Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Bonusy dla płacących Blikiem - 5 zł w Pizza Hut i 20% serwisie vod.pl

Bonusy dla płacących Blikiem - 5 zł w Pizza Hut i 20% serwisie vod.pl
Źródło: strona promocji

Blik bardzo szybko zyskał wielką popularność. Wynika to nie tylko z prostoty korzystania z tej formy płatności, czy też możliwości, jakie są z nią wiążą, ale i licznych akcji promocyjnych, które pojawiają się co pewien czas. 

5 zł na pizzę 

W akcji „Zgarnij rabat z Blikiem w Pizza Hut” mogą brać udział wszyscy użytkownicy portalu www.pizzahut.pl. Wystarczy, że do 21 lipca 2019 r. zapłacisz za kupione tam produkty Blikiem, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 5 zł na następne zamówienie. Nie ma znaczenia, czy złożysz je na www.pizzahut.pl, czy w aplikacji mobilnej, ważne, by było ono w opcji na wynos. 

Bonus otrzymasz w wiadomości sms na numer telefonu podany w trakcie zamawiania. Przesłany kod rabatowy będzie ważny 14 dni. 

20% rabatu przy wypożyczeniu filmu 

„Z Blikiem zobaczysz więcej” to akcja dla wszystkich użytkowników portalu vod.pl, którzy w okresie promocji zamówią film w serwisie Premium i zapłacą za niego Blikiem. Przy wyborze tej metody płatności otrzymasz 20% rabatu. 

Teoretycznie akcja trwa do 16 sierpnia 2019 r., ale może się zakończyć wcześniej, bo jest prowadzona metodą „kto pierwszy, ten lepszy” i zostanie zakończona po wyczerpaniu puli zniżek wynoszącej 35 000 zł.

Szybka płatność, błyskawiczna nagroda 

Jak łatwo zauważyć, można skorzystać z obu akcji i cieszyć się z udziału w nich w jednym momencie – delektując się pyszną pizzą podczas oglądania zamówionego filmu. Smacznego i wielu wrażeń podczas seansu. 

Przy okazji przypominamy o loterii Blikomania, w której są do wygrania atrakcyjne nagrody oraz informujemy o akcji, w której otrzymasz 30% rabatu za płatność Blikiem za przejazd zamówiony w aplikacji i Taxi.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij rabat z Blikiem w Pizza Hut"
  2. Regulamin promocji "Z Blikiem zobaczysz więcej"

O instytucji

Blik to system płatności mobilnych, który powstał na gruncie krajowym. Rozwiązanie stworzyła spółka Polski Standard Płatności, zawiązana w 2013 r.