Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

900 zł zwrotu za zakupy kartami kredytowymi Alior Banku: 600 zł za ekozakupy + 300 zł w „standardowej” ofercie

900 zł zwrotu za zakupy kartami kredytowymi Alior Banku: 600 zł za ekozakupy + 300 zł w „standardowej” ofercie
Źródło: najlepszekonto.pl

Zwrócenie uwagi na swoją propozycję, gdy wokół jest tak wiele reklam i promocji, nie jest łatwe. Nieustanne podnoszenie wysokości premii, z punktu widzenia organizatora akcji, do niczego dobrego nie prowadzi. Lepszą metodą jest wyróżnienie się spośród ofert konkurencji, sprawienie, by dana akcja zapadała w pamięć. Najnowsza propozycja Alior Banku pod hasłem „Zwrot za ekozakupy z kartą kredytową”, która trwa do 30 listopada 2021 r., z pewnością do takich należy. Pozwala bowiem nie tylko zdobyć atrakcyjny bonus, ale także skorzystać z ekologicznych produktów.

Kto może uzyskać zwrot?

Prawo ubiegania się o zwrot za ekozakupy przysługuje osobom fizycznym, które w okresie trwania promocji złożą wniosek o kartę kredytową Mastercard OK! lub Mastercard TU i TAM i po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej zawrą z Alior Bankiem stosowną umowę.

Bank zastrzegł przy tym, że w akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które w ciągu 90 dni przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” posiadały rachunek karty kredytowej.

Jak odzyskać część wydatków?

Twoja aktywność ograniczy się do dokonywania zakupów produktów ekologicznych i płacenia za nie wybraną kartą kredytową.

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard OK! lub Mastercard TU i TAM.

Krok 2
Krok 2

Realizuj zakupy w jednym ze sklepów wskazanych przez bank (ich listę zamieszczamy niżej) i płać za nie otrzymaną „kredytówką”. Przez rok bank będzie Ci zwracał 3% wydatków, maksymalnie 50 zł/miesiąc, dokonanych w danym miesiącu.

Nagroda
Nagroda

Premię otrzymasz na rachunek swojej karty kredytowej najpóźniej ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym dokonałeś płatności, pod warunkiem, że Twoja karta będzie aktywna. Przekazana kwota pomniejszy Twoje zadłużenie lub zwiększy nadpłatę na rachunku „kredytówki”.

Warto wiedzieć

Lepiej nie zwlekać zbyt długo z decyzją, gdyż akcja może się zakończyć przed podaną wyżej datą. W regulaminie promocji jest bowiem zapis:

Bank zastrzega sobie prawo skrócenia obowiązywania Oferty promocyjnej, o czym poinformuje w formie komunikatu na stronie www.aliorbank.pl z 7-dniowym wyprzedzeniem.

Oto lista sklepów, w których należy realizować zakupy, by otrzymać 3% wydatków:

www.aleeko.pl

www.biogo.pl

www.cosdlazdrowia.pl

www.ekodrogeria.pl

www.marketbio.pl

www.organic24.pl

www.onlybio.life

www.orientana.pl

www.pyszneeko.pl

www.straganzdrowia.pl

www.sylveco.pl

www.thebodyshop.pl

www.tolpa.pl

www.yope.me

www.ziaja.com

Każdy zwrot i/lub anulowanie płatności będzie oznaczało oczywiście pomniejszenie premii o wartość wycofanej transakcji. Jeżeli zrobisz to już po otrzymaniu bonusu, bank zmniejszy Twoją premię za kolejny miesiąc.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Promowane karty kredytowe

Skoro wiesz już, co zrobić, by uzyskać 3% zwrotu za ekozakupy, czas byś poznał karty kredytowe, które dadzą Ci do tego prawo.

Karta kredytowa Mastercard OK!

„Kredytówka” wydawana jest bezpłatnie. Wynoszącej 10 zł/miesiąc opłaty za korzystanie z niej unikniesz, wykonując kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 600 zł.

Niezależnie od bonusu w ramach opisywanej promocji, korzystając z Mastercard OK! możesz odzyskać w ciągu roku 300 zł (maksymalnie 75 zł/kwartał) za zakupy w wybranych punktach handlowo-usługowych. Bank będzie Ci zwracał 1% kwot wydanych w sklepach odzieżowych, papierniczych, księgarniach, sklepach AGD, RTV i komputerowych, a także w kinach, teatrach, restauracjach, hotelach, biurach podróży, na kolei oraz w salonach piękności i fryzjerskich.

Karta kredytowa Mastercard TU i TAM

Płacąc tą „kredytówką”, nie zapłacisz prowizji za przewalutowanie transakcji wykonanych w 150 walutach i do tego możesz otrzymać 1% zwrotu kwot transakcji w walutach obcych w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych, maksymalnie 75 zł/kwartał, czyli 300 zł w roku.

Karta wydawana jest bezpłatnie, ale musisz uważać na wynoszącą aż 19 zł/miesiąc opłatę za korzystanie z niej. Prowizji unikniesz, wydając w miesiącu swoją „kredytówką” min. 1500 zł.

Premia kusi, ale…

Możliwość odzyskania 900 zł – 300 zł w ramach „standardowej” oferty i 600 zł w promocji – z pewnością jest kuszącą perspektywą. Musisz jednak pamiętać, że korzystanie z „kredytówki” wymaga rozwagi, bo wydane pieniądze trzeba bankowi oddać, najlepiej w określonym terminie, by nie ponieść żadnych kosztów. Zwróć też uwagę, że uniknięcie miesięcznych opłat za promowane karty wymaga dość znacznych wydatków.

Uzyskanie maksymalnego zwrotu za ekozakupy nie jest wcale łatwe – 50 zł zwrotu otrzymasz po wydaniu 1670 zł, a tymczasem lista sklepów jest ograniczona.

Przedstawiliśmy Ci wszechstronnie najnowszą propozycję Alior Banku. Decyzja o tym, czy z niej skorzystasz, należy – jak zawsze – do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zwrot za ekozakupy z kartą kredytową"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.