Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity - kolejna edycja sprawdzonej akcji

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

400 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity - kolejna edycja sprawdzonej akcji
Źródło: strona promocji

Skoro coś dobrze działa, to po co to zmieniać? Z tego samego założenia wychodzi chyba Citi Handlowy i po raz kolejny wraca do popularnej akcji z bonami do Biedronki o wartości aż 400 zł za wyrobienie karty Citi Simplicity. Karta jest tania, warunki promocji proste, a nagroda – pokaźna. Nic tylko korzystać!

Citi Handlowy bardzo aktywnie promuje swoje karty kredytowe, szczególnie zaś Citi Simplicity. Kupony na kilkaset złotych do różnych sklepów, które możesz zdobyć w promocjach tej „kredytówki”, nie należą wcale do rzadkości. Teraz Citi oferuje aż 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty Citi Simplicity i spełnienie paru prostych zadań.

Kto może przystąpić do promocji?

Tradycyjnie już z ofert specjalnych Citi Handlowego nie mogą skorzystać nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Podobnie jak w poprzednich akcjach, również i w tej wykluczony jest udział osób, które od 1 stycznia 2018 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową Citibanku. Jeżeli jednak przed tym terminem zrezygnowałeś z „kredytówki” Citi, to nic nie szkodzi na przeszkodzie, abyś zarejestrował się w tej promocji i sięgnął po 400 zł nagrody.

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka” trwa do 22 stycznia 2020 r.

Kto może otrzymać kartę kredytową?

Uzyskanie karty kredytowej nie jest tak proste jak otrzymanie „zwykłej” debetówki; wiąże się ze spełnieniem pewnych warunków, które mają uchronić bank przed niewypłacalnymi klientami. Citi Handlowy przyznaje kartę kredytową osobom pełnoletnim, zarabiającym min. 1200 zł netto i zatrudnionym w swoim obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące. Dla przedsiębiorców kryteria są ostrzejsze: wymagany minimalny dochód musi zaczynać się od 2500 zł netto miesięcznie, zaś firma funkcjonować przynajmniej od dwóch lat.

Przy wnioskowaniu o „kredytówkę” bank poprosi Cię o doręczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody (lista akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie akcji na stronach 1 i 2).

Pamiętaj, że bank przyzna Ci kartę tylko wtedy, gdy pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową.

Dosłownie 3 kroki i 400 zł będzie Twoje

Jeżeli już wiesz, czy spełniasz wymogi banku co do przyznania Ci karty Citi Simplicity, spójrzmy teraz na warunki otrzymania 400-złotowej premii:

Jak widzisz, bank podchodzi do spełnienia warunków promocji całkiem elastycznie; możesz zdecydować się na jednorazowe, duże zakupy (za 1500 zł) lub mniejsze płatności rozłożone na 3 miesiące. Jeżeli umowę o kartę podpiszesz w październiku, to na wykonanie zadań masz czas do końca stycznia 2020 r.

Pamiętaj, że w tej akcji brane są pod uwagę wyłącznie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą. Nie mogą one zostać ani zwrócone, ani zaliczać się do kategorii tzw. transakcji szczególnych (tj. powiązanych z hazardem, przelewem z rachunku karty itp.).

Warunkiem przekazania 400-złotowej nagrody jest posiadanie wciąż aktywnej karty kredytowej.

Jak użyć e-kodu do Biedronki?

Nagrodą w tej akcji jest bon do Biedronki w postaci kodu elektronicznego, który znajdziesz w serwisie Citibank Online. Kod powinieneś pokazać sprzedawcy po zeskanowaniu ostatniego produktu, przed opłaceniem zakupów.

Kod ważny jest przez 6 miesięcy od momentu jego przekazania. Może być on wykorzystywany wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu 400 zł brutto (nie ma natomiast możliwości wydania reszty w gotówce).

Każdy uczestnik akcji może otrzymać tylko jedną nagrodę. Jest ona zwolniona z opodatkowania, tak więc nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Darmowa karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku. Korzystanie z niej nic Cię nie kosztuje, ale i inne parametry prezentują się całkiem atrakcyjnie: 

Zaletą tej propozycji jest brak opłat za wydanie i korzystanie z karty. Kolejnym plusem jest długi okres bezodsetkowy (56 dni), a także możliwość podpięcia Citi Simplicity do Google Pay.

Należy jednak pamiętać, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym produktem niż karta debetowa. W naszym poradniku znajdziesz konkretne wskazówki, jak ustrzec się przed niechcianymi kosztami i rozsądnie korzystać z „kredytówki”.

Bon na 400 zł, czyli jak zrobić darmowe zakupy w Biedronce

Citi Handlowy rozpieszcza swoich nowych klientów promocjami związanymi z kartą kredytową Citi Simplicity. Obecnie mamy prawdziwy „wysyp” takich akcji, w których możesz zdobyć bony do innych sklepów (np. na Allegro) lub otrzymać nagrody rzeczowe (np. smartfon). Tu znajdziesz pozostałe najciekawsze promocje kart kredytowych Citi Handlowego. Teraz do tego "zacnego grona" atrakcyjnych okazji dołączyła promocja, w której również możesz zdobyć 400-złotowy bon, tym razem do Biedronki.

Jest jednak coś za coś. Zdobycie nagrody wiąże się z niemałymi wydatkami, łącznie na min. 1500 zł w ciągu 3 miesięcy. Jeśli nie jesteś pewien, czy udźwigniesz wydawanie kartą średnio 500 zł co miesiąc, być może nie warto ryzykować i przyjrzeć się innym, także ciekawym, promocjom. Jeżeli jednak szykujesz się na większy wydatek, np. nową pralkę czy lodówkę, to spełnienie warunków akcji będzie bardzo proste, a Ty zasilisz swój budżet niebagatelną premią od Citi Handlowego.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka"

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W 2001 r. połączył się z Citibankiem i odtąd funkcjonuje na rynku pod nazwą Citi Handlowy. Bank w swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność i indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w Citi można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Czytaj więcej

Komentarze