Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł do Biedronki i łatwiejsze warunki uniknięcia opłat za kartę kredytową Citi Simplicity w banku Citi Handlowy

300 zł do Biedronki i łatwiejsze warunki uniknięcia opłat za kartę kredytową Citi Simplicity w banku Citi Handlowy
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Citi Handlowy bardzo aktywnie promuje swoje karty kredytowe, oferując atrakcyjne nagrody. W przypadku karty Citi Simplicity, która jest bezpłatna po wydaniu nią w miesiącu min. 1000 zł, od pewnego czasu bank dorzuca także łatwiejsze warunki zwolnienia z opłaty. W odnowionej promocji Citi oferuje 300 zł do Biedronki za wyrobienie wspomnianej "kredytówki" i spełnienie dwóch prostych zadań – zalogowanie się do bankowości mobilnej oraz wydanie kartą przynajmniej tysiąca złotych.

Kto może przystąpić do promocji?

Tradycyjnie już z ofert specjalnych Citi Handlowego nie mogą skorzystać nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Podobnie jak w poprzednich akcjach, również i w tej wykluczony jest udział osób, które od 1 stycznia 2019 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową Citibanku. Jeżeli jednak przed wspomnianą datą zrezygnowałeś z „kredytówki” Citi lub do tej pory jej nie posiadasz, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przystąpił do tej promocji i sięgnął po 300 zł do wykorzystania w Biedronce.

Obecna edycja promocji „Zostań posiadaczem karty kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki” trwa do 6 września 2021 r.

Kto może otrzymać kartę kredytową?

Uzyskanie karty kredytowej nie jest tak proste jak otrzymanie „zwykłej” debetówki; wiąże się ze spełnieniem pewnych warunków, które mają uchronić bank przed niewypłacalnymi klientami. Citi Handlowy przyznaje kartę kredytową osobom pełnoletnim, zarabiającym min. 1200 zł netto i zatrudnionym w swoim obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące.

Dla przedsiębiorców kryteria są ostrzejsze: wymagany dochód musi wynosić min. 2500 zł netto miesięcznie, zaś firma funkcjonować przynajmniej od dwóch lat.

Przy wnioskowaniu o „kredytówkę” bank poprosi Cię o doręczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody (lista akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie akcji na stronach 1 i 2). Pamiętaj, że bank przyzna Ci kartę tylko wtedy, gdy pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową.

Trzy proste kroki i 300 zł będzie Twoje

Wiesz już, czy spełniasz wymogi banku co do przyznania Ci karty Citi Simplicity, więc spójrzmy na warunki otrzymania 300-złotowej premii:

Krok 1
Krok 1

Do 6 września 2021 r. wypełnij wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji.

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku dostarcz do banku dokumenty poświadczające Twoje dochody. Informacje o tym, co jest wymagane zależnie od źródła Twojego wynagrodzenia, znajdziesz w regulaminie.

Krok 4
Krok 4

Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 5
Krok 5

Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Informacja
Informacja

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz poprzez serwis Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji.

Nagroda
Nagroda

Bon do Biedronki o wartości 300 zł, w postaci e-kodu, otrzymasz poprzez bankowość internetową w ciągu 60 dni od daty przesłania informacji o przyznaniu Ci nagrody.

Krok 6
Krok 6

Przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego z nich (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), dokonaj "kredytówką" lub nośnikiem zbliżeniowym transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Jeśli zrealizujesz powyższy warunek, bank zwolni Cię z opłat miesięcznych za wydanie i korzystanie z karty (każda z nich wynosi 12 zł), które standardowo anulowane są w przypadku wydania kartą min. 1000 zł.

Jak widzisz, bank podchodzi do spełnienia warunków promocji całkiem elastycznie; możesz zdecydować się na jednorazowe, duże zakupy (za 1000 zł) lub mniejsze płatności rozłożone na 3 miesiące. Jeżeli umowę o kartę podpiszesz w kwietniu, to na zrealizowanie wydatków masz czas do końca lipca 2021 r.

Pamiętaj, że w tej akcji brane są pod uwagę wyłącznie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą. Nie mogą one zostać ani zwrócone (na kartę Simplicity), ani zaliczać się do kategorii tzw. transakcji szczególnych (tj. powiązanych z hazardem, przelewem z rachunku karty, zasileniem Revoluta itp.).

Brak spełnienia warunków aktywności zwalniających z opłat za kartę w jednym z miesięcy nie pozbawi Cię prawa do tego bonusu w kolejnych okresach. Przypominamy, że tę nagrodę możesz otrzymać tylko w 12 okresach rozliczeniowych po podpisaniu umowy o kartę.

Warunkiem przekazania 300-złotowej nagrody jest posiadanie wciąż aktywnej karty kredytowej.

Jak użyć e-kodu do Biedronki?

Nagrodą w tej akcji jest bon do Biedronki w postaci kodu elektronicznego, który znajdziesz w serwisie Citibank Online. Kod powinieneś pokazać sprzedawcy po zeskanowaniu ostatniego produktu, przed opłaceniem zakupów.

Kod ważny jest przez 6 miesięcy od momentu jego przekazania. Może być on wykorzystywany wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu 300 zł brutto (nie ma natomiast możliwości wydania reszty w gotówce).

Każdy uczestnik akcji może otrzymać tylko jedną nagrodę. Jest ona zwolniona z opodatkowania, tak więc nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity daje dostęp do wielu bonusów, ale trzeba pamiętać o związanych z nią opłatach:

Zaletą najnowszej propozycji Citibanku jest znaczące złagodzenie na rok warunków wymaganej aktywności, by karta była bezpłatna.

Należy jednak pamiętać, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym produktem niż karta debetowa. W naszym poradniku znajdziesz konkretne wskazówki, jak ustrzec się przed niechcianymi kosztami i rozsądnie korzystać z „kredytówki”.

Dodatkowa premia za darmowe konto osobiste!

Nie tylko karta kredytowa jest aktualnie objęta promocją. Jeśli założysz bezwarunkowo bezpłatny rachunek osobisty w Citibanku, możesz zyskać dodatkowe bonusy.

Bon na 300 zł na zakupy w Biedronce

Citi Handlowy lubi hojnie nagradzać swoich nowych klientów. Voucher o wartości 300 zł na zakupy w Biedronce to jedna z najatrakcyjniejszych nagród za sięgnięcie po kartę kredytową. Warunki jej zdobycia nie są wcale wygórowane – jedno logowanie do bankowości mobilnej i wydanie kartą 1000 zł w ciągu 3 miesięcy. Naszym zdaniem są one możliwe do zrealizowania przez każdego.

Trzeba też pamiętać o dodatkowym bonusie w postaci znacznego złagodzenia przez rok warunków uniknięcia opłat związanych z kartą Citi Simplicity. A co potem? Decyzja należy do Ciebie - możesz dalej korzystać z Citi Simplicity, realizując wymagania banku lub zrezygnować ze wspomnianej "kredytówki" i rozejrzeć się za inną, korzystając z rankingu kart kredytowych, w którym znajdziesz też informacje o aktualnych promocjach dotyczących poszczególnych kart.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki" – edycja 3
  2. Regulamin korzystania z e-kodów w sklepach Biedronka

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.