Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! Zyskaj 500 zł w gotówce z DARMOWYM kontem Millennium 360° w Banku Millennium + 7% na Koncie Profit

HIT! Zyskaj 500 zł w gotówce z DARMOWYM kontem Millennium 360° w Banku Millennium + 7% na Koncie Profit
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Millennium regularnie promuje swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Wcześniej było nim Konto 360°, które w kwietniu zostało zastąpione przez bezwarunkowo darmowy ROR o nazwie Millennium 360°. Bank nie tylko zniósł opłaty za rachunek, ale zachował proste warunki zdobycia premii.

Akcja "Złap 500 zł z kontem Millennium 360°" potrwa do 31 października 2022 r., o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 15 000 rachunków otwartych w ramach promocji.

Do zdobycia jest w sumie 500 zł, które zostanie wypłacone w dwóch częściach – 200 zł i 300 zł.

Kto może skorzystać z tej oferty?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora telekomunikacyjnego, o ile nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium po 1 stycznia 2019 r. Wymagane też jest posiadanie polskiego obywatelstwa i dowodu osobistego oraz numeru PESEL.

Z regulaminu jednoznacznie wynika, że posiadanie innych produktów w Millennium nie jest przeszkodą, by starać się o premię.

Załóż konto i zgarnij 500 zł

Czas najwyższy przejść do opisu zadań czekających na uczestników tej akcji. A te są całkiem proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2022 r. złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji, akceptując przy tym jej regulamin, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

Pamiętaj, że składając wniosek o konto, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych elektronicznie i telefonicznie.

Ponadto wyraź zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie we współpracy z Bankiem Millennium usługi „Zwroty za zakupy” i nie odwołaj jej do końca promocji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni od podpisania umowy zasil konto kwotą min. 1000 zł (może to być kilka wpływów).

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.
Nagroda
Nagroda

Pierwszą część premii – 200 zł – otrzymasz na nowo otwarty rachunek w drugim miesiącu po otwarciu konta.

Krok 4
Krok 4

W każdym z trzech kolejnych miesięcy (tzn. w drugim, trzecim i czwartym miesiącu po otwarciu rachunku)

  • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 1000 zł (może to być kilka wpływów);
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą.
Nagroda
Nagroda

Druga część premii – 300 zł – trafi na Twoje Konto 360° w miesiącu następującym po okresie aktywności w promocji.

To musisz wiedzieć

By nie pogubić się w wymaganych okresach aktywności, przedstawmy sprawę na przykładzie:

Załóżmy, że umowę podpisałeś we wrześniu. W ciągu 10 dni od podpisania umowy musisz zapewnić łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł i do końca października powinieneś aktywować aplikację oraz wykonać min. 5 transakcji kartą. W ten sposób zasłużysz na I część premii - 200 zł, którą otrzymasz w listopadzie.

Aby zgarnąć kolejne 300 zł, powinieneś spełnić warunki (wpływ i transakcje) w listopadzie, w grudniu i w styczniu (w każdym z tych miesięcy), zaś druga premia wpłynie na Twoje konto w lutym 2023 r.

Ponadto musisz wiedzieć, że:

  • przy ocenie warunków promocji bank nie będzie uwzględniał transakcji z kodem Blik, wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (w tym przelewów Blik na telefon) i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii;
  • warunku wpływów nie spełnią przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami uczestnika w Millennium; a zatem przelew z konta w innym banku zostanie uznany;
  • przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych;
  • w przypadku zakładania konta na selfie warunkiem wypłaty premii jest złożenie w placówce banku wzoru podpisu i okazanie dokumentu tożsamości;
  • nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium oferuje obecnie konto Millennium 360°, które jest bezwarunkowo darmowe. Uniknięcie opłaty za korzystanie z karty wymaga wykazania się prostą aktywnością.

Unikalną cechą rachunku Millennium 360° jest możliwość wykonywania płatności (i wypłat gotówkowych) w obcych walutach do równowartości 1000 zł miesięcznie po korzystnym kursie organizacji płatniczej i bez prowizji za przewalutowanie. Dopiero po przekroczeniu tej kwoty marża banku wyniesie 2%. To całkiem wygodne rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się podczas krótszych podróży zagranicznych.

Zwracamy uwagę, że co prawda na co dzień osoby w wieku 18-26 lat muszą wykonać tylko 1 transakcję bezgotówkową, by bank nie pobrał prowizji za prowadzenie karty, ale w ramach promocji konieczne jest zrealizowanie przynajmniej 5 płatności w miesiącu.

Premia za konto to nie wszystko. Nagrody w tej akcji mogą być tylko początkiem interesującej współpracy z Bankiem Millennium. Jako klient tej instytucji możesz skorzystać także z innych propozycji i powiększyć swój zysk.

Atrakcyjne oprocentowanie na Koncie Profit

Warto również wspomnieć o podwyższonym oprocentowaniu na rachunku oszczędnościowym:

500 zł bez wielkiego wysiłku

Bank Millennium podchodzi do promocji swojego rachunku osobistego wyjątkowo przyjaźnie, wprowadzając w nich warunki pozwalające jednocześnie na uzyskanie zwolnienia z podstawowych opłat. W jesiennej akcji konta Millennium 360° premię podzielono w ten sposób, że za samo założenie konta i aktywność w miesiącu po podpisaniu umowy można zdobyć aż 200 zł. Zdobycie drugiego bonusu wymaga aktywności na rachunku w trzech kolejnych miesiącach, ale z pewnością sobie z tym poradzisz.

Sama oferta Millennium może przyciągać uwagę. Ciekawy program poleceń, nowoczesna bankowość internetowa i mobilna, liczne usługi dodatkowe sprawiają, że warto na dłużej zostać w tym banku i korzystać z kolejnych promocji.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Złap 500 zł z kontem Millennium 360°"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.