Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

#Zostań w domu i skorzystaj z prezentów od PKO BP: Xbox Game Pass na 6 miesięcy w cenie 3 i/lub mobilnej Audioteki przez 30 dni za darmo

#Zostań w domu i skorzystaj z prezentów od PKO BP: Xbox Game Pass na 6 miesięcy w cenie 3 i/lub mobilnej Audioteki przez 30 dni za darmo
Źródło: strona PKO BP

Porządki już pewnie wykonane, a wielu z Was pewnie znudziło się już czytanie książek, słuchanie muzyki czy oglądanie telewizji. Z pomocą w poszukiwaniu kolejnych pomysłów na spędzenie przymusowej społecznej kwarantanny przychodzi PKO BP. Propozycje są z gatunku lekkich, łatwych i przyjemnych i z pewnością pozwolą oderwać myśli od trudnej sytuacji.

Każda ze wspomnianych akcji rządzi się osobnymi regułami, inne są zasady zdobywania bonusów, więc opiszemy je osobno.

Korzystaj z Audioteki przez 30 dni za darmo

„#Zostańwdomu i korzystaj z Audioteki” to bardzo miła akcja, w której mogą wziąć udział niestety tylko zaproszeni posiadacze kont osobistych w PLN.

Tajemniczy dobór zaproszonych

W regulaminie akcji PKO BP nie określił kryteriów, jakimi będzie się kierował, wybierając klientów, którzy otrzymają zaproszenie. Wspomniał jedynie, że może ono zostać przekazane w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

Wiadomo, że propozycji wzięcia udziału w promocji nie otrzymają osoby nieposiadające pełnej zdolności do czynności prawnych oraz adresu zamieszkania na terenie Polski. Propozycja przystąpienia do akcji z pewnością nie zostanie wysłana do osób, które nie posiadają wyrażonej zgody na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Droga po audiobooki

Jeśli zostaniesz zaproszony przez bank do udziału w akcji, Twoja droga po nagrodę będzie wyglądała następująco:

  1. Do 31 maja 2020 r. zrób 3 transakcje Blikiem LUB 3 przelewy w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji mobilnej IKO na łączną kwotę minimum 20 zł.
  2. Kod do aplikacji Audioteka otrzymasz w iPKO lub IKO, albo też sms-em na numer telefonu powiązany z aplikacją IKO w ciągu 14 dni od daty spełnienia warunków akcji.
  3. Zarejestruj się lub zaloguj na swoje konto na stronie promo.audioteka.com i aktywuj przesłany Ci kod. Musisz to zrobić do 14 czerwca 2020 r.
  4. Pobierz aplikację mobilną Audioteka i zaloguj się do niej (musisz użyć tych samych danych, z których korzystałeś podczas aktywowania kodu), po czym słuchaj audiobooków dostępnych w ramach promocji. Są wśród nich m.in. Wiedźmin, Król Maciuś Pierwszy, Hashtag. Kod będzie ważny przez 30 dni od daty jego aktywacji.

Dodatkowe informacje

Możesz otrzymać tylko jeden kod, ale masz duże szanse, by załapać się do grona laureatów, gdyż przygotowano 950 tys. nagród. Pamiętaj, że będą one przyznawane według kolejności spełnienia warunków promocji, czyli wykonania wymaganych transakcji. Krótko mówiąc, kto pierwszy, ten lepszy i ten będzie mógł słuchać bezpłatnie audiobooków.

6 miesięcy w cenie 3

Druga akcja została nazwana „Xbox Game Pass Ultimate 3M + 3M” i jest skierowana do osób dorosłych z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadających adres zamieszkania na terenie Polski. W jej ramach nagrodę otrzyma 200 pierwszych klientów PKO BP, którzy zrealizują następujące działania:

Krok 1
Krok 1

Do 17 kwietnia 2020 r. (pamiętaj o niewielkiej puli nagród) kup w serwisie internetowym iPKO kartę podarunkową Xbox Game Pass Ultimate 3M o wartości 164,99 zł. Możesz to zrobić, wchodząc w zakładkę Transakcje > Doładowania > Karty podarunkowe.

Informacja
Informacja

Jeśli będziesz jedną z 200 osób, które zrobią to jako pierwsze, otrzymasz dodatkową, identyczną kartę.

Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu Ci nagrody otrzymasz do 5 maja 2020 r. na adres e-mail, dla którego był realizowany zakup. Premia przekazywana jest w postaci kodu PIN uprawniającego do skorzystania z bonusu. Kod będzie również dostępny w sekcji „Karty” w serwisie internetowym iPKO.

Krok 2
Krok 2

Do 15 maja 2020 r. aktywuj bonusową kartę w kanałach Xbox. Po tym terminie straci ona ważność.

Uwaga: w tej akcji można otrzymać więcej niż jedną nagrodę!

Rozrywka na trudny czas

W obecnej trudnej sytuacji, która zmusza nas do pozostania w domach, wszystkim przyda się nieco rozrywki. Jeśli nawet otrzymasz nagrody już po zniesieniu części ograniczeń, to każda okazja do odstresowania z pewnością sprawi Ci przyjemność.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Xbox Game Pass Ultimate 3M + 3M"
  2. Regulamin promocji "#ZostańWDomu i korzystaj z Audioteki"
  3. Informacje o korzystaniu z kart podarunkowych

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.