1 zł dziennie za płatności mobilne od ING Banku Śląskiego

Promocja zakończyła się dnia 30 sierpnia 2018 r.

1 zł dziennie za płatności mobilne od ING Banku Śląskiego Źródło obrazka: strona ING

Nie korzystałeś dotychczas z płatności mobilnych w ING Banku Śląskim? Pora to zmienić. W prostej promocji bank płaci złotówkę premii za każdy dzień, w którym dokonałeś podobnej transakcji

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy być posiadaczem jednego z wariantów Konta z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasycznego, Student lub MOBI. Jeśli nie masz jeszcze rachunku osobistego w ING Banku Śląskim, to możesz wnioskować o jego otwarcie w promocji z nawet 140 zł premii.

Z oferty są wyłączeni Ci, którzy przed 2 lipca 2018 r. dokonali przynajmniej jednej z poniższych form płatności mobilnych z rachunku w ING:

 • z użyciem wirtualnej karty MasterCard lub Visa w aplikacji mobilnej,
 • Google Pay (karty Visa),
 • Blik (także w sklepach internetowych).

Do akcji możesz przystąpić najpóźniej 30 sierpnia 2018 r. Premią jest złotówka za każdy dzień, w którym dokonasz przynajmniej jednej transakcji mobilnej. Pamiętaj: im szybciej zgłosisz się do promocji, tym dłużej będziesz nią objęty - bank wypłaca bowiem premie za płatności dokonane do końca sierpnia.

Wypełnij formularz i płać mobilnie

Przypominamy, że podstawowym warunkiem udziału w akcji jest posiadanie w ING Banku Śląskim rachunku osobistego. Aktualnie możesz je założyć w promocji z premią do 140 zł, ale wrócimy do tego później.

Na ten moment załóżmy, że posiadasz już konto w ING Banku Śląskim. Co musisz zrobić, by móc zyskiwać codziennie 1 zł dzięki płatnościom mobilnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na tej stronie. Zaakceptuj regulamin promocji.
 2. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
 3. Płać mobilnie! Do wyboru masz wirtualną kartę w aplikacji banku, Google Pay i Blik (zgodnie z listą powyżej).

Przekazanie premii

Bank wypłaci premie w dwóch turach: do 10 sierpnia 2018 r. (za transakcje dokonane w lipcu) i do 12 września 2018 r. (za płatności dokonane w sierpniu). Bonus wpłynie rzecz jasna na Twoje konto w ING Banku Śląskim.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto z Lwem w ING Banku Śląskim z premią nawet 140 zł

Jeśli dopiero zamierzasz skorzystać z oferty konta osobistego w ING Banku Śląskim, to warto, byś otworzył je do 31 lipca 2018 r. i postarał się o zgarnięcie premii za aktywność. Warunek: musisz założyć Konto z Lwem w wersji Direct lub Komfort.

Do zyskania jest 100, 120 lub 140 zł. Wysokość premii zależy od tego, jakie warunki aktywności uda Ci się spełnić. Bonus w maksymalnej wysokości przysługuje za dokonanie płatności bezgotówkowych kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 1000 zł, wykonanie przynajmniej 3 transakcji Blik w sklepach internetowych oraz zapewnienie wpływu wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł.

Promocję szczegółowo opisaliśmy tutaj.

Kilka słów o samym rachunku: Konto z Lwem Direct

Skupmy się na moment na podstawowym rachunku osobistym z oferty ING Banku Śląskiego, czyli na Koncie z Lwem Direct. Bank nie pobiera od jego posiadaczy opłat za prowadzenie konta. Darmowe są również przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty. A co z kartą? Może być ona bezpłatna, jeżeli w danym miesiącu przeprowadzimy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Jeśli chodzi o korzystanie z bankomatów, to minusem rachunku jest ograniczona liczba dostępnych darmowych wypłat. O ile będziemy korzystali z maszyn sieci ING i Planet Cash, unikniemy prowizji za takie operacje. Natomiast w przypadku bankomatów pozostałych sieci bezpłatna będzie pierwsza wypłata w miesiącu, a koszt kolejnych to już 2,50 zł.

Blik, płatności HCE czy nowoczesna aplikacja mobilna – wszystkie te narzędzia i usługi będą przydatne nawet po zakończeniu udziału w promocji z płatnościami mobilnymi.

Warto płacić mobilnie

Symboliczna złotówka za każdy dzień, w którym dokonano transakcji mobilnej, to dobra motywacja, by zacząć regularnie korzystać z takich metod płatności. Choć wysokość premii nie robi na pierwszy rzut oka wielkiego wrażenia, to, jeśli zgłosisz się do promocji stosunkowo szybko, masz szansę na zgarnięcie w sumie kilkudziesięciu złotych.

Jednocześnie koszt udziału w promocji jest zerowy (płacisz jedynie za codzienne zakupy), a nowi klienci mogą ubiegać się dodatkowo o premię za aktywność w wysokości nawet 140 zł. Zyskujemy więc kolejny argument, by na poważnie rozważyć ofertę rachunku osobistego w ING Banku Śląskim.

Z ostatniej chwili

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.