Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Zwrot za zakupy dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe: 5%, czyli 15 zł lub nawet 25 zł miesięcznie

Zwrot za zakupy dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe: 5%, czyli 15 zł lub nawet 25 zł miesięcznie
Źródło: strona T-Mobile Usługi Bankowe

Przyzwyczailiśmy się, że banki chętnie pobierają od swoich klientów różne opłaty i prowizje. Rzadko się zdarza, by można było odzyskać część wydatków w ramach tzw. moneybacku. Miło nam więc donieść, że taka możliwość istnieje w T-Mobile Usługi Bankowe. Wystarczy aktywnie używać posiadanej karty debetowej, by dokonywane nią zakupy były nieco tańsze. System transakcyjny banku będzie automatycznie naliczał należny zwrot w wysokości 5% i raz w miesiącu przekaże go klientowi T-Mobile Usługi Bankowe na jego rachunek.

Kto odzyska 5% wydatków?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Zwrot przysługuje nowym posiadaczom Konta Freemium lub Konta Premium, o ile przystąpią do promocji w bankowości internetowej lub poprzez Contact Center i wykażą się aktywnością w korzystaniu z karty debetowej.

Co zrobić, by bank naliczył zwrot za zakupy?

Niezbędne działania sprowadzają się do założenia i aktywnego korzystania z rachunków objętych promocją.

Krok 1
Krok 1

Załóż Konto Freemium lub Konto Premium wraz z kartą debetową. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na kontakty marketingowe banku oraz weryfikację historii zobowiązań.

Krok 2
Krok 2

Zgłoś chęć uczestnictwa w promocji „Zwrot za zakupy dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe” w bankowości internetowej lub na infolinii.

Krok 3
Krok 3

Wykonaj w danym miesiącu transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 200 zł (dotyczy posiadaczy Konta Freemium) lub 500 zł (w przypadku Konta Premium).

Informacja
Informacja

Zwrot w wysokości 5% poniesionych wydatków (maksymalnie 15 zł dla Konta Freemium, 25 zł dla Konta Premium) będziesz otrzymywał na swój ROR przez 6 kolejnych miesięcy.

Nagroda
Nagroda

Bank wypłaci należny Ci zwrot jednorazowo do 15. dnia kolejnego miesiąca, ewentualnie w pierwszym dniu roboczym po tej dacie.

Co po 6 miesiącach? Wyrób kartę kredytową

Po upływie pół roku też możesz liczyć na moneyback na identycznych zasadach. Warunek? Bank uzależnia wypłacanie premii od posiadania przez Ciebie dowolnego produktu kredytowego. Może to być jedna z kart kredytowych oferowanych przez T-Mobile Usługi Bankowe, np. Mastercard Travel.

Co ciekawe, po wyrobieniu takiego plastiku możesz nawet zrezygnować z karty debetowej. Twoje konto co miesiąc zasili zwrot za płatności dokonane kartą kredytową. Aktualnie nie ma limitów odnośnie liczby zwrotów, tak więc możesz z nich korzystać praktycznie na okrągło. Wystarczy co miesiąc wydawać 500 zł.

Ważne informacje

Zwrot zostanie naliczony za większość transakcji. Nieliczne wyjątki wyszczególnione w regulaminie obejmują m.in. kasyna, zakłady bukmacherskie, usługi transportowe, transakcje w instytucjach finansowych i u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Gdybyś w którymś z miesięcy osiągnął limit zwrotu, nie będzie on już dalej naliczany, nadwyżka nie zostanie przeniesiona na następny okres.

Zwrot za zakupy na Koncie Premium w T-Mobile Usługi Bankowe
Kliknij, aby powiększyć

Może się zdarzyć, że bank wypłaci Ci zwrot za transakcję, którą zwróciłeś. Wówczas kolejny moneyback zostanie pomniejszony o kwotę, która Ci się nie należała lub zostanie ona pobrana z Twojego rachunku.

Otrzymany zwrot zwolniony jest z podatku dochodowego, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Oferta T-Mobile Usługi Bankowe

Przyjrzyjmy się bliżej obu kontom, które dają prawo do otrzymania zwrotu za zakupy (moneybacku).

Konto Freemium

Rachunek tego typu otwierany i prowadzony jest za darmo. Karta może kosztować 6 zł/miesiąc, o ile nie wydasz nią w tym okresie 200 zł. Uczestnicząc w promocji, z pewnością zrealizujesz ten warunek, bo będzie to w Twoim interesie. Wszak od tego uzależnione jest naliczenie zwrotu.

Konto Premium

Konto Premium adresowane jest do bardziej aktywnych i wymagających klientów. W przypadku tego rachunku należy się liczyć z miesięczną opłatą za jego prowadzenie w wysokości 18,90 zł. Warunkiem jej uniknięcia jest zrealizowanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł. Brzmi znajomo? Racja, to wymóg otrzymania zwrotu.

Karta kredytowa Mastercard Travel

Jak wspomnieliśmy, jest sposób, by moneyback związany z Kontem Freemium lub Kontem Premium był naliczany bezterminowo. Wystarczy posiadać jeden z produktów kredytowych banku, np. "kredytówkę" Mastercard Travel.

Każda kwota cieszy

Malkontenci powiedzą, że 15 zł czy nawet 25 zł zwrotu w miesiącu to niewiele. Patrząc tylko na jedną premię, to faktycznie kwota jest niska, choć i tak warta zachodu, bo przecież nic specjalnego nie trzeba robić – wystarczy po prostu płacić kartą wydaną przez T-Mobile Usługi Bankowe.

Jeśli jednak spojrzeć na otrzymany moneyback w perspektywie roku, to 180 zł dla posiadaczy Konta Freemium, a zwłaszcza 300 zł dla użytkowników Konta Premium, wygląda już okazale. Zwłaszcza, podkreślmy to jeszcze raz, że aktywność sprowadza się do korzystania z „debetówki” lub karty kredytowej.

Uważamy, że zdecydowanie warto rozważyć propozycję T-Mobile Usługi Bankowe.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zwrot za zakupy"

O banku

Główną grupą docelową T-Mobile Usługi Bankowe są osoby aktywnie korzystające z innowacyjnych rozwiązań, takich jak technologie mobilne i portale społecznościowe. Oferta banku przeznaczona jest wyłącznie dla klientów indywidualnych i obejmuje następujące produkty: konta osobiste, karty kredytowe, kredyt gotówkowy i konsolidacyjny, lokaty oraz rachunek oszczędnościowy.