Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

250 zł "złotej polskiej premii" + 5000 zł w konkursie z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Michał Radzimiński
Redaktor Najlepszekonto.pl
250 zł "złotej polskiej premii" + 5000 zł w konkursie z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Organizatorem obu równoległych akcji specjalnych – zarówno promocji, jak i konkursu – jest Hagen sp. z o.o. Kolejną rzeczą, która łączy obie akcje, jest ten sam termin obowiązywania – obie zakończą się najpóźniej 15 listopada 2020 r., przy czym należy zaznaczyć, że obowiązuje limit 2000 rejestracji.

250 zł + nawet 5000 zł w konkursie!

Przypomnijmy: organizator przyzna 250 zł bonusu nowym posiadaczom konta osobistego, którzy spełnią wymagane warunki aktywności. Premia zostanie wypłacona w trzech ratach (50 zł + 100 zł + 100 zł).

Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się również na udział w konkursie. Naszym zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać, zwłaszcza jeśli masz talent do robienia ciekawych zdjęć. Nagrodą główną w konkursie jest 5000 zł, a przyznane zostaną także nagrody pocieszenia – 1500 zł i 1000 zł. Tytuł fotografii konkursowej brzmi: Śladami jesieni.

Czy masz szansę na premię + nagrodę?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Nieco dłuższy okres karencji obowiązuje, jeśli oprócz premii 250 zł zamierzasz starać się o nagrodę w konkursie – w takim przypadku bank wymaga nieposiadania konta w okresie 15 ostatnich miesięcy.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są strony umowy ramowej z bankiem.

Scenariusz 1: Walczę tylko o 250 zł

Oto warunki uzyskania 250 zł premii.

Krok 1
Krok 1

Do 15 listopada 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, już na tym etapie musisz o tym zdecydować i zaakceptować regulamin.

Krok 2
Krok 2

Także do 15 listopada 2020 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową. Koniecznie podaj te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

Krok 3
Krok 3

Do 25 listopada 2020 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikacja tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty.
Krok 4
Krok 4

W listopadzie 2020 r. spełnij warunki uzyskania premii 50 zł:

  • zaloguj się choć raz do bankowości elektronicznej (bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile);
  • wykonaj przynajmniej jedną transakcje bezgotówkową kartą.
Krok 5
Krok 5

Do 21 grudnia 2020 r. organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu nagrody 50 zł. W wiadomości znajdziesz link, który przekieruje Cię do formularza zawierającego miejsce na podanie niezbędnych danych. Musisz je przekazać do 27 grudnia 2020 r.

Nagroda
Nagroda

50 zł otrzymasz do 31 grudnia 2020 r.

Nagroda
Nagroda

W grudniu 2020 r. spełnij warunki uzyskania premii 100 zł:

  • wykonaj min. dwa przelewy w bankowości internetowej lub mobilnej;
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Do 27 stycznia 2021 r. otrzymasz informację o przyznaniu premii 100 zł. Pieniądze wpłyną na Twój rachunek do końca miesiąca.

Krok 6
Krok 6

W styczniu 2021 r. spełnij warunki uzyskania kolejnej premii 100 zł:

  • wykonaj min. dwa przelewy w bankowości internetowej lub mobilnej;
  • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu kolejnej premii 100 zł otrzymasz do 27 lutego 2021 r. Pieniądze wpłyną na Twój rachunek do 28 lutego 2021 r.

Scenariusz 2: Idę za ciosem, chcę również wystartować w konkursie!

250 zł to za mało? Załóż Konto Otwarte na Ciebie zgodnie z opisanym wyżej scenariuszem a także spełnij wymagania konkursu i daj sobie szansę nawet na 5000 zł:

Krok 1
Krok 1

Do 15 listopada 2020 r. wyraź chęć udziału w konkursie w formularzu na stronie promocji i zaakceptuj regulamin konkursu.

Krok 2
Krok 2

Dopilnuj, byś spełnił przynajmniej listopadowe warunki uzyskania premii (50 zł) w promocji rachunku osobistego, czyli zalogowanie do bankowości elektronicznej i jedna transakcja kartą.

Krok 3
Krok 3

W okresie od 18 listopada do 15 grudnia 2020 r. ponownie wejdź na wcześniej wspomnianą stronę promocji. Podaj swój adres e-mail użyty do rejestracji i dołącz fotografię konkursową pod tytułem "Śladami jesieni". Będziesz też musiał oświadczyć, że zgadzasz się na publikację zdjęcia przez organizatora.

Informacja
Informacja

Komisja konkursowa wyłoni pięć najciekawszych zdjęć, przyznając jedną nagrodę główną w wysokości 5000 zł oraz nagrody pocieszenia (2 x 1500 zł i 2 x 1000 zł).

Krok 4
Krok 4

Jeśli znajdziesz się w gronie laureatów, organizator wyśle Ci informację mailową z gratulacjami najpóźniej 15 stycznia 2021 r. Zaloguj się pod wskazany link do 24 stycznia 2021 r. i podaj numer swojego konta.

Nagroda
Nagroda

Nagroda w konkursie zostanie Ci przekazana najpóźniej 31 stycznia 2021 r.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że ani z otrzymanej premii, ani z nagrody w konkursie nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w grudniu, pozbawisz się także szansy na bonus za styczniową aktywność.

Transakcje kartą

Jako spełniające warunki regulaminu uznane zostaną wszelkie płatności za towary i usługi, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych.

Niedozwolone są jednak transakcje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz w miejscach oznaczonych kodami MCC, które są wymienione w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Podkreślmy, że wspomniane wyżej ograniczenia nie dotyczą Apple Pay i Google Pay. Tego typu płatności spełniają wymogi regulaminu.

Przelewy w bankowości elektronicznej

Uznane zostaną przelewy wykonane z poziomu serwisu transakcyjnego oraz aplikacji mobilnej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz zleconych za pośrednictwem zewnętrznych systemów płatności internetowych (patrz wyżej).

Wpływ na rachunek

Pod tym względem nie ma specjalnych wymagań. Niedozwolone są jedynie wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (również pod marką BGŻOptima) oraz rachunków kredytowych służących do obsługi zobowiązań zaciągniętych w BNP Paribas lub w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Kilka słów o fotografiach konkursowych

Dla formalności dodajmy – cytując regulamin – że fotografia zgłoszona do konkursu:

nie może naruszać prawa osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych – w szczególności dotyczy to treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe, zawierających nagość, pornografię, erotykę, obscenicznych, obrażających uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych.

Produkty BNP Paribas

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart. Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesiecznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Warto, byś się też dokładniej zapoznał z aplikacją mobilną GOmobile. Możesz w niej złożyć wniosek o rachunek, wykorzystując wideoweryfikację, a potem z jej pomocą spełnić warunek aktywności mówiący o zalogowaniu się do bankowości elektronicznej.

Dodatkowe 300 zł na Allegro z kartą kredytową

BNP Paribas promuje nie tylko konto osobiste. Skorzystaj z promocyjnej oferty karty kredytowej, a będziesz mógł zyskać nawet 300 zł do wykorzystania na Allegro:

Warto spróbować

Naszym zdaniem ze spełnieniem warunków promocji "Złota polska premia" bez trudu powinny sobie poradzić nawet osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z bankowością. W gruncie rzeczy wymagana jest raczej standardowa aktywność w korzystaniu z rachunku. Wypłacane po każdym z miesięcy premie to na pewno czynnik mobilizujący do podjęcia decyzji o udziale w tej akcji.

Warto też skorzystać z możliwości zgarnięcia cennej nagrody pieniężnej w konkursie fotograficznym "Wygraj jesienią". Aparat ma w tych czasach praktycznie każdy (chociażby w telefonie), a jesienna aura sprzyja wykonywaniu niezwykłych zdjęć.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Złota polska premia"
  2. Regulamin konkursu "Wygraj jesienią"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.