Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

Aż 600 zł na zakupy w sklepach Lidl za kartę kredytową Citi Simplicity (nie tylko dla zaproszonych klientów Citibanku!)

Aż 600 zł na zakupy w sklepach Lidl za kartę kredytową Citi Simplicity (nie tylko dla zaproszonych klientów Citibanku!)
Źródło: najlepszekonto.pl

Oto kolejny przykład, że bank Citi Handlowy potrafi mile zaskoczyć swoich klientów. Wybrane osoby otrzymują właśnie zaproszenie do udziału w promocji, w której maksymalna premia to aż 600 zł do wykorzystania w Lidlu.

Uwaga: otrzymaliśmy informację od banku, że można się niejako wprosić do udziału w akcji. Warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie maila lub SMS-a od banku, ale, to nie jest warunek ograniczający, bo każdy w trakcie rozmowy z konsultantem takiego maila otrzyma. Tak więc wystarczy się najpierw umówić na rozmowę przez ten formularz i w efekcie warunki uczestnictwa zostaną spełnione.

Dodatkowy bonus to znaczące obniżenie warunku pozwalającego na zwolnienie z opłaty za promowaną kartę kredytową Citi Simplicity. Przez 12 miesięcy nie trzeba nią wydawać tysiąca złotych, a jedynie 300 zł, by bank nie pobrał prowizji.

Czasu na decyzję nie jest wiele, bo akcja zakończy się już 17 września 2021 r.!

Kto może wziąć udział?

Z propozycji mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. W regulaminie jest też zapis, że z udziału w tej akcji wykluczeni są ci, którzy po 1 stycznia 2020 r. posiadali w Citibanku główną kartę kredytową, osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Co trzeba zrobić, by zgarnąć nagrodę?

Karty podarunkowe do Lidla o łącznej wartości 600 zł będą Twoje, jeżeli zrealizujesz wszystkie poniższe zadania:

Krok 1
Krok 1

Do 17 września 2021 r. skorzystaj ze specjalnej strony promocji i zamów rozmowę z konsultantem.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni roboczych od chwili złożenia wniosku o kartę dostarcz do banku dokumenty potwierdzające Twoje dochody. Wykaz tego, czego bank wymaga zależnie od źródła Twojego wynagrodzenia, znajdziesz w regulaminie.

Krok 3
Krok 3

Podpisz z bankiem umowę o Citi Simplicity, zainstaluj aplikację Citi Mobile i do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o „kredytówkę” choć raz zaloguj się do aplikacji Citi Mobile i aktywuj w niej otrzymaną kartę kredytową.

Krok 4
Krok 4

Przez dwa, cztery lub sześć kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę, dokonaj nią, nośnikiem zbliżeniowym lub kartą dodatkową transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 300 zł.

Uwaga: warunek musisz spełnić w każdym z miesięcy.

Nagroda
Nagroda

W 3, 6 i 7 miesiącu następującym po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę, otrzymasz w serwisie Citibank Online informację o przyznaniu Ci nagrody.

W ciągu 60 dni od przesłania tej wiadomości bank wyśle Ci na adres korespondencyjny podany we wniosku o "kredytówkę" kartę prezentową do Lidla.

Dla uniknięcia wątpliwości i nieporozumień przedstawmy warunki akcji na konkretnym przykładzie. Skoro umowę o kartę podpiszesz we wrześniu, to do końca października musisz choć raz zalogować się do Citi Mobile. Bony do Lidla otrzymasz za zrealizowanie transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 300 zł w październiku i listopadzie 2021 r. (pierwsze 200 zł), grudniu 2021 r. i styczniu 2022 r. (drugie 200 zł) oraz w lutym i marcu 2022 r. (ostatnie 200 zł).

Na co trzeba uważać?

Warunków akcji nie spełnią transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), płatności zwrócone ani też wewnętrzne bądź krajowe przelewy z rachunku karty.

W dniu, gdy bank będzie wysyłał kartę prezentową, Twoja „kredytówka” musi być aktywna.

Otrzymana premia będzie w całości do Twojej dyspozycji. Nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Karty prezentowe

Voucher będzie ważny przez 6 miesięcy. Precyzyjne informacje na ten temat znajdziesz w wiadomości, w której bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody. Termin ważności będziesz mógł też sprawdzić na specjalnej stronie internetowej.

Karty prezentowej możesz używać wielokrotnie aż do wyczerpania wszystkich środków.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Do niedawna omawiana "kredytówka" była ewenementem na rynku, gdyż Citibank nie tylko nie pobierał żadnych opłat za korzystanie z niej, ale na dodatek oferował jej posiadaczom liczne przywileje, np. rabaty w wybranych restauracjach, dostęp do programów Citi Specials i Bezcenne Chwile.

Obecnie karta jest bezpłatna tylko pod warunkiem, że w miesiącu zostaną nią wykonane transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł. Na szczęście uczestnicząc w tej promocji, masz znacznie złagodzone warunki – wystarczy, że w pierwszych 12 miesiącach posiadania "kredytówki" wydasz nią jedynie 300 zł, a bank nie pobierze prowizji.

Premia na codzienne zakupy

Naszym zdaniem, jeśli nie można otrzymać gotówki, to dobrze, by vouchery były do wykorzystania w różnych sklepach albo w sieci z bardzo bogatym asortymentem. Lidl spełnia ten drugi warunek i stawiamy duży plus dla Citibanku za przygotowanie tej akcji.

Warunki są proste, wydanie 300 zł kartą w 6 kolejnych miesiącach nie powinno sprawić Ci kłopotów. Po otrzymaniu premii albo po upływie promocyjnych warunków zwalniających z opłaty za "kredytówkę" będziesz musiał zdecydować, czy chcesz z niej dalej korzystać, czy też wypowiesz umowę. Decyzja – jak zwykle – należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin kart prezentowych Lidl
  2. Regulamin oferty "Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i sprawdź jak zyskać 600 zł do sieci sklepów Lidl"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.