My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Promocja została zakończona 15 czerwca 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Citi Handlowy lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 400 zł na Allegro z Bezpłatną Kartą Kredytową Citi Simplicity.

2 płatności Google Pay z kartą Citibanku = 2 bilety do Multikina

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

2 płatności Google Pay z kartą Citibanku = 2 bilety do Multikina
Źródło: strona banku

To jest naprawdę szybka akcja - wystarczy zrobić 2 transakcje Google Pay, każda na kwotę min. 5 zł, by otrzymać od Citibanku 2 bilety do Multikina. Warto działać szybko, gdyż nagrodzonych zostanie tylko 1700 osób.

Zgodnie z regulaminem, promocja trwa do 15 czerwca 2019 r. Jej warunki są tak proste do spełnienia, że pula dostępnych nagród - 1700 sztuk - w praktyce może zostać wyczerpana znacznie wcześniej.

Kto ucieszy się z 2 biletów?

W promocji „Zrób dwie zbliżeniowe transakcje Google Pay i odbierz 2 bilety do Multikina” mogą brać udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające kartę debetową lub „kredytówkę” (główną lub dodatkową) z logo Mastercard wydaną przez Citibank. Ważne, by uczestnik promocji nie wykonał ani jednej transakcji Google Pay od 1 marca 2019 r. do dnia startu akcji, czyli 15 maja 2019 r.

Jak zdobyć bonus?

Wymagania regulaminu tej akcji są niezwykle łatwe do spełnienia:

  1. Zarejestruj swoją kartę debetową lub kredytową (główną lub dodatkową) z logo Mastercard w aplikacji Google Pay. Jeśli zrobiłeś to już wcześniej - pomijasz ten etap.
  2. Dokonaj minimum 2 transakcji bezgotówkowych z użyciem Google Pay. Pamiętaj o warunkach dodatkowych:
    • każda z transakcji musi opiewać na kwotę nie mniejszą niż 5 zł;
    • w danym dniu możesz wykonać tylko jedną transakcję w ramach promocji. Tak więc, wystarczą Ci 2 dni, by spełnić warunki promocji.

Przekazanie nagrody

Nagrodę, czyli 2 bilety na seanse 2D w Multikinie (z wyłączeniem pokazów specjalnych i na zaproszenie), otrzyma 1700 osób, które jako pierwsze zrealizują zasady tej akcji.

Bonus zostanie przekazany w postaci elektronicznych kodów dostępnych w bankowości internetowej Citibank Online. Bank poinformuje o tym laureatów w ciągu 7 dni roboczych od daty spełnienia warunków.

Bonus otrzymasz tylko wtedy, gdy w momencie przekazywania biletów Twoja karta, którą dokonywałeś płatności, będzie nadal aktywna i podpięta do Google Pay.

Otrzymane kody będziesz mógł wymienić na bilety w kasie kina do 30 czerwca 2019 r. Dopuszczalna jest dopłata do miejsca VIP zgodnie z cennikiem kina, nie można jednak dopłacać do ceny biletu na seans 3D.

Bliższe informacje o zasadach wykorzystywania kodów znajdują się na stronie Multikina.

Miła nagroda za 2 płatności

Nie musisz się wcale wysilać, by zgarnąć 2 bilety do Multikina. Wymagane płatności możesz zrealizować przy okazji codziennych zakupów. Pamiętaj, że każda z nich musi opiewać na min. 5 zł.

Gdybyś nie miał dotąd do czynienia z Google Pay, to odsyłamy Cię do dwóch tekstów. Instrukcję dodania karty znajdziesz na stronie Citibanku, o samej usłudze przeczytasz w naszym artykule.

Udział w tej akcji, to dobra okazja, by przekonać się, że nowoczesne płatności elektroniczne są szybkim i bezpiecznym sposobem regulowania należności i na dodatek mogą wiązać się z atrakcyjnymi bonusami.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Oferty „Zrób dwie zbliżeniowe transakcje Google Pay i odbierz 2 bilety do Multikina”

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W 2001 r. połączył się z Citibankiem i odtąd funkcjonuje na rynku pod nazwą Citi Handlowy. Bank w swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność i indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w Citi można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Czytaj więcej

Komentarze