Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bank zakończył promocję przed terminem nie podając przyczyny. Zobacz aktualne akcje specjalne dotyczące oferty Citibanku.

2 lata darmowego dostępu do serwisu TIDAL (oszczędzasz 477,60 zł) z kartą kredytową Citi Simplicity z Citibanku

2 lata darmowego dostępu do serwisu TIDAL (oszczędzasz 477,60 zł) z kartą kredytową Citi Simplicity z Citibanku
Źródło: strona promocji

Marketingowcy Citibanku po raz kolejny zaskoczyli swoją kreatywnością. Nie zaoferowali gotówki, voucherów do wykorzystania we wskazanych sklepach czy punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials. Zaproponowali za to bezpłatny dostęp do serwisu TIDAL przez 2 lata, w którym dostępnych jest 60 milionów utworów muzycznych i mnóstwo wywiadów i filmów.

Rekordowa wartość nagrody – 477,60 zł – nie przełożyła się na zwiększenie wymagań czy ograniczenie liczby potencjalnych uczestników tej, trwającej do 31 grudnia 2019 r., akcji. Przyjrzyjmy się więc jej bliżej

Kto ma szansę słuchać muzyki za darmo?

Od razu zwracamy uwagę, że voucher może być wykorzystany tylko przez osobę, która nigdy nie posiadała żadnej subskrypcji w serwisie TIDAL! Jeśli już z niego korzystałeś, to – jeśli nawet otrzymasz nagrodę od Citibanku – nie posłuchasz muzyki za darmo.

W opisywanej promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2017 r. (zwracamy uwagę, że przy innych równie atrakcyjnych akcjach okres karencji sięgał 2015 r.) nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

O bonus nie mogą się ubiegać osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Proste działania, a potem przyjemność słuchania

Droga po voucher, dzięki któremu będziesz mógł przez 2 lata korzystać z zasobów serwisu TIDAL, nie jest wcale skomplikowana. Oto, co musisz zrobić:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 31 grudnia 2019 r. wypełnij formularz na stronie internetowej banku.

Krok 2
Krok 2

Poczekaj na kontakt ze strony przedstawiciela Citibanku i podczas rozmowy z nim złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, po czym dostarcz wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

Krok 3
Krok 3

Po pozytywnym zweryfikowaniu przez Citibank Twojej zdolności kredytowej, podpisz umowę o kartę kredytową.

Krok 4
Krok 4

Nie później niż do końca 3. miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o „kredytówkę” wykonaj poniższe zadania:

  • zaloguj się przynajmniej raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • zapłać "kredytówką" (główną lub dodatkową) albo nośnikiem zbliżeniowym łączną kwotę min. 1500 zł.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę w postaci elektronicznego vouchera otrzymasz w Citibank online nie później niż do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki promocji.

Krok 5
Krok 5

Załóż konto na platformie Tidal i wpisz kod z otrzymanego vouchera. Musisz to zrobić w ciągu 30 dni od otrzymania kodu. Po tym terminie straci on ważność

To musisz wiedzieć

Wskazówki, jakich dokumentów potwierdzających Twoje dochody bank będzie od Ciebie wymagał, znajdziesz w załączniku do regulaminu.

Pamiętaj, że warunków promocji nie spełnią transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi) ani płatności zwrócone.

Voucher otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoja karta kredytowa Citi Simplicity będzie wciąż aktywna.

Szczegółowe zasady korzystania z serwisu TIDAL znajdziesz na tej stronie.

Czy warto sięgnąć po kartę Citi Simplicity?

Bank nie pobiera żadnych opłat za wydanie i korzystanie z tej „kredytówki”. Możesz więc traktować ją jako specjalne „koło ratunkowe” w sytuacji, gdy zabraknie Ci pieniędzy. Nie rób tego jednak, wypłacając pieniądze z bankomatu, bo każda transakcja gotówkowa kartą Citi Simplicity to 8% jej wartości, min. 10 zł. W przypadku operacji w walucie innej niż PLN dochodzi do tego jeszcze 5,8% wartości transakcji za przewalutowanie.

Jeżeli wcześniej nie korzystałeś z karty kredytowej, zachęcamy, byś przed przystąpieniem do promocji zapoznał się z zasadami mądrego wybierania karty kredytowej i bezpiecznego korzystania z niej.

Sam wybierzesz sobie nagrodę

Co prawda regulamin mówi o konkretnym bonusie – 2-letnim bezpłatnym dostępie do zasobów TIDAL, to jednak można powiedzieć, że Ty sam zdecydujesz o swojej nagrodzie. To do Ciebie będzie należała decyzja, czego i kiedy posłuchasz. Możesz wybierać z bogatych zasobów serwisu, dopasowując słuchaną muzykę do swoich upodobań czy nastroju.

Pamiętaj, że będziesz miał też dostęp do limitowanych przedsprzedaży na koncerty największych gwiazd.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "24 miesiące darmowego dostępu do platformy TIDAL"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.