Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zostań w domu! Tak też możesz zdobyć 200 zł w promocji Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Zostań w domu! Tak też możesz zdobyć 200 zł w promocji Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Pandemia koronawirusa pokazuje nam, jak wiele spraw związanych z finansami możemy zrealizować online, siedząc bezpiecznie w domu. Spółka Ad Astra, organizator akcji specjalnych dotyczących produktów banku BNP Paribas, podsuwa nawet promocję, której warunki można spełnić korzystając tylko z bankowości elektronicznej. Zostań więc w domu i spokojnie zajmij się realizacją zadań, by zdobyć 200 zł premii, która będzie wypłacona w dwóch częściach po 100 zł.

Na przystąpienie do promocji masz czas do 6 kwietnia 2020 r., ale mocno wątpimy, czy akcja do tego czasu będzie dostępna, gdyż organizator przyjmie jedynie 4000 rejestracji.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Do udziału w akcji organizator zaprasza osoby dorosłe posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujące się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

Uczestnik akcji nie może być stroną umowy ramowej z BNP Paribas na dzień złożenia wniosku o rachunek ani posiadaczem lub współposiadaczem rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Zrealizuj przelewy, zapewnij wpływy – dostaniesz 200 zł premii

Jak wspomnieliśmy, wszystkie działania niezbędne dla zdobycia premii możesz wykonać, siedząc w domu.

Krok 1
Krok 1

Do 6 kwietnia 2020 r. (przypominamy o ograniczonej puli rejestracji) przystąp do promocji na jej stronie internetowej. Zaakceptuj przy tym regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Musisz się zgodzić na przekazanie organizatorowi przez BNP Paribas informacji, że spełniłeś wymagania regulaminu i przysługuje Ci nagroda.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który znajdziesz w otrzymanej od organizatora w wiadomości e-mail (wyświetli się on także na ekranie po wypełnieniu formularza) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Musisz to zrobić do 6 kwietnia 2020 r. Zwracamy uwagę, że w formularzu rejestracyjnym i wniosku o rachunek musisz podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Krok 3
Krok 3

Do 27 kwietnia 2020 r. podpisz w systemie Autenti umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Do zawarcia umowy ramowej wystarczy wpisanie unikalnego kodu sms.

Informacja
Informacja

Kartę, wraz z instrukcją jej aktywacji, otrzymasz podczas spotkania z kurierem, w trakcie którego zostanie zweryfikowana Twoja tożsamość.

Krok 4
Krok 4

W kwietniu 2020 r.:

Krok 5
Krok 5

Do 20 maja 2020 r. otrzymasz instrukcję uzupełnienia numeru rachunku, na który ma zostać przekazana Twoja premia za aktywność w kwietniu, czyli 100 zł. Niezbędne działania sprowadzają się do użycia linku, który znajdziesz w wiadomości i zalogowania się na wskazanej przez organizatora stronie. Musisz to zrobić do 25 maja 2020 r. Jeśli się spóźnisz, Twoja nagroda przepadnie.

Krok 6
Krok 6

W maju 2020 r.:

  • wykonaj m.in 2 przelewy w bankowości internetowej [email protected]/GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile,
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Do 31 maja 2020 r. otrzymasz 100 zł premii za kwiecień.

Nagroda
Nagroda

Do 24 czerwca 2020 r. zostaniesz poinformowany o nagrodzie za aktywność w maju, a pieniądze trafią na wskazany rachunek do końca tego miesiąca.

Bardzo ważne szczegóły

W przypadku tej promocji nie ma zbyt wielu rzeczy, na które trzeba uważać, by nie stracić nagrody. Najważniejsze to pilnować terminów (rejestracji w promocji, złożenia wniosku o rachunek wraz z produktami dodatkowymi i podpisania stosownych umów oraz przekazania numeru konta, na które ma być wypłacona premia) oraz poniższych wskazówek dotyczących przelewów i wpływów.

Przelewy

Warunków regulaminu nie spełnią przelewy natychmiastowe oraz te dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj. Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobne.

Wpływ na rachunek

W akcjach dotyczących produktów banku BNP Paribas wpływ jest na szczęście bardzo szeroko rozumiany. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

  • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki BGŻOptima);
  • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas uczestnikowi promocji, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Raiffeisen Polbank, który od ponad roku jest częścią BNP Paribas.

Wpłata gotówkowa też nie spełni wymagań regulaminu. Krótko mówiąc, musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek.

Nie zamykaj konta, nie odwołuj zgód

Zwracamy uwagę na jeszcze dwie istotne kwestie. Do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów oraz odwołać zgód udzielonych w trakcie przystępowania do promocji.

Powinieneś też wiedzieć, że otrzymane 200 zł to Twój „czysty zysk”, gdyż nagrody nie musisz wykazywać w zeznaniu podatkowym.

Kilka informacji o Koncie Otwartym na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Co ciekawe, proponowane są do niego aż 3 karty debetowe. W ramach tej promocji możesz wybrać dowolną, ale my sugerujemy skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj. Opłata za nią wynosi 3 zł, ale istnieje prosty sposób na jej uniknięcie - wystarczy w danym miesiącu wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.

Zachęcamy do zapoznania się z analizą Konta Otwartego na Ciebie, w której znajdziesz m.in. dokładne omówienie funkcjonalności wszystkich kart z oferty BNP Paribas.

2 x 100 zł bez wychodzenia z domu

Przyznasz, że warunki postawione przez organizatora promocji nie są trudne, dobrze pasują do aktualnej sytuacji epidemicznej. Można tylko żałować, że nie ma możliwości potwierdzenia tożsamości przelewem weryfikacyjnym, co pozwoliłoby bankowi na wysłanie karty debetowej pocztą i tym samym wyeliminowanie spotkania z kurierem.

Nie ma co jednak zbytnio narzekać. Lepiej cieszyć się z możliwości zdobycia 200 zł premii za proste aktywności i przystąpić do niezbędnych działań. Wiele osób przebywa w domach i można się spodziewać, że 4000 promocyjnych wniosków rozejdzie się bardzo szybko.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zostań w domu"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.