Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł do Biedronki za podniesienie limitu karty kredytowej w Credit Agricole

50 zł do Biedronki za podniesienie limitu karty kredytowej w Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Każdy pretekst jest dobry, by rozdawać nagrody. Cieszą nas więc promocje zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów, zwłaszcza, gdy warunki uzyskania premii nie są skomplikowane, a bonusy atrakcyjne. Najnowsza propozycja banku Credit Agricole spełnia oba te wymagania.

Warunki uczestnictwa

Akcja „Zrób zapasy – podnieś limit” trwa do 17 grudnia 2021 r. Możesz w niej wziąć udział, jeśli jesteś posiadaczem karty kredytowej banku Credit Agricole, której oprocentowanie jest liczone w oparciu o stopę referencyjną lub najpóźniej w dniu przystąpienia do promocji podpiszesz aneks do umowy, który zmieni sposób liczenia oprocentowania na aktualnie obowiązujący, oparty o stopę referencyjną. W związku z tym do promocji możesz przystąpić tylko w placówce Credit Agricole lub dzwoniąc na CA24 infolinię.

Jest jeszcze jeden warunek – musisz posiadać jedną z poniższych „kredytówek”:

  • Visa Silver/Gold
  • Mastercard Silver/Gold
  • Visa Standard (także wcześniejsza wersja Carrefour)
  • Mastercard Standard
  • Visa DOM
  • Mastercard Silver (dawniej Decathlon Mastercard)

Czas trwania akcji jest na tyle długi, że można pomyśleć o sięgnięciu po kartę kredytową z oferty Credit Agricole, by zgarnąć premię „na start”, a potem przystąpić do opisywanej promocji.

Dwa ruchy i 50 zł do Biedronki będzie Twoje

Zadanie, które Credit Agricole postawił przed Tobą do realizacji, jest banalnie proste. Zresztą, przekonaj się sam:

Krok 1
Krok 1

Do 17 grudnia 2021 r. podnieś limit swojej karty kredytowej o min. 2000 zł i podpisz niezbędny aneks do umowy o kartę.

Informacja
Informacja

Pamiętaj, że

  • podniesienie limitu będzie się wiązało ze zbadaniem przez bank Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej;
  • musisz mieć wyrażoną zgodę na marketing drogą elektroniczną;
  • nie możesz mieć zaległości w spłacie karty.
Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od podniesienia limitu, ale nie później niż 17 grudnia 2021 r., zapłać „kredytówką” za zakupy; kwota nie ma znaczenia.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej do 31 grudnia 2021 r. wypełnij formularz kontaktowy otrzymany od banku po dokonaniu płatności. Link do niego Credit Agricole prześle Ci w wiadomości push widocznej na ekranie urządzenia oraz w bankowości elektronicznej, ewentualnie w formie sms-a.

Nagroda
Nagroda

E-kod o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy w Biedronce otrzymasz sms-em na podany bankowi numer telefonu w ciągu 30 dni od zakończenia promocji. W wiadomości znajdziesz informację nt. daty jego ważności.

Dodatkowe informacje

Do dnia otrzymania e-kodu nie możesz wypowiedzieć umowy o kartę kredytową, obniżyć jej nowego limitu ani wycofać udzielonych bankowi zgód marketingowych.

Zwracamy uwagę, że w regulaminie promocji jest zastrzeżenie dotyczące transakcji bezgotówkowych. Nie mogą to być płatności związane z grami hazardowymi, przekazami pieniężnymi, wykonane u brokerów ubezpieczeniowych a także przelewy oraz doładowania wszelkich portfeli elektronicznych przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Z otrzymanego e-kodu możesz korzystać wielokrotnie aż do wydania wszystkich środków. Wystarczy, że podasz kasjerowi ciąg znaków otrzymany z banku.

Co prawda bonus podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym, lecz nie musisz się tym przejmować, gdyż bank pokryje go z własnych środków i dopełni niezbędnych formalności.

Dają, można wziąć

Wymóg regulaminu tej promocji, by podnieść limit karty kredytowej o min. 2000 zł, nie powinien być trudny do realizacji (w podobnej akcji zorganizowanej przed kilkoma miesiącami przez Citibank konieczne było podniesienie limitu aż o 5000 zł). Nie ma przeszkód, byś po odebraniu bonu powrócił do starego limitu. Taki ruch będzie wskazany, jeśli masz trudności z zapanowaniem nad swoimi wydatkami lub planujesz w niedalekiej przyszłości wziąć kredyt lub pożyczkę, gdyż limity kart kredytowych są uwzględniane przy badaniu zdolności kredytowej.

Krótko mówiąc – skoro bank proponuje nagrodę, to warto po nią sięgnąć. Tylko z głową, rozsądnie, nie zapominając, że każde zadłużenie trzeba spłacić i to najlepiej terminowo.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zrób zapasy - podnieś limit"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.