Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 25% moneyback za zakupy online dla klientów Banku Millennium

Do 25% moneyback za zakupy online dla klientów Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Banki starają się coraz mocniej związać ze sobą klientów, proponując im korzystanie nie tylko z licznych produktów bankowych, ale i usług dodatkowych, np. ubezpieczeń, możliwości opłacania przejazdów autostradami czy kupowania biletów komunikacji miejskiej. Oferowane są też rabaty i zwroty za zakupy w sklepach współpracujących z daną instytucją finansową. Bank Millennium wykorzystuje wszystkie wspomniane możliwości. Z okazji zakupowych można skorzystać na platformie goodie, która od niedawna jest zintegrowana z bankowością elektroniczną.

Kto i ile może zyskać?

Odpowiedź na pierwszą część pytania jest prosta: klient Banku Millennium posiadający dostęp do bankowości elektronicznej. Na drugą trudno jednoznacznie odpowiedzieć, gdyż jest ona uzależniona od tego, jak często i w jakich sklepach będziesz dokonywał transakcji uprawniających do otrzymania zwrotu części wydatków.

Znaczenie ma też typ rachunku, z jakiego korzystasz. Posiadacze Konta Millennium 360° otrzymują wyższe zwroty oraz mają dostęp do ofert przygotowanych specjalnie dla nich (są one oznaczone charakterystyczną różową ramką). Jeśli masz Konto 360° (także w wersji Student), to możesz je przekształcić we wspomniany typ rachunku w placówce banku.

Nie jesteś jeszcze klientem Millennium? zacznij od założenia konta w promocji, by zyskać atrakcyjną premię gotówkową, a potem może skorzystać z innych propozycji banku dla jego klientów.

Jak zasłużyć na zwrot?

Schemat postepowania jest następujący:

Krok 1
Krok 1

Załóż Konto Millennium 360° na stronie promocji, by dać sobie szansę na zdobycie premii gotówkowej. Jeśli współpracujesz już z Bankiem Millennium, od razu przechodzisz do następnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Zaloguj się do Millenetu lub aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Krok 3
Krok 3

Przejdź do interesującego Cię sklepu, wybierz, co chcesz kupić i złóż zamówienie.

Krok 4
Krok 4

Wpisz kod rabatowy z goodie.pl (jeśli jest dostępny), by zapłacić jeszcze mniej.

Informacja
Informacja

Kwota przysługującego Ci zwrotu pojawi się w ciągu 3 dni roboczych na liście środków oczekujących na akceptację przez sprzedającego. Kiedy sklep potwierdzi Twoje zakupy, należna Ci kwota zostanie przeniesiona do sekcji Zatwierdzone (do wypłaty). Średnio trwa to ok. 30 dni, maksymalnie nawet 90.

Nagroda
Nagroda

Gdy uzbierasz min. 21 zł, będziesz mógł je przelać na rachunek osobisty, wybierając opcję Odbierz, i wykorzystać według własnego uznania.

Kilka istotnych szczegółów

Zwrot zostanie naliczony tylko wtedy, gdy:

  • przejdziesz do sklepu bezpośrednio z bankowości elektronicznej Banku Millennium;
  • będziesz miał wyrażoną zgodę na pliki cookies;
  • nie korzystasz z programów blokujących reklamy, gdyż mogą one spowodować, że transakcja nie zostanie zarejestrowana jako uprawniająca do otrzymania zwrotu. Podobny efekt może przynieść wpisanie kodu rabatowego spoza goodie.

Każdy sklep internetowy współpracujący z Bankiem Millennium ustala wysokość zwrotu według własnych zasad. Możliwe, że produkty należące do różnych kategorii będą miały inną wysokość moneybacku oraz że będzie określona maksymalna wysokość zwrotu. Do kwoty, od której jest on liczony, nie wliczają się koszty dostawy oraz część zamówienia opłacona kartą podarunkową (od tej drugiej zasady mogą być wyjątki).

Jeśli zareklamujesz towar, zwrócisz go lub odstąpisz od umowy, nie otrzymasz zwrotu. W takiej sytuacji Twoja płatność będzie widoczna w sekcji Odrzucone. Trafią tu też transakcje, które zostały zrealizowane w taki sposób, że nie jest możliwe stwierdzenie, iż dokonano ich po przejściu do sklepu bezpośrednio z systemu transakcyjnego Banku Millennium.

Ewentualnej reklamacji związanej z niezaliczeniem zwrotu nie należy kierować do banku, lecz z wykorzystaniem specjalnego formularza Millennium Goodie (to ten podmiot zajmuje się obsługą zwrotów). Znajdziesz go w bankowości elektronicznej Banku Millennium w sekcji Masz pytania? Sprawdź tutaj w części Zgłoś problem.

Każdy grosz się przyda

Uważamy, że każda okazja, by uzyskać choćby najmniejszy bonus, jest dobra i warto z niej korzystać. Uzbieranie 21 zł ze zwrotów, by móc je przelać na rachunek osobisty, może zająć nieco czasu, zależnie od wysokości zwrotów i wydanych przez Ciebie kwot, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Widok wracających pieniędzy z pewnością będzie motywacją do tego, by zakupów dokonywać z Bankiem Millennium, a nie z inną instytucją.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin korzystania z platformy zakupowej

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.