych rachunków z osobna.
  • Do 28 lutego 2022 r. nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior ani odwołać udzielonych zgód. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania nagrody.
  • Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Przy okazji wyjaśniamy, że jeśli kiedykolwiek wcześniej brałeś udział w promocji Konta 360° Junior i otworzyłeś ten rachunek dla swojego dziecka, a teraz w ramach obecnej oferty chciałbyś założyć konto dla drugiej pociechy, to niestety nie możesz tego uczynić, gdyż podpadasz pod punkt wykluczający z udziału w promocji osoby, które uczestniczyły w przeszłości w promocji Konta 360° Junior.

Trochę to dziwne, bo można w jednym momencie założyć rachunek dla dwójki czy większej liczby dzieci, ale nie można tego zrobić w momencie, gdy młodsze pociechy dorosną do określonego wieku. Nieustannie mamy nadzieję, że Bank Millennium zmieni swoje nastawienie.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Twoje dziecko może także korzystać z karty debetowej i, wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

100 zł na zakupy

Jak widzisz, warunki akcji nie są skomplikowane. Najważniejsze, byś zwrócił uwagę na wiek swojej pociechy i zrealizował aktywności wymagane dla danej kategorii wiekowej. Potem zostanie już tylko wspólnie pomyśleć, na co wydacie zdobyty bonus.

Być może zastanawiasz się, czy warto założyć konto dziecku, czy jest ono już dostatecznie dojrzałe. Naszym zdaniem poznawanie świata finansów najlepiej jest rozpocząć jak najwcześniej. Argument na rzecz tego twierdzenia przytoczyliśmy w tekście "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

Jeśli jesteś nastolatkiem, a Twoi rodzice nie są przekonani do pomysłu korzystania przez Ciebie z rachunku bankowego, przeczytaj tekst "Kochani Rodzice, załóżcie mi konto w banku". Znajdziesz w nim argumenty, które pomogą Ci w dyskusji z dorosłymi.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Zyskaj 100 zł z Kontem 360° Junior"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.