Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową Citi Simplicity!

Justyna Kalicińska
Justyna Kalicińska

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

HIT: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową Citi Simplicity!
Źródło: strona promocji

Citi Handlowy bardzo aktywnie promuje swoje karty kredytowe, szczególnie zaś Citi Simplicity. Kupony na kilkaset złotych do różnych sklepów, które możesz zdobyć w promocjach tej „kredytówki”, nie należą wcale do rzadkości. Teraz Citi oferuje aż 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty Citi Simplicity i spełnienie paru prostych zadań.

Kto może przystąpić do promocji?

Tradycyjnie już z ofert specjalnych Citi Handlowego nie mogą skorzystać nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Podobnie jak w poprzednich akcjach, również i w tej wykluczony jest udział osób, które od 1 stycznia 2018 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową Citibanku. Jeżeli jednak przed tym terminem zrezygnowałeś z „kredytówki” Citi, lub do tej pory jej nie posiadałeś, to oczywiście nic nie szkodzi na przeszkodzie, abyś zarejestrował się w tej promocji i sięgnął po 400 zł nagrody.

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka” trwa do 22 stycznia 2020 r.

Kto może otrzymać kartę kredytową?

Uzyskanie karty kredytowej nie jest tak proste jak otrzymanie „zwykłej” debetówki; wiąże się ze spełnieniem pewnych warunków, które mają uchronić bank przed niewypłacalnymi klientami. Citi Handlowy przyznaje kartę kredytową osobom pełnoletnim, zarabiającym min. 1200 zł netto i zatrudnionym w swoim obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące.

Dla przedsiębiorców kryteria są ostrzejsze: wymagany minimalny dochód musi zaczynać się od 2500 zł netto miesięcznie, zaś firma funkcjonować przynajmniej od dwóch lat.

Przy wnioskowaniu o „kredytówkę” bank poprosi Cię o doręczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody (lista akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie akcji na stronach 1 i 2). Pamiętaj, że bank przyzna Ci kartę tylko wtedy, gdy pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową.

Trzy proste kroki i 400 zł będzie Twoje

Jeżeli już wiesz, czy spełniasz wymogi banku co do przyznania Ci karty Citi Simplicity, spójrzmy teraz na warunki otrzymania 400-złotowej premii:

Krok 1
Krok 1

Do 22 stycznia 2020 r. wypełnij dedykowany formularz kontaktowy, który znajdziesz na tej stronie promocji.

Wkrótce oddzwoni do Ciebie pracownik banku. Podpisz z bankiem umowę o kartę kredytową Citi Simplicity i aktywuj swoją „kredytówkę”. Pamiętaj, aby uprzednio dostarczyć do banku dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

Krok 2
Krok 2

Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj nią transakcje na łączną kwotę min. 1500 zł

Informacja
Informacja

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz poprzez serwis Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji.

Nagroda
Nagroda

Bon do Biedronki o wartości 400 zł przesłany zostanie w postaci e-kodu poprzez bankowość internetową w ciągu 60 dni od otrzymania przez Ciebie informacji o przyznaniu nagrody.

Jak widzisz, bank podchodzi do spełnienia warunków promocji całkiem elastycznie; możesz zdecydować się na jednorazowe, duże zakupy (za 1500 zł) lub mniejsze płatności rozłożone na 3 miesiące. Jeżeli umowę o kartę podpiszesz w grudniu, to na wykonanie zadań masz czas do końca marca 2020 r.

Pamiętaj, że w tej akcji brane są pod uwagę wyłącznie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą. Nie mogą one zostać ani zwrócone (na kartę Simplicity), ani zaliczać się do kategorii tzw. transakcji szczególnych (tj. powiązanych z hazardem, przelewem z rachunku karty, zasileniem Revoluta itp.).

Warunkiem przekazania 400-złotowej nagrody jest posiadanie wciąż aktywnej karty kredytowej.

Jak użyć e-kodu do Biedronki?

Nagrodą w tej akcji jest bon do Biedronki w postaci kodu elektronicznego, który znajdziesz w serwisie Citibank Online. Kod powinieneś pokazać sprzedawcy po zeskanowaniu ostatniego produktu, przed opłaceniem zakupów.

Kod ważny jest przez 6 miesięcy od momentu jego przekazania. Może być on wykorzystywany wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu 400 zł brutto (nie ma natomiast możliwości wydania reszty w gotówce).

Każdy uczestnik akcji może otrzymać tylko jedną nagrodę. Jest ona zwolniona z opodatkowania, tak więc nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Darmowa karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku. Korzystanie z niej nic Cię nie kosztuje, ale i inne parametry prezentują się całkiem atrakcyjnie: 

Zaletą tej propozycji jest brak opłat za wydanie i korzystanie z karty. Kolejnym plusem jest długi okres bezodsetkowy (56 dni), a także możliwość podpięcia karty Citi Simplicity do Google Pay.

Należy jednak pamiętać, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym produktem niż karta debetowa. W naszym poradniku znajdziesz konkretne wskazówki, jak ustrzec się przed niechcianymi kosztami i rozsądnie korzystać z „kredytówki”.

Bon na 400 zł, czyli jak zrobić darmowe zakupy w Biedronce

Citi Handlowy rozpieszcza swoich nowych klientów promocjami związanymi z kartą kredytową Citi Simplicity. Teraz do tego "zacnego grona" atrakcyjnych okazji dołączyła promocja, w której możesz zdobyć 400-złotowy bon, tym razem do Biedronki.

Jest jednak coś za coś. Zdobycie nagrody wiąże się z niemałymi wydatkami, łącznie na min. 1500 zł w ciągu 3 miesięcy. Jeżeli jednak zwykle i tak płacisz kartą, to wydanie średnio 500 zł w miesiącu nie powinno nastręczyć Ci trudności. Podobnie, gdy szykujesz się na większy wydatek, np. nową pralkę czy lodówkę. W takich przypadkach spełnienie warunków akcji będzie tak naprawdę bardzo proste, a Ty zasilisz swój budżet niebagatelną premią od Citi Handlowego.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Więcej o Citi Handlowy