Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

900 zł zwrotu za zakupy kartami kredytowymi Alior Banku: 600 zł za ekozakupy + 300 zł w „standardowej” ofercie

900 zł zwrotu za zakupy kartami kredytowymi Alior Banku: 600 zł za ekozakupy + 300 zł w „standardowej” ofercie
Źródło: najlepszekonto.pl

Zwrócenie uwagi na swoją propozycję, gdy wokół jest tak wiele reklam i promocji, nie jest łatwe. Nieustanne podnoszenie wysokości premii, z punktu widzenia organizatora akcji, do niczego dobrego nie prowadzi. Lepszą metodą jest wyróżnienie się spośród ofert konkurencji, sprawienie, by dana akcja zapadała w pamięć. Propozycja Alior Banku pod hasłem „Zwrot za ekozakupy z kartą kredytową” (edycja 2) z pewnością do takich należy. Pozwala bowiem nie tylko zdobyć atrakcyjny bonus, ale także skorzystać z ekologicznych produktów.

Akcja trwa do odwołania. O planowanym jej zakończeniu bank poinformuje na swojej stronie internetowej z 7-dniowym wyprzedzeniem.

Kto może uzyskać zwrot 600 zł za ekozakupy?

Prawo ubiegania się o zwrot za ekozakupy przysługuje osobom fizycznym, które w okresie trwania promocji złożą wniosek o kartę kredytową Mastercard OK! lub Mastercard TU i TAM i po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej zawrą z Alior Bankiem stosowną umowę.

Bank zastrzegł przy tym, że w akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które w ciągu 90 dni przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” posiadały rachunek karty kredytowej.

Jak odzyskać część wydatków?

Twoja aktywność ograniczy się do dokonywania zakupów produktów ekologicznych i płacenia za nie wybraną kartą kredytową.

Krok 1
Krok 1

Złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard OK! lub Mastercard TU i TAM.

Krok 2
Krok 2

Realizuj zakupy w jednym ze sklepów wskazanych przez bank (ich listę zamieszczamy niżej) i płać za nie otrzymaną „kredytówką”. Przez rok bank będzie Ci zwracał 3% wydatków, maksymalnie 50 zł / mies., dokonanych w danym miesiącu.

Nagroda
Nagroda

Premię otrzymasz na rachunek swojej karty kredytowej najpóźniej ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym dokonałeś płatności, pod warunkiem, że Twoja karta będzie aktywna. Przekazana kwota pomniejszy Twoje zadłużenie lub zwiększy nadpłatę na rachunku „kredytówki”.

Warto wiedzieć

Oto lista sklepów, w których należy realizować zakupy, by otrzymać 3% wydatków:

Premia będzie naliczana od sumy płatności zrealizowanych we wskazanych sklepach internetowych maksymalnie w 12 kolejnych cyklach promocyjnych, poczynając od 1 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym została zawarta umowa o "kredytówkę". 

Każdy zwrot i / lub anulowanie płatności będzie oznaczało oczywiście pomniejszenie premii o wartość wycofanej transakcji. Jeżeli zrobisz to już po otrzymaniu bonusu, bank zmniejszy Twoją premię za kolejny miesiąc.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

300 zł moneyback na co dzień

600 zł zwrotu za ekozakupy to tylko dodatek do standardowej oferty obu kart kredytowych objętych niniejszą akcją. Płacąc nimi na co dzień można odzyskiwać 1% wydatków w różnych kategoriach.

Korzystając z Mastercard OK! moneyback uzyskasz za płatności w sklepach odzieżowych, papierniczych, księgarniach, sklepach AGD, RTV i komputerowych, a także w kinach, teatrach, restauracjach, hotelach, biurach podróży, na kolei oraz w salonach piękności i fryzjerskich.

Z kolei karta kredytowa Mastercard  TU i TAM pozwala odzyskać 1% transakcji w walutach obcych zrealizowanych w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych.

Promowane karty kredytowe

Czas byś poznał dodatkowe informacje dotyczące kart kredytowych, które dadzą Ci prawo do zwrotu części wydatków na ekozakupy.

Karta kredytowa Mastercard OK!

„Kredytówka” wydawana jest bezpłatnie. Wynoszącej 10 zł / mies. opłaty za korzystanie z niej unikniesz, wykonując kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 600 zł.

Niezależnie od bonusu w ramach opisywanej promocji, korzystając z Mastercard OK! możesz odzyskać w ciągu roku 300 zł (maksymalnie 75 zł co kwartał) za zakupy w wymienionych wyżej miejscach.

Karta kredytowa Mastercard TU i TAM

Płacąc tą „kredytówką”, nie zapłacisz prowizji za przewalutowanie transakcji wykonanych w 150 walutach i do tego możesz otrzymać 1% zwrotu kwot transakcji w walutach obcych w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych, maksymalnie 75 zł co kwartał, czyli 300 zł w roku.

Karta wydawana jest bezpłatnie, ale musisz uważać na wynoszącą aż 19 zł / mies. opłatę za korzystanie z niej. Prowizji unikniesz, wydając w miesiącu swoją „kredytówką” min. 1500 zł.

Premia kusi, ale…

Możliwość odzyskania 900 zł – 300 zł w ramach „standardowej” oferty i 600 zł w promocji – z pewnością jest kuszącą perspektywą. Musisz jednak pamiętać, że korzystanie z „kredytówki” wymaga rozwagi, bo wydane pieniądze trzeba bankowi oddać, najlepiej w określonym terminie, by nie ponieść żadnych kosztów. Zwróć też uwagę, że uniknięcie miesięcznych opłat za promowane karty wymaga dość znacznych wydatków.

Uzyskanie maksymalnego zwrotu za ekozakupy nie jest wcale łatwe – 50 zł zwrotu otrzymasz po wydaniu 1670 zł, a tymczasem lista sklepów jest ograniczona.

Przedstawiliśmy Ci wszechstronnie najnowszą propozycję Alior Banku. Decyzja o tym, czy z niej skorzystasz, należy – jak zawsze – do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zwrot za ekozakupy z kartą kredytową" – edycja 2

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.