1 zł dziennie za płatności mobilne od ING Banku Śląskiego

Promocja zakończyła się dnia 30 sierpnia 2018 r.

1 zł dziennie za płatności mobilne od ING Banku Śląskiego Źródło obrazka: strona ING

Nie korzystałeś dotychczas z płatności mobilnych w ING Banku Śląskim? Pora to zmienić. W prostej promocji bank płaci złotówkę premii za każdy dzień, w którym dokonałeś podobnej transakcji

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy być posiadaczem jednego z wariantów Konta z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasycznego, Student lub MOBI. Jeśli nie masz jeszcze rachunku osobistego w ING Banku Śląskim, to możesz wnioskować o jego otwarcie w promocji z nawet 140 zł premii.

Z oferty są wyłączeni Ci, którzy przed 2 lipca 2018 r. dokonali przynajmniej jednej z poniższych form płatności mobilnych z rachunku w ING:

 • z użyciem wirtualnej karty MasterCard lub Visa w aplikacji mobilnej,
 • Google Pay (karty Visa),
 • Blik (także w sklepach internetowych).

Do akcji możesz przystąpić najpóźniej 30 sierpnia 2018 r. Premią jest złotówka za każdy dzień, w którym dokonasz przynajmniej jednej transakcji mobilnej. Pamiętaj: im szybciej zgłosisz się do promocji, tym dłużej będziesz nią objęty - bank wypłaca bowiem premie za płatności dokonane do końca sierpnia.

Wypełnij formularz i płać mobilnie

Przypominamy, że podstawowym warunkiem udziału w akcji jest posiadanie w ING Banku Śląskim rachunku osobistego. Aktualnie możesz je założyć w promocji z premią do 140 zł, ale wrócimy do tego później.

Na ten moment załóżmy, że posiadasz już konto w ING Banku Śląskim. Co musisz zrobić, by móc zyskiwać codziennie 1 zł dzięki płatnościom mobilnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na tej stronie. Zaakceptuj regulamin promocji.
 2. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
 3. Płać mobilnie! Do wyboru masz wirtualną kartę w aplikacji banku, Google Pay i Blik (zgodnie z listą powyżej).

Przekazanie premii

Bank wypłaci premie w dwóch turach: do 10 sierpnia 2018 r. (za transakcje dokonane w lipcu) i do 12 września 2018 r. (za płatności dokonane w sierpniu). Bonus wpłynie rzecz jasna na Twoje konto w ING Banku Śląskim.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto z Lwem w ING Banku Śląskim z premią nawet 140 zł

Jeśli dopiero zamierzasz skorzystać z oferty konta osobistego w ING Banku Śląskim, to warto, byś otworzył je do 31 lipca 2018 r. i postarał się o zgarnięcie premii za aktywność. Warunek: musisz założyć Konto z Lwem w wersji Direct lub Komfort.

Do zyskania jest 100, 120 lub 140 zł. Wysokość premii zależy od tego, jakie warunki aktywności uda Ci się spełnić. Bonus w maksymalnej wysokości przysługuje za dokonanie płatności bezgotówkowych kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 1000 zł, wykonanie przynajmniej 3 transakcji Blik w sklepach internetowych oraz zapewnienie wpływu wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł.

Promocję szczegółowo opisaliśmy tutaj.

Kilka słów o samym rachunku: Konto z Lwem Direct

Skupmy się na moment na podstawowym rachunku osobistym z oferty ING Banku Śląskiego, czyli na Koncie z Lwem Direct. Bank nie pobiera od jego posiadaczy opłat za prowadzenie konta. Darmowe są również przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty. A co z kartą? Może być ona bezpłatna, jeżeli w danym miesiącu przeprowadzimy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Jeśli chodzi o korzystanie z bankomatów, to minusem rachunku jest ograniczona liczba dostępnych darmowych wypłat. O ile będziemy korzystali z maszyn sieci ING i Planet Cash, unikniemy prowizji za takie operacje. Natomiast w przypadku bankomatów pozostałych sieci bezpłatna będzie pierwsza wypłata w miesiącu, a koszt kolejnych to już 2,50 zł.

Blik, płatności HCE czy nowoczesna aplikacja mobilna – wszystkie te narzędzia i usługi będą przydatne nawet po zakończeniu udziału w promocji z płatnościami mobilnymi.

Warto płacić mobilnie

Symboliczna złotówka za każdy dzień, w którym dokonano transakcji mobilnej, to dobra motywacja, by zacząć regularnie korzystać z takich metod płatności. Choć wysokość premii nie robi na pierwszy rzut oka wielkiego wrażenia, to, jeśli zgłosisz się do promocji stosunkowo szybko, masz szansę na zgarnięcie w sumie kilkudziesięciu złotych.

Jednocześnie koszt udziału w promocji jest zerowy (płacisz jedynie za codzienne zakupy), a nowi klienci mogą ubiegać się dodatkowo o premię za aktywność w wysokości nawet 140 zł. Zyskujemy więc kolejny argument, by na poważnie rozważyć ofertę rachunku osobistego w ING Banku Śląskim.

Z ostatniej chwili

 • 21.05.2019 10:11

  Otwarcie Nest Konta w najnowszej promocji i wykazanie się aktywnością może przynieść 200 zł premii od Nest Banku.

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.