Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bank zakończył promocję przed terminem nie podając przyczyny. Zobacz aktualne akcje specjalne dotyczące oferty Citibanku.

2 lata darmowego dostępu do serwisu TIDAL (oszczędzasz 477,60 zł) z kartą kredytową Citi Simplicity z Citibanku

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

2 lata darmowego dostępu do serwisu TIDAL (oszczędzasz 477,60 zł) z kartą kredytową Citi Simplicity z Citibanku
Źródło: strona promocji

Ta promocja ucieszy lubiących słuchać muzyki. Dzięki niej będziesz mógł bezpłatnie korzystać z serwisu TIDAL, czyli zaoszczędzić 477,60 zł, i dodatkowo zyskasz dostęp do limitowanych przedsprzedaży na koncerty największych gwiazd w ramach Live Nation. Wszystko to za sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity i wykonanie nią do końca 3. miesiąca po jej wydaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1500 zł.

Marketingowcy Citibanku po raz kolejny zaskoczyli swoją kreatywnością. Nie zaoferowali gotówki, voucherów do wykorzystania we wskazanych sklepach czy punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials. Zaproponowali za to bezpłatny dostęp do serwisu TIDAL przez 2 lata, w którym dostępnych jest 60 milionów utworów muzycznych i mnóstwo wywiadów i filmów.

Rekordowa wartość nagrody – 477,60 zł – nie przełożyła się na zwiększenie wymagań czy ograniczenie liczby potencjalnych uczestników tej, trwającej do 31 grudnia 2019 r., akcji. Przyjrzyjmy się więc jej bliżej

Kto ma szansę słuchać muzyki za darmo?

Od razu zwracamy uwagę, że voucher może być wykorzystany tylko przez osobę, która nigdy nie posiadała żadnej subskrypcji w serwisie TIDAL! Jeśli już z niego korzystałeś, to – jeśli nawet otrzymasz nagrodę od Citibanku – nie posłuchasz muzyki za darmo.

W opisywanej promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2017 r. (zwracamy uwagę, że przy innych równie atrakcyjnych akcjach okres karencji sięgał 2015 r.) nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

O bonus nie mogą się ubiegać osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Proste działania, a potem przyjemność słuchania

Droga po voucher, dzięki któremu będziesz mógł przez 2 lata korzystać z zasobów serwisu TIDAL, nie jest wcale skomplikowana. Oto, co musisz zrobić:

Drukuj

To musisz wiedzieć

Wskazówki, jakich dokumentów potwierdzających Twoje dochody bank będzie od Ciebie wymagał, znajdziesz w załączniku do regulaminu.

Pamiętaj, że warunków promocji nie spełnią transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi) ani płatności zwrócone.

Voucher otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoja karta kredytowa Citi Simplicity będzie wciąż aktywna.

Szczegółowe zasady korzystania z serwisu TIDAL znajdziesz na tej stronie.

Czy warto sięgnąć po kartę Citi Simplicity?

Bank nie pobiera żadnych opłat za wydanie i korzystanie z tej „kredytówki”. Możesz więc traktować ją jako specjalne „koło ratunkowe” w sytuacji, gdy zabraknie Ci pieniędzy. Nie rób tego jednak, wypłacając pieniądze z bankomatu, bo każda transakcja gotówkowa kartą Citi Simplicity to 8% jej wartości, min. 10 zł. W przypadku operacji w walucie innej niż PLN dochodzi do tego jeszcze 5,8% wartości transakcji za przewalutowanie.

Jeżeli wcześniej nie korzystałeś z karty kredytowej, zachęcamy, byś przed przystąpieniem do promocji zapoznał się z zasadami mądrego wybierania karty kredytowej i bezpiecznego korzystania z niej.

Sam wybierzesz sobie nagrodę

Co prawda regulamin mówi o konkretnym bonusie – 2-letnim bezpłatnym dostępie do zasobów TIDAL, to jednak można powiedzieć, że Ty sam zdecydujesz o swojej nagrodzie. To do Ciebie będzie należała decyzja, czego i kiedy posłuchasz. Możesz wybierać z bogatych zasobów serwisu, dopasowując słuchaną muzykę do swoich upodobań czy nastroju.

Pamiętaj, że będziesz miał też dostęp do limitowanych przedsprzedaży na koncerty największych gwiazd.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "24 miesiące darmowego dostępu do platformy TIDAL"

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W 2001 r. połączył się z Citibankiem i odtąd funkcjonuje na rynku pod nazwą Citi Handlowy. Bank w swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność i indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w Citi można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Czytaj więcej

Komentarze